Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Náhodou mně to přijde vtipný. To srovnání Špicberků a Antarktidy. Ale chce to mít nějaké všeobecné vzdělání a rozumět humoru. Myslím, že i Pozorovatel do toho s humorem šel.

Pozorovatel (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Tak to nebylo myšleno jako vtip, ale jako osobní zkušenost. Ale problém s humorem a nadsázkou nemám. Jana by měla brzdit a někteří rádoby provokatéři taky.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

To o tý Antarktidě jsem psal já, tak dobře, že jsi se neurazil, chlape. To už by bylo moc. Jinak Island znám jen z krátkých pracovních návštěv. Takže vůbec.

Pozorovatel (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Jo, rovina. V pohodě.

Holkočůr (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Kašlete na ty posraný nuly a pojďte čůrat holky.

Martin (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Pozorovatel tady uvedl zmínku o Islandu a zahradách a hned ho nějaký blb zironizoval Antarktidou. A tak to tady je . Jano, Pozorovateli nic si nedělej z toho, kretén tě urazit nemůže. Ten ani neví,co to je.

Scarlett (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Jen mi nedochází, proč to dělají? Se tím baví urážet a kazit diskuzi? Nechápu to.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 18:03)

Ja jsem ale nenašel příspěvek,že by někdo urážel Janu nebo Kláru,krom toho,co píše,že je zlatokopka,ale to už píše delší dobu,jen registruji urážky od Jany,možná neznám sprostá slova?

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 19:03)

Sprostě uráží taky Lucka,

Ivan .L (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

To já taky ne.

Ivan L. (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Souhlasím, téma zahrady a hned od vás posměšky a ironie, Klára a někdo ji podpoří vzkazem,hned je vlezdoprdelník atd. A co jste vy? Pro mne jen dutý mozky bez inteligence. Napsal bych to tvrději,ale za to mi nestojíte.

Hanz (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Ale vždy se najdou, promiňte,nějací rejpalové jako vy. Mně nevadí kritika,ale to,co se zde odehrává je výsměch,ironie a snaha znehodnotit jakýkoliv rozumný názor. Jana se už prostě nas.... a já se jí nedivím. Už ji tady urážíte 2 dny. Trochu se zamyslet by bylo třeba pánové.

Scarlett (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Je vidět, jaká lůza se dnes tady sešla. Jak vám vadí normální diskuze na téma japonských zahrad. Nemáte na to a tak to jen zesměšníte a urážíte. Jano, tebe se zastanu. Včera jsi řekla názor a už se to s tebou veze. Tihle chlapi možná jen dokážou vyhonit péro ,ale v hlavě mají nasráno.

Mr_red (So, 27. 3. 2021 - 15:03)

Jitko, Majko máte dneska vložku nebo tampon?

Jana (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Abyste se z toho neposrali, hajzlové zkurvený!!!

Tom (So, 27. 3. 2021 - 15:03)

Teda co vy to jste za dámu? Ženy jsou milá, hezká a něžná ztvoření, kdy mimo jiné díky tomu bývají přitažlivé, ale vy jste díky vašemu slovníku vyloženě odpudivá! To je opravdu něco strašného, takto se baví možná romští dělníci ve výkopu, ale žena? Sprostá mluva a alkoholismus, kterým trpí pravděpodobně Lucie dokáží odradit velké % můžu, kterým se z toho v extrémních případech může zvedat žaludek. Je možné, že obě tyto dámy jsou právě ta inteligentní skupina středního věku, která zde přispívá? Nevím, neznám je, ale projev zejména paní Jany je skutečně něco odpudivého. Fuj!

Jana (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

A vy jste kdo??? Namyšlený narcis !

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 16:03)

Nediv se,někdo už to tady psal,že je řiťovlez,to bude nějaká mladá pipina,co si myslí,že pro ní pravidla neplatí,tydle děti takhle dneska žijou,na druhých jim nezáleží,jenom pařit a nemít povinnosti

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 17:03)

Naopak Jana je jedna z nejstarších ženského pohlaví, která sem píše. Je starší než Klára, Sluníčko, ty dvě ségry. Dodržování pravidel není otázkou věku, tak jako je dodržují mladí, tak naopak i staří jako třeba Klaus na to kašlou.

Návštěvník (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Jo ,zlatokopka se nadchne pro japonský zahrady a on ji tam, vůl,vezme. To je fakt vůl jako krabice,když to nevidí.

Reklama

Přidat komentář