Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 22. 3. 2021 - 07:03)

Ráno už je lépe. Všechno jsem zaspala a maminku povezu já na vyšetření . Niki by chtěla .jet taky a tak asi obě obětujeme dnešní výuku a pojedeme. Libor prý bude dělat základnu a připraví oběd. To už bychom měly být zpátky. Hodně jsem čůrala jako po ránu ale dnes už zdravě rychle a příjemně jsem pipinkou vypustila všechnu moč z bříška větším proudem. Niki to udělala až chvilku po tom, ale asi po ránu taky čůrala větší loužičku. Za chvili vyrazíme, jsem trochu napjatá a mamča taky, ale říká, že co má být, to se stane, takže trochu i rezignovaná, ale já se vnitřně taky bojím, ale jen trochu. Nikolu nakonec vezmu, možná to pro ní bude dobře a víc si budeme ještě povídat co a jak ona cítí, aby neměla ty svoje stresy. Daly jsme si i kafe,po ránu ,pro.mne dobrý na probrání a pipinku vyčůrame někde když bude kafe tlačit v bříšku.

Jana (Po, 22. 3. 2021 - 07:03)

Klárko, Nikolko, nebojte se a jedte opatrně . Těším se,že přivezeš pozitivní výsledky.

Martin (Po, 22. 3. 2021 - 07:03)

Klárko, šťastné pořízení. Je parádní že jsi tu. Trochu jsem se bál, že po včerejšku se odmlčíš. Georg to vystihl ,máš tady hafo příznivců a nejen od kluků a to je pro tebe velká podpora a síla. A krásné čůrání je zase odměna nám ,klukům. Holky spíš budou vnímat tu rodinu a věci okolo.

Ondra (Po, 22. 3. 2021 - 07:03)

Nemohl jsem se ráno nepodivat a mám vrlkoubradost ,že jsi tady. Maminky výsledky budou dobré, o to se vsadím. A se ségrou se hezky vyčůrejte. Myslím,že se vám bude chtít brzy po té kávě a tak tam udělejte hezký kropení z pipinek. Držím palce a myslím na vás.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 00:03)

To by mě zajímalo,kdy se todle stalo,když je údajně vše posunuté

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 04:03)

Asi v dobe pandemie spanelske chripky.⁰

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 07:03)

Palec nahoru.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 06:03)

Vypada to tak

Choze (Po, 22. 3. 2021 - 00:03)

Oba to zvládnou. Zítra bude zase dobře. Pro oba je to ponaučení. A ten Bára nám vpodstatě pomohl orientovat se v příběhu Kláry co je a není skutečné a ostatní dohady kolem toho jsou zbytečné.

Návštěvník (Ne, 21. 3. 2021 - 23:03)

Klára, Klára, Klára...pro toho Pavla to musí být daleko horší, ale ten vám sem nepíše a je to chlap, tak nikoho nezajímá.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 07:03)

Ale stejně mám jakési pochybnosti o výpovědi "Báry". Jestli si dobře vzpomínám, tak prvně házel udičku jen na Pavkola. Jako na míru jeho přání. S Klárou začal konverzovat až později. Že by to měl tak do detailu promyšlené, a prvně si chtěl získat důvěru? Teda za mě, zdálo se mi podezřelé, že by 25letá holka, měla zájem o 45letého chlapa, ale stejně jsem tomu uvěřil a Pavkolovi jsem to přál.

Navstěvnik (Po, 22. 3. 2021 - 07:03)

Já mu také uvěřil, ale je pravda,že on byl ten aktivnější na Pavkola a Kláru si zpočátku jen lehce oťukával. Každopádně ve výsledku dost dobrý plán. Na můj vkus až příliš. Ale šlo mu o oba dva a dokázat si ,že je najde. Pavkolovi jsem to přál také. Snad se mu nějaké přátelství s ženou podaří nalézt.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 08:03)

Tohle se stává zajímavým fenoménem sociálních diskusí. Ta skupina lidí si říká "shootternick " , (střelci nicků). Cílem je zjednodušeně popsáno - vejit do přízně a pak vylákat anonyma na smluvené místo a pořídit dokument a vložit na sociální sítě. Pokud se kontakt neuskuteční, jsou to také body a pak dotyčného znemožnit jinak. Toto frčí u nás poslední rok,dva. V Usa,Japonsku tam je to dost rozšířené, často takoví shootter způsobí rozpad rodiny,kariéry i mnoho fatálních sobnich nebo rodinných tragédií. Bára mohl.bxt jeden z nich,ale také sólo jezdec. To nedokážu posoudit.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 08:03)

To asi spíše sólista. Kdyby to byl ten jak píšeš, tak by se stáhl a nešel by se sem omlouvat a nenabízel osobní omluvu Pavkolovi. Ale zajímavý postřeh. Něco jsem o tom už viděl v televizi jako dokument někdy na podzim.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 08:03)

To spíše ano.

Ondotron (Ne, 21. 3. 2021 - 23:03)

Jak se to vezme. Do něj se tady kopalo, protože byl otravnej a opakoval se dokola, ,do Kláry se kope, protože je otevřeně upřímná, možná naivní. Osobně já je beru s úctou oba. A Návštěvnící si tady berou Pavla jako berličku proti Kláře, aby za každou cenu demonstrovali její nereálnost, přičemž se ví ,a po dnešku daleko jednoznačněji, že reálná je. A to od Návštěvníků je vůči Pavlovi daleko horší jednání.

Anna (Ne, 21. 3. 2021 - 22:03)

Lucinko?

georg (Ne, 21. 3. 2021 - 22:03)

Klárko,posuzuješ lidi podle sebe a proto jsi zklamaná,když se chovají jinak,než čekáš.
Přesto,za dva roky,co sem píšeš,početně dalece převyšují lidé,se kterými se přátelíš a udělali Ti radost,než ti co Tě zarmoutili.Osobně jsem tímto zjištěním mile překvapen.V čistě anonymním internetovém prostředí je mladá,upřímná a lehce naivní dívka,snadný terč.
Pevně věřím,že zůstane,v nejhorším případě,jen u takovéhoto žertíku,kdy nikomu nevznikne žádná újma.

Ivoš (Ne, 21. 3. 2021 - 23:03)

Ok přesně, souhlasím. Klára se s tím vypořádá a naopak , dokonce bych řekl, že ji podobné zkoušky pro život posílí. Důležitý bude vývoj u maminky a v rodině. Sdílím její příběh velmi osobně a její piss zážitky jsou tím opravdovým kořením tohoto vlákna.

Simona (Ne, 21. 3. 2021 - 21:03)

Klárko, velké véčko na zítra. To ostatní není podstatné viz. Puluj. Držím palečky, dobrou.

Reklama

Přidat komentář