Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 16:03)

Loutko,třeba už si taky někoho zabila,když to porušuješ

Jana (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Klárko, také zdravím. Myslím, že nikomu vědomě neškodíš a jestli se od zítřka může jezdit z chalupy, tak policie používá zdravý rozum víc než repsese. Já jsem jela nedávno z Prahy do Pardubic autem a kontrolovali mne jednou a nic mne nepokutovali, jen chtěli vidět proč tam jedu. Jela jsem zkontrolovat dům. Takže tě chápu. Hezký zbytek dne.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Od pondělí budeme moci na procházku po celém okrese, nikoli jen v okolí bydliště.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Kde jsi přišla na to s tou chalupou? Bude se moct do přírody v rámci okresu místo katastru obce, ale o nějakých cestách na chalupy, které má většina lidí minimálně v jiném okrese a spíš kraji nebyla řeč.

Jana (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

Na netu, stejně jako ostatní jsem o tom nevěděla.

No, (So, 20. 3. 2021 - 15:03)

dávej si pozor na zdroje, to co píšeš není pravda, budeš moci v rámci okresu.

Lalla (So, 20. 3. 2021 - 14:03)

Účet 62- 483271965/0100
5,900 kč. Děkuji moc.

Pavkol (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

tak to víš že mi tahle diskuze moc chybí dokud to bára chápala tak jsem se rád bavil o obojím a pak jsem se podřídil tématu diskuze a bavím se jen o čůrání ale chybí mi to protože na mobilu není prakticky s kým

Kikina (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Taky zdravím a hlavně buď v pohodě a žádné depky. Tím se nic nevyřeší. Zdraví tě Kiki.

Pavkol (So, 20. 3. 2021 - 14:03)

díky moc kiki

Pavkol (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

lucko i tobě díky za pozdrav

69 (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Kláro ,máš mou maximální podporu, vědomě nikomu neškodíš a krásně čůráš a zejména o tom detailně píšeš. Děkuji. Pavkole, vítám tě také zpátky, jak ti je?

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Víte proč na silnicích nejvíc bourají mladí,protože jim nebudou nějací bezmozci nařizovat,jak mají jezdit,a tady je to s tím dodržováním pravidel stejné

! (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Pokud nebudu dodržovat dopravní předpisy,vědomě ohrožují životy jiných. Demagog to navleče na virus. Koho tím dnes Klára ohrozila??? Četl jsem také názory významných epidemiologů o tom,že taková omezení pohybu jsou zbytečná .

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 14:03)

Čti názory všech,ne jen těch,který se ti hodí

Názor (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

I v této minoritní diskuzi je vidět, jak je společnost názorově rozdělena. Nejsem ani jeden z obou břehů. Dodržuji maximum možného, ale stejně jako Lucie, Klára, Pozorovatel nebo Bára mne nikdo nebude omezovat ve svobodném pohybu ,pokud se nesetkám aktivně s jinými osobami. Včera bylo zde uvedeno cituji "když se může do Egypta, Emirátů a podobně, nikdo mne nebude omezovat při cestách v Čechách." A to podpořím všemi deseti. Ta žaloba na stát podle mne nemá šanci na pravomocný úspěch, ale už z principu by měla být podána, protože vláda pokud nejsou vrazi, což je dost silné obvinění, tak spoluodpovědní za životy tisíců zbytečně zmařených životů určitě ano. Když může rebelovat Klaus a to nehorázně za hranou slušnosti, proč se tady navážíte do Kláry a ostatních, to nechápu. Dělá jen to, většina rozumně uvažujících lidí, kteří se odmítají podvolit nesmyslům. Zameťte si před vlastním prahem.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

A víš,proč to Klaus chytil? Protože nedodržoval opatření a navíc se tím chlubil,nepřál jsem mu smrt,ale aspoň těžkej průběh,aby okusil to,co ty lidi,kteří leží v nemocnicích a bojujou o životy a někdy marně,to by se hned sápal po ventilátoru

Názor (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Vytáhjsi z mého příspěvku jen to co se ti hodí. 90% bez reakce. Tak vypadá účelová demagogie.

Zdravotní sestra (So, 20. 3. 2021 - 14:03)

Není to dlouho,co jsem sem psala,ale jak to tady čtu,tak se nic nezměnilo,děkuju jak nám pomáháte,padáme na hubu,ale dáme to vy někteří sob..,tak za chvíli mastím na další 16

Fanny (So, 20. 3. 2021 - 13:03)

Když mi doktorka na diabetologie řekla, že nejlepší vyčurání je v sedě na míse, nebo venku ve dřepu, tak jsem ji nevěřil. Vyzkoušel jsem to ale,a musím říct, že už jinak nemočím

Reklama

Přidat komentář