Reklama

Cuckold

lado (St, 23. 4. 2014 - 18:04)

tak to tvuj chlap bude mit doma dve holky co mu budou kourit pero.

Láďa (St, 23. 4. 2014 - 18:04)

Chce to hodně trpělivosti....Chce to opravdu hodně trpělivosti.Přítel mé ženy chce abych už neměl semeno.S manželkou to domluvily a o víkendu prý budu podroben zákroku který to vyřeší,asistentka manželce řekla,že se to dělá běžně,když je potřeba samce zbavit choutek a schopnosti a ujistila ji že je to nebolestivé a za patnáct minut hotové.

pits (St, 23. 4. 2014 - 09:04)

[email protected] -...Ptej se na co chceš: [email protected]

hanka (Út, 22. 4. 2014 - 16:04)

Pardón :-) ten email moc...ahoj, já bych se přidala a také ráda načerpala nějaké info, dejte do kopie [email protected]
díky
hanka

pro Alizze (Út, 22. 4. 2014 - 11:04)

[email protected] -...Pardón :-) ten email moc nepoužívám. Správný je nikolka.jancikova .....

..... (Út, 22. 4. 2014 - 10:04)

písni mi email jestli tě [email protected] - pár otázek bych měla.

pro Alizze (Út, 22. 4. 2014 - 10:04)

Muže už máme :-) děkuji.

Alizee (Út, 22. 4. 2014 - 07:04)

Víte, kde hledat muže,...písni mi email jestli tě to zajímá víc....

pits (Po, 21. 4. 2014 - 23:04)

Víte, kde hledat muže,...Chce to hodně trpělivosti. Nejlepší je to na chatech, dobře v klidu si s nima o tom popovídat a pak se sejít. Bohužel, víc je žvanilů, kteří pak nepřijdou, ale občas se najde někdo, kdo je naladěný na stejnou vlnu a pak je to pohoda.

Alfaman (Po, 21. 4. 2014 - 12:04)

Jako ženě ti křehkost určitě sluší. Možná pro některé chlapy jsou drsné ženy zajímavé, ale určitě ne pro každého.

Alfamane (Po, 21. 4. 2014 - 12:04)

I na tvé komentáře jsem narazila :-( jsou docela drsné. Já jsem křehká, citlivá duše. Pouze můj názor. Nezlob se. Ale pár dní čtení tady mi dalo docela hodně. Děkuji

..... (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Po přečtení předchozích komentářů jsem zjistila, že i zde jsou lidé, kteří "cuckold" a "kandaulismus" odsuzují a opravdu si dělají z nás, co to myslíme vážně srandu. Chjo :-(

Alfaman (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Já jsem též chápavá, ale...Ani já jsem se předtím o cuckolding nezajímal. Vlastně proto, že sex zena/2 chlapi mi nic neříká. Do trojky bych upřednostnil dvě ženy. Ale že bych před očima manžela pořádně udělal jeho paní mě docela rajcuje.

Nikol (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Já jsem též chápavá, ale s tímto jsem se nikdy nesetkala. Mrkla jsem tedy na pár videí a ejhle, vzrušující.

Alfaman (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Víte, kde hledat muže,...Mám pochopení pro spoustu věcí. A srandu si dělám pouze z hlupáků ;)

Nikol (Po, 21. 4. 2014 - 11:04)

Víte, kde hledat muže, kteří mají pro tohle pochopení? Takové, kteří si z toho nedělají srandu?

Alizee (Po, 21. 4. 2014 - 08:04)

Zažila jsem dva co jim tohle bylo blízké. Jeden v tom byl až po uši a stálo to s ním za prd. Nemyslela na nic jiného. Jeho sexuální života myšlenky se motaly jenom okolo toho jak mu partnerku osexovávají, zneužívají a znásilňují jiní a on se na to bezmocně dívá. Byl to magor, pro život nepoužitelný. Ten druhý to bylo něco jiného... normální chlap co se v posteli choval jako chlap, ale jednou za čtvrt roku pro spestření sehnal mladýho kluka se kterým mi to udělal. Třeba se taky jen díval, hecoval klučinu ve stylu "dej tý kur*ičce co proto!", pak se třeba přidal atd. To nemělo chybu. Bylo to občas, měl to pod kontrolou a nebyl otrok týhle touhy

zvedavec (Po, 21. 4. 2014 - 01:04)

si te vychutnal? myslis semeno ciziho muze z tve muslicky?
ber to tak ze tam bude s tebou a budete moci spolu stale sdilet sve pocity a myslenky.
nepujde o zadnou neveru jen o jiny druh sexu s pritelem u ktereho bude take nekdo jiny

Nikol (Po, 21. 4. 2014 - 01:04)

tak zkuste zatim jen...On nechce do trojky. Rád by,abych měla sex s jiným mužem a on si mě pak vychutnal. Tudíž záleží jen na mně. Nevěra mi je prosti srsti a teď bych to měla udělat? City jsou u mě na prvním místě a to je asi problém.

Nikol (Ne, 20. 4. 2014 - 21:04)

tak zkuste zatim jen klasickou trojku a uvidis jestli to bude klapat

Reklama

Přidat komentář