Reklama

Citalec

armo (Čt, 18. 1. 2007 - 07:01)

Jsem ráda,že nejsem vtom sama,ja sem prožila uplně to samé fakt příšerný pocit.
Nevím jestli bych měla také navštívit psichoterapeuta,to tě doporučil kdo na tu psichoterapii.Prozatim jak sem řekla me obvodní lékařce ,ze bych rači šla se poradit s psichiatrem řekla,ze né,že to zvládnem spolu.Tak porad co mysíš

Draga (St, 17. 1. 2007 - 20:01)

Já měla taky úzkostný stavy, pořád sem byla napjatá, měla jsem tlak v hlavě, nemohla dýchat, bála jsem se, že umřu nebo, že se zblázním. Celý můj život se scvrknul jen na strach. Citalec mi moc pomohl, jsem po něm klidnější i když občas to na mě znova přijde, ale už to nemá tu intenzitu. Taky mi hodně pomohla psychoterapie, protože člověk zjistí, že spoustu problémů si způsobuje sám.

armo (St, 17. 1. 2007 - 18:01)

AHA JA SI MYSLIM,ZE OPRAVDU V TĚHOTENSTVI CITALEC NEVADI TO MI DNES POTVRDIL GENETIK.
MUZU SE ZEPTAT JAKE PROBLEMY SI MĚLA,.
JA JSEM TEDY MĚLA ŠILENE NÁVALI DO HLAVY UZKOST NA HRUDI.A ŠILENE MYŠLENKY CO KDYBYCH SE PŘESTALA OVLADAT A TŘEBA SKOČILA S OKNA TO MĚ NAPADALO A DOTOHO TY NAVALI A PLAČTIVOST.ALE PO CITALEKU JE VŠE PRIČ,A OBVODNI DOKTORKA MI NA TO NAPSALA TEN LEK.

Draga (St, 17. 1. 2007 - 16:01)

Mám ho od psychiatra, beru ho s pár měsíční přestávkou dva roky. Právě, že sem ho vysadila a bez něj to halt nešlo, proto se bojím, že ho budu muset brát dlouhodobě.
Děkuju moc za povzbuzující informace.

armo (St, 17. 1. 2007 - 13:01)

Jak dlouho bereš citalec,a maš nejake vedlejší učinky.Předepsal ti ho obvodni lekař.

armo (St, 17. 1. 2007 - 13:01)

Na genetice jsem se teda ptala,řikala sem, že beru citalec a jestli ho mam v tšhotenstvý vysadit nebo brat dál,a nebo pokud ho vysadim po jaké době mužu otěhotnět tak aby citalek už v tele nebyl.
Doktor mi zdělil,ze ho klidne mam brat dal pokud tedy neberu jiné leky ,ze plodu tento lek nevadi,byla sem sama prekvapená.

draga (St, 17. 1. 2007 - 13:01)

to je dobrá zpráva, já beru taky citalec a bojím se, že bych to bez něj v těhotenství nezvládla. A můžu se zeptat, jestli ti to jen oznámili nebo ti řekli, jak k tomu došli a tak podobně. Díky za informaci

armo (St, 17. 1. 2007 - 12:01)

Ahoj dnes sem byla na genetice a dozvědela sem se ,že citalec mužu klidně brát v těhotenství,že miminku škodit nebude.
Pokud ho teda potřebuji.

Draga (Út, 16. 1. 2007 - 17:01)

Já jsem ho nikdy nebrala, na každého působí jinak, podle mě je to dryák, ale jsou lidi na který vůbec nezabral. Fakt nevím, nemáš třeba lexaurin nebo neurol, to člověka uklidní, že spíš usne, ale nespí nijak tvrdě.

Daša (Út, 16. 1. 2007 - 16:01)

Takze myslite,ja treba v noci nemužu spat od 1-4 hodin je ten prasek tak silny ,ze bych neslyšela maleho kdyz si vemu jen pulku .
Děkuji za odpovět

Draga (Út, 16. 1. 2007 - 16:01)

Já bych ještě pár dní vydržela bez toho Stilnoxu. to že mě to přešlo za 5 týdnů nic neznamená, většina nežádoucích účinků zmizí za 2 týdny. Ale to špatné spaní je příznak deprese, takže proto si to u mě sedalo tak dlouho.

Dáša (Út, 16. 1. 2007 - 16:01)

Ja beru Citalec teprve 5 dni doktorka mi jeste předepsala,Stilnox rada bych ho vecer vzala ,ale mam strach,ze me dite neuslyšim jsem totis sama jen s ditetem,proto mam obavy.co myslite

Draga (Út, 16. 1. 2007 - 15:01)

Já se taky v noci budila, přešlo to tak za 5 týdnů.

Jeanette (Út, 16. 1. 2007 - 15:01)

A jak dlouho je berete??? Může to být jeden z průvodních jevů než si tělo zvykne. AD mohou plně zabrat až za 3 měsíce.... Při braní AD je dobré na noc (proti probouzení) si vypomoci lexaurinem, nebo něčím podobným....

Dáša (Út, 16. 1. 2007 - 15:01)

Prosím jestě jednou myslite,ze to buzeni v noci se spravi nebo se budu budit dokud ty prašky budu brát.

Jeanette (Út, 16. 1. 2007 - 15:01)

Ráda poradím a omlouvám se. Všechna AD způsobují noční pocení a probouzení....

Dáša (Út, 16. 1. 2007 - 15:01)

Ja mam jednu prozbu,mužete mi nekdo poradit,v noci nemohu spát často se probouzím,je to určitě těmi prášky Citalec,má někdo stéjný problém.

Daša (Út, 16. 1. 2007 - 14:01)

Kdopak,to tady tak rád poučuje.

Andrea (Út, 16. 1. 2007 - 14:01)

Ja si myslim,ze neni pekne jak tady pises a rikasmi co jsem.Ja sem prosila o radu.
Tot vse.

Jeanette (Út, 16. 1. 2007 - 09:01)

Andreo, nic proti.Buď jsi cizinka, nebo jsi opravdu, soudě dle Tvého písemného projevu, velmi omezená.
Jinak, co se týký depresí, paniky atd, Ti ráda poradím. Také beru C.

Reklama

Přidat komentář