Reklama

Citalec

Martina (Po, 5. 2. 2007 - 21:02)

Ahojky,s tím buzením to mám stejné a také se v noci dost potím,nevím,jestli je to tím Citalecem,ale asi těžko.Jak seš na tom ty?

daša (St, 31. 1. 2007 - 11:01)

Máte někdo skušenosti s ubytkem váhy při používání citaleku.

Daša (St, 31. 1. 2007 - 11:01)

ja teda jsem natom uplne stejně jako ty ,beru citalec 20 jednu tabletu deně a super akorat,že v noci se tršku ještě budím.

Martina (Út, 30. 1. 2007 - 20:01)

Ahoj,já beru Citalec 20 1tři týdny.První týden půl tablety,po týdnu jednu tabletu denně a je to se mnou lepší.Necítím se tedy ještě 100%,ale cítím,že posun k lepšímu tam je.Trpím panickou úzkostí,teď od pondělí jsem po neschopnosti v práci a už to celkem jde,akorát ještě cítím chvílemi během dne divné pocity úzkosti a napětí,ale prý to k tomu patří,tak nevím.máte s tímto lékem ještě n¨ěkdo nějaké zkušenosti?

armo (Út, 30. 1. 2007 - 18:01)

Ja beru jen jednu tabletu citalec 20 ale reknu ti ze mi je zase nějak divně i přes den i v noci mysliš ,že by mi měla doktorka přidat beru to jen tedy 20 dni ale tu 20 tku mi nasadila asi pred tydnem mi to zvedla jinak sem brala jen jednu citalec 10.
Tak nevim.

Jeanette (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

Já mám 20mg. A právě nejlíp je mi v noci, protože spím krásně. To napětí mám přes den v práci :-( Ale je pravda, že v příbalovém letáku je možná dávka až 60mg. Tak jedině 1 a pul tablety???

armo (Po, 29. 1. 2007 - 13:01)

Ja chci jen poradit,Janett,jestli bereš citalek 10.jednu tabletu deně,je to málo psala sem o svych problémech psichiatrovy a ten mi poradi l,že potřebuji silnější když v noci jestě nemužu spat tak obvodni lékař mi zvýšil na Citalec 20 ,a musím říct super vnoci už začinam normálně spat a opravdu stav se hodně zlepšil.Ale začne to pusobit asi po tydnu.Fakt vyzkoušej to a uvydiš pokud si tedy trpěla nebo ještě trpíš uzkostí depresemi.ANDREA

zuzka (Po, 29. 1. 2007 - 13:01)

Neměj strach, jitko, není to tak zlé. Ale bylo by dobré, kdybys kromě citalecu brala ještě něco jiného, co tě zvedne a podrží. Já mám např. tritico, cž má údajně pomáhat i na spaní. A taky je dobré něco pořád dělat a nepozorovat se.

Jeanette (Po, 29. 1. 2007 - 10:01)

Napjatá jsem pořád, to je pravda. Zmizely mi ty ataky PP, ale jsem pořád zaťatá, napjatá, kndlík v krku. Nedokážu se uvolnit. Čím víc na to myslím, tím je to horší. Beru ho 2,5 měsíce, jednu tabl denně a napsala mi ho normálně obvoďačka.

Daša (Po, 29. 1. 2007 - 06:01)

Mátě někdo problémy a chcete se snimi oto podělit,a potřebujete poradi,mam skušenosti s citalekem.korinek8"seznam.cz
Na internetu jsem každý den hned odepiši...

armo (Út, 23. 1. 2007 - 16:01)

Uživá někdo vic jak jednu tabletu za den..

armo (Pá, 19. 1. 2007 - 18:01)

A nejsi třeba pořád napjatá,a nervozni poznáš,že Citalec natebe pusobí,a jak.
Jak dlouho ho užíváš...

Jeanette (Pá, 19. 1. 2007 - 11:01)

Jo, je to možné. Já tu sníženou chuť k jídlu má pořád, co to beru. Spíš ne sníženou chuť. Hlad mám, ale je mi jedno, čím ho zaženu. Dřív jsem byla labužník....

armo (Pá, 19. 1. 2007 - 10:01)

Ja si myslím,že jestli jsi zhubla tak to ne diky citalecu,ale díky nervove soustavě,ja sem zhubla take 4 kg,ale jen kvuli tomu,ze jsem nejedla neměla sem teda vubec chut k jidlu,ale po 14 dnech sem opět začala normálně jist ,a mit jaké koli vedlejší učinky.

Jeanette (Pá, 19. 1. 2007 - 09:01)

Úplně přesná adresa je http://www.citalec.cz/pribal1.html

Jeanette (Pá, 19. 1. 2007 - 09:01)

Já jsem s Citalecem zhubla 6 kg. Na www.citalec.cz je dost informací o vedlejších účincích..... Dokonce je to snad jediné AD, při kterém se může alkohol :-)

Linda (Čt, 18. 1. 2007 - 22:01)

Nemáte náhodou někdo zkušenost s tím jestli Citalec snižuje u mužů chuť na sex a ovlivňuje kvalitu erekce? Díky za odpovědi.

SMVRE (Čt, 18. 1. 2007 - 17:01)

Přibral někdo s citalecu

Lidka (Čt, 18. 1. 2007 - 10:01)

Určitě je fajn najít si psychologa i psychiatra sám. Ale napřed si zjistit, jestli je to odborník.Hlavně mezi psychiatry je hodně takových, kteří tu práci odbývají.Jinak citalec je dobrý lék.

Draga (Čt, 18. 1. 2007 - 09:01)

Psycholožku na terapii jsem si našla sama, žádné doporučení není potřeba. S tou návštěvou psychiatra nevím, vždycky je lepší se radit s odborníkem, ale zas na druhou stranu, když ti ten citalec sedí tak asi není důvod. Ta terapie je dobrá, protože je potřeba odstranit důvody, který k těm úzkostem vedou, což prášky nedokážou.

Reklama

Přidat komentář