Reklama

kdo poradí jak rychle zhubnout 15kg?

Simona (Pá, 18. 3. 2011 - 22:03)

niky ty kaco blba zadny figle...Seš nějak chytrej/chytrá! koukám že ty o tom vůbec nic nevíš!!to ty si úplně vypatlanej/ná ty debile!Kdyby to bylo tak lehký tak sme všichni jako špejle!Přestan nás tady laskavě urážet!Ty taky určitě navážíš přesně,a nejsi perfektní bez chyby!!Ty agresore jeden!

Simona (Pá, 18. 3. 2011 - 22:03)

Moje rada je rychlá a velmi...Kravina!!!

Simona (Pá, 18. 3. 2011 - 17:03)

Hele potrebovala bych shodit...A kolik ti je?

Simona (Pá, 18. 3. 2011 - 16:03)

Niky, hubnnout rychle nemá...To je sice pravda ale třeba je to důležitý a proto chce zhubnout!

Simona (Pá, 18. 3. 2011 - 16:03)

Dobrý den menuju se Simona a chodim do 6.třídy měřim 154cm ale ta váha... :-( to je horší nvm jestli tu je v mim věku někdo tlustší ale vážim 68,5kg a to mi dělá potíže,praskaj mi klouby a bolej mě,ze školy ani dojít domu nemůžu v červnu máme jet na ŠVP a pudeme tam s krosnou na zádech přes celej les no jenomže já už se takhle neunesu dietu držim začala sem dneska ,poradí mi někdo jak zhubnout alespon 5 kg za 3 měsíce?To asi nepude co?Hm sem si to myslela

Ivet (Čt, 17. 3. 2011 - 22:03)

Já sem važila 60 kilo pak sem byla nemocná a vážila sem 45 ted mam 47 a je mi 19

Hela (Po, 14. 3. 2011 - 17:03)

Hele potrebovala bych shodit...No to máš docela dost času a věř,že to jde. Mně se to taky povedlo a je to ovšem tvrdá makačka, následuje změna stravovaní navždy. Jinak to nemá dlouhé trvání.
Nelži si, že nevíš jak nato:-) Informací je všude plno, stačí si vybrat co tobě vyhovuje,aby následná změna stravování byla pro tebe vhodná, abys se potom netrápila...

kááátííí (Po, 14. 3. 2011 - 16:03)

Hele potrebovala bych shodit 15kg do listopadu jak na to ? Vazim 65 !!

Eva (Po, 7. 3. 2011 - 08:03)

Já teda na zázraky nevěřím, jídelníček a pophyb, nic jiného nepomůže, podívejte se ke mně na www.kgdolu.estranky.cz jak to funguje.

prdlačky (Ne, 6. 3. 2011 - 20:03)

samé zázraky co? Já znám...kdyby tohle všechno fungovalo,tak by nebyli lidé obézní!!!!

Jarka (Ne, 6. 3. 2011 - 19:03)

dejte pokoj s dietami,taky...samé zázraky co? Já znám paní,která si vynalezla krém na hubnutí a funguje to- každý měsíc zaplatím 300,-Kč i s poštovným a jsem v pohodě- zhubu přesně tam kde potřebuji a ještě se i vyléčím z různých odřenin,boláků, a otoků.

Buba (Ne, 6. 3. 2011 - 18:03)

Mléčná dieta je dobrá,...Ahoj. Zkoušela jsi to s tim mlékem? Můj masér 3 měsíce pil jen kefír a zhubnul 15 kg. To asi bude obdobný jak s mlékem

vendy (Po, 14. 2. 2011 - 19:02)

dejte pokoj s dietami,taky jsem jich plno vyzkoušela,dokázala jsem zhubnout i 15kg,ale dneska vím že to byla chyba,akorát jsem si rozhodila žaludek a kila se vrátily.Mám teď něco jiného a lepšího,hubnu pomalu a jistě a není hlavně potřeba držet žádnou dietu,což je pro mě bomba,napište mi na [email protected] a já Vám poradím jak vyzrát nad přebitečnými kily

Veronika - ztic (Po, 14. 2. 2011 - 06:02)

Chtela bych jen něco dodat k te mléčné diete - je to nezdrava a nefunkční forma hubnutí . Take vám muže rozhodit metabolismus - za den se mají jist bílkoviny , tuky , cukry . ( pokud chcete hubnout , tak tuky a cukry jezte v menším množství )
Take bych chtela dodat , že pokud si dáte za den maximalne 3 rohlíky nebo plátky chlebu , oběd a ovoce k večeři , budete opakovat 3-4 dny , zhubnete 5-7 kilo .

Hodně štěstí !!! :-)

Veronika - ztic (Po, 14. 2. 2011 - 06:02)

Chtela bych jen něco dodat k te mléčné diete - je to nezdrava a nefunkční forma hubnutí . Take vám muže rozhodit metabolismus - za den se mají jist bílkoviny , tuky , cukry . ( pokud chcete hubnout , tak tuky a cukry jezte v menším množství )
Take bych chtela dodat , že pokud si dáte za den maximalne 3 rohlíky nebo plátky chlebu , oběd a ovoce k večeři , budete opakovat 3-4 dny , zhubnete 5-7 kilo .

Hodně štěstí !!! :-)

Anne (So, 22. 1. 2011 - 13:01)

Mléčná dieta je dobrá, pít jen mléko. Žádné jídlo, žádné pití, ani zeleninu či ovoce. Pouze pít mléko. Někdo za týden zhubne i pět Kg.

Vlasta (Čt, 20. 1. 2011 - 20:01)

Skvělé jsou náplasti na...Ohledně tohoto Jablečného octu, je sice pravda, že si člověk dá před jídlem nebo dvakrát denně a stáhne se mu žaludek, tím pádem sní jídla méně. Avšak na druhou stranu jsou tu rizika:
Jakmile začnete brát jablečný ocet kazí se žaludek, odvápnují se kosti, jsou poté lehce zlobitelné. Upřímně bvych nedoporučovala žádnou dietu. Stačí snížit porce. Chodit na procházky a pokavad si chceš vytvarovat postavu tak můžeš cvičit.Jsou řada cviků např. na hýždě na bricho na boky na záda, na stehna. Můžeš i dále chodit do posilovny, poakvad jsi silnější poostavy mám pro tebe cvičení, která se jmenuje zumba.Za hodinu spálíš 600-1000 kalorií, což není málo. Vykašli se na nějaké drastické diety, pokavad máš ještě nějaké dotazy ohledně hubnutí zde je můj mail : [email protected]

Werča (St, 12. 12. 2007 - 18:12)

Nelo, sem o něco starší, a wáží méně než ty, ale hubená nejsem, ráda bych taky zhubla..ale newí jakým způsobem, předem děkuji za radu..Weronika

nela (Út, 11. 12. 2007 - 18:12)

je mi 13 avážím 80 kg a ráda bych zhublaprosím poradí mi někdo prosím jsem fakt tlustá nela

Sandra (Po, 3. 12. 2007 - 16:12)

Pokuď chceš opravdu rychle zhubnout tak funguje to že bys jedla jen jeden druh zeleniny,ale celej den, třeba mrkev,nebo papriku,po tom se zhubne cekem rychle ale problém je že se to dá stejně tak i nabrat, dá se tomu vyhnout jedině tak že bys začala pomalinku ale vážně pomalinku jíst normální stravu ale strašný malý dávky a několikrát denně,ale je to strašný to vydržet,ale dá se to,sama jsem to zvládla ale ten měsíc byl šílenej,no zkus to,ale říkám:lepší je hubnout pomalu,tohle stojí větší nervy,sice se zhubne rychle ale dlouho se to udržuje,tak nevím co bude pro tebe lepší,držím palce

Reklama

Přidat komentář