Reklama

Kastrace

Eunuch (Pá, 26. 2. 2021 - 20:02)

Samozřejmě pokud budeš chtít vykastrovat tak se s Tebou nebude nikdo bavit. Ale pokud přijdeš na kliniku s tím že jsi měl nesestouplé varlata, občas Tě bolí a máš je opuchlé s tím že v rodině již bylo úmrtí na rakovinu varlat a Ty máš strach z rakoviny a chtěl bys ze zdravotních důvodů oboustranné odstranění varlat tak budeš během pár dní eunuch tak jako já, já jsem sice tyto zdravotní problémy měl doopravdy, ale na druhou stranu nikdo to neověřoval, nabídli mi pravidelné kontroly nebo oboustrannou orchiektomii a po odsouhlasení operace a vyšetření jejich urologem jsem byl po pár týdnech bez varlat, ale uvědom si je to doopravdy a napořád. Eunuch jsem přes rok, operovali mě v Praze.

Chastity (Ne, 7. 3. 2021 - 10:03)

Ahoj, zajímavý nápad. Jak to máš teď s erekcí? Bereš hormony a co na to ženy?

Eunuch (Po, 8. 3. 2021 - 20:03)

Erekce zatím dobrá, a ženy to berou úplně jinak jak muži, pokud je riziko rakoviny a děti už mám tak je lepší být vykastrovaný, a pokud nejsou problémy tak raději umělý testosteron nebrat.

Chastity (St, 10. 3. 2021 - 17:03)

Takže manželka je teď spokojená a ty taky? Ještě se zeptám, chtěl jsi to ty nebo žena preventivně, nebo k tomu byl jiný důvod?

Eunuch (Čt, 11. 3. 2021 - 07:03)

Tak odevšeho trochu, riziko rakoviny jsem měl a manželka kastraci považovala za nejlepší a definitivní řešení a mnè se taky líbilo být bez varlat, teď jsme spokojení oba.

Chastity (Pá, 26. 3. 2021 - 14:03)

Pokud nebudeš brát hormony, tak podle diskuse se ti za rok už nepostaví. Manželka by si mohla za tebe najít nahradu.

Eunuch (Pá, 26. 3. 2021 - 22:03)

Zatím žádné problémy nemám, a to ani návaly horka nebo jiné komplikace, před kastrací jsem měl hodně nízkou hladinu testosteronu takže kastrací se už tolik nesnížil, a u některých mužů by měla erekce trvat i po kastraci. Pokud to bude nezbytné začnu hormony zase užívat ale raději bych zůstal bez nich.

Návštěvník (St, 17. 3. 2021 - 22:03)

Určitě má pravdu v tom , že když nemáš varlata nemůžeš mít rakovinu varlat ! Kastrace je opravdu rychlé a definitivní řešení .

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 21:03)

Není nad to , mít dobrou manželku .

Peter (Čt, 11. 3. 2021 - 07:03)

Viete nám popísať priebeh?Aké to bolo pred zákrokom, počas zákroku a po zákroku?Ďakujem

Eunuch (Po, 8. 3. 2021 - 19:03)

Začal jsem brát Nebido už před operací, poslední injekce loni koncem října, nejraději bych zůstal bez hormonů

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 22:02)

On ten veterinář , pokud není dobrodruh , do toho také nepůjde . V případě možné komplikace by měl velký problém se zákonem .

Peter (Pá, 2. 10. 2020 - 09:10)

Najprv by som to riešil pásom cudnosti. A až potom kastráciou.

Jirka (St, 4. 11. 2020 - 01:11)

Já už pár let pás cudnosti nosím taky. Děti máme. Do budoucna (max 5 let) jsem původně uvažoval jen o sterilizaci, ale dneska se už kloním spíš ke kastraci, protože mi to příjde praktičtější. Toď otázka jaké jsou možnosti tady v Česku? Rozhodne žádný Thajsko a podobně.

Peter (St, 4. 11. 2020 - 07:11)

Naozaj chcete podstúpiť kastráciu?Prečo?Uzamkla Vás manželka?Z akého dôvodu?Ste non stop uzamknutý?

Jirka (St, 4. 11. 2020 - 07:11)

Ano opravdu chci. Chtěl jsem sterilizaci, ale když jsem o tom uvažoval, tak mě láká ta možnost, že bych nemusel mít varlata. Bavíme se samozřejmě o chirurgické ne o chemické. Manželka mě uzamkla na mé přání (pokora + podpora močení v sedě) - nejdřív jako hru, ale nyní je to plně v její moci. Nonstop ne ale tak 2/3 z měsíce zamčený jsem.

Peter (St, 4. 11. 2020 - 07:11)

Ja som uzamknutý už 6 rokov, bez odomknutia. Tiež som premýšľal o kastrácii ale skôr kliešťami ako operačne. Manželka Vaša má milenca?

Jirka (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Já teda zatím 4 roky. Já teda, když už, tak radši určitě operačně, tam je to 100%. Manželka nemá milence a ani nechce spíš je tam nepoměr v chuti. Proto ten pás.

Peter (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

S pásom som sa pomerne rýchlo zmieril, aj keď to bolo na začiatku kruté. Telo si však časom zvyklo. Máte niekedy aj spontánny výron semena v uzamknutí? Ona ma aký názor na to, že budete vykastrovaný? Dá sa k tomu rýchlo dopomôcť.POškodiť semenníky a o ostatné sa už postarajú lekári.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

Taky to bylo kruté ten začátek. Sice sem věděl do čeho jdu, ale v reálu než jsem si zvykl chvilku trvalo. Je pravda, že za tu dobu jsem přešel z normální klece na tu menší a aktuálně mi samozřejmě i více vyhovuje. Ano výrony občas mám, respektive poznám to tak že mám fleky na slipech a je jedno jaká je denní doba. Tak ona to bere jako jednu z alternativ k tomu pásu. O tom poškození varlat jsem taky uvažoval, ale určitě existuje nějaká i jiná možnost (doufám)

Reklama

Přidat komentář