Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Jo když deviant jako ty zmrší nač přijde tak se pak nedá diskutovat o ničem.Přečetla jsem si tu pár tvých příspěvků a jsi skutečně psychopat.Doufám že neplánuješ mít někdy rodinu....Chudáci tvoji rodiče.

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Když nerada nosíš dřeváky, proč čteš tuto diskuzi?

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

Kde jsem napsala že nerada nosím korkáče????!!!!
Dej odkaz na příspěvek !!

korkoklub - kluk (Út, 16. 2. 2021 - 20:02)

A pokud mi chceš dokázat, že ráda nosíš korkové dřeváky, tak podiskutuj se mnou o tom. Můj repertoár v dané tématice je dosti obšírný. Tak pojď do toho, neboj se!

korkoklub - kluk (Po, 15. 2. 2021 - 10:02)

A jinak, šlo by to řešit, jenomže to si nechám pro sebe. Ne všechno hodlám prozradit.

korkoklub - kluk (Po, 15. 2. 2021 - 10:02)

Teď zrovna řeším ponožky do dřeváků. Zjišťuji, která látka jak klouže. Některé ponožky totiž dost kloužou. Zvláštní je ale, že ne všechny kloužou stejně. A pak, je možné řešit tento problém i vystláním stélky nějakou látkou. Jenomže to pak dost utlumí to pověstné pleskání. Každopádně toto je dost velká výzva, nemyslíte?

korkoklub - kluk (Ne, 14. 2. 2021 - 20:02)

A pro mne další důležitá věc. Dřevák musí být o poznání větší a délší, než samotné chodidlo. Jednoduše pro pocit síly, sebevědomí a razance. Nakonec, větší dřeváky krásně vykreslí tvar chodidla.

korkoklub - kluk (Ne, 14. 2. 2021 - 20:02)

Jinak, celá ploska chodidla pleská jinak, jak jenom pata. Ten zvuk je takový plnší a dlužší. Když vidíte velikou a dlouhou děvákokorkonohu, tak musí prostě pleskat tak jak když plácnete lopatou o vodní hladinu! Pak máte ten kýžený pocit, no ne?

korkoklub - kluk (Ne, 14. 2. 2021 - 20:02)

Jak jsem napsal, těším se už na Jaro! Vytáhnu své dřeváky s celoploskovým pleskáním. To bude něco! To znamená, že při nošení nepleskají jenom paty, ale celá ploska chodidla! To jste ještě neviděli, ale i také něco existuje.

korkoklub - kluk (Ne, 14. 2. 2021 - 17:02)

Přemýšlým, že ono by to nebyl problém ani v zimní nepohodě, kdyby se u toho neumazali nohy od bláta. Pak se dostane vlhkost a bláto na paty a pak to klouže a je moc problematická chůze. Mám to odzkoušeno. Člověk by řekl, že největší nepohoda je chlad, ale není tomu tak. Alespoň u mne...

korkoklub - kluk (Ne, 14. 2. 2021 - 16:02)

Takže radujme se, přichází Jaro! Zanedlouho budeme pleskat v dřevácích!

Mirek (So, 13. 2. 2021 - 13:02)

Já tedy korkáče nosím, žena také. Má na výběr pět párů, často je střídá. Osobně nemám nic proti jejich nošení a velmi se podivuji nad názory některých příspěvků. Když vzpomenu na svoje rodiče, tak korkáče nosili také.

Pavel (So, 13. 2. 2021 - 16:02)

A cože tak náhle?

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 13:02)

Já se zase podivuji nad tvými názory.

Mirek (So, 13. 2. 2021 - 14:02)

Můžu se zeptat jestli máš něco proti tomu, když někdo nosí korkáče? Já na tom nevidím nic špatného. Díky.

korkoklub - kluk (So, 13. 2. 2021 - 17:02)

Podlě některých zdejších trollů /nejsou to diskutující/ je obliba nošení dřeváků těžká psychopatie a úchyláctví. Někteří tu píšou, že my dřevákomilové jsme potencionální kriminální živlové. Prý hrozí, že propadneme a znásilníme a možná zabijeme jiné dřevákonosiče a tak nás třeba zastavit a zavřít do detenčního ústavu.

Troll (So, 13. 2. 2021 - 19:02)

A proč poukazuješ na trollování druhých když tu sám trollíš jako nikdo druhý??? Máš schízu nebo jinou psychickou poruchu ?

korkoklub - kluk (Ne, 14. 2. 2021 - 08:02)

Kdo to tu sleduje, ví... Netroluji a nekradu identitu, jak jiní.

Petr (Ne, 14. 2. 2021 - 15:02)

Kdo to tu sleduje, ví... ukradl jsi pohodu této skupiny.

korkoklub - kluk (Ne, 14. 2. 2021 - 16:02)

To je hloupost a lež, co tvrdíš. V pohodě diskutuji o tomto: Nosíte rádi korkové dřeváky?

Reklama

Přidat komentář