Reklama

plenková disciplína

DisciPLÍNA (Čt, 13. 5. 2021 - 01:05)

Hezké příběhy jsou tu. Tak se taky přece přidám ne?
Jsem Julinka a je mi 5 let. Je brzo ráno. Slyším jak někdo vstupuje do pokojíčku a já dělám, že neslyším a spinkám, protože vím, že jdu do školky. Budí mě sladký hlas maminky, který říká, že je čas vstát a připravit se do školky. Začínám se probouzet, mnu si ospalá očička a natahuji ruce nahoru. Jelikož musím spinkat ve vysoké postýlce, tak cítím dotek v podpaží a najednou jsem už v náručí mojí maminky ke které se vždy přitisknu.
A jéje. Musím čůrat, ale vím, že mě maminka ráno nepustí. Od toho mám plenku. Trochu mi to vadí, ale tak to u nás chodí. V noci už se nepočůrávám a i když to pořád opakuji, tak mě nikdo neposlouchá. Maminka mě pořád drží a houpe se mnou. Asi to budu muset udělat. Snažím se tlačit. Je to ale divný. Budu čůrat u maminky v náručí? Plenku mi stejně sundá až bude mokrá. Včera mi jí nechala až do snídaně, kdy jsem to opravdu už neudržela. Musím čůrat, ale nejdřív mamince řeknu, že jsem se nepočůrala. Hned s první slabikou mi něco vyklouzlo z pusy a spadlo to na zem. Maminka se i se mnou sklání a sbírá něco ze země. Fouká na to a dává mi to k puse. Odtahuji hlavu a furt se snažím očima zaostřit, co to vlastně drží. Je to to co si myslím? Je to dudlík? Já ho měla v puse?
Maminka mi ho dává ještě blíž k puse se slovy že je čistý. Nechci ho, ale její vážný výraz ve tváři znám a automaticky otevírám pusu. Když mi ho dá, tak hned otáčím hlavu, aby na mě tak nekoukala. A jéje. Zase jsem si vzpomněla, že musím čůrat. Nechci čůrat u maminky. Chytám jí víc kolem krku a snažím se oddálit zadečkem. Znovu se snažím tlačit a najednou cítím, že mě maminka chytá přesně pod zadečkem a tlačí mě zpátky k sobě. A jéje. Začínám čůrat. Snažím se to zastavit, ale je pozdě a všechno se to rozlévá po celé plence. Maminka to pozná. Zkouším na to nemyslet a v tu chvíli mě vyruší tiché syčení. Plenka je plná a nevstřebává to tak rychle. Stydím se. Jsem u maminky v náručí, v puse mám dudlík a zrovna čůrám do plenky jako nějaké miminko. Maminka se najednou rozejde směrem k přebalovacímu pultu a pokládá mě. Snažím se nenavazovat oční kontakt, když vím, co se právě stalo. Hlavu mám otočenou směrem k oknu, které má ještě roletu. Maminka to vidí a jde směrem k oknu a říká, že mi ho otevře, abych viděla. Jak se vytahují rolety, tak s prvním ostrým paprskem zavírám oči a dlouho je nemohu otevřít. Po chvíli koukám, že vedle mě jsou ubrousky a maminka je pryč. Jako téměř každé ráno jde maminka do mého druhého pokoje, ve kterým jsem když někdo přijde jako velká holka s velkou postelí, počítačem a vlastní skříní, aby nikdo nezjistil, že mám ještě tento druhý pokojíček, kde jsem jako miminko. Z pokoje mi přináší mé oblečení do školky a zase ho zamyká.
Ta nejhloupější část začíná teď, kdy mi sundavá overal a rozepíná bodíčko, aby se podívala na plenku. Teď tu už ležím jen v počůraný plence s dudlíkem a stydím se ještě víc. Zakryla jsem si rukama obličej, když slyším jak mi rozepnula plenku a zvedá mi nohy pod koleny, aby si jí vzala a hodila do koše hned vedle mě. Po očistě ubrouskama mi maminka říká, že si už můžu vyndat dudlík. Ihned si ho vyndavám a dávám stranou. Vidím, že už drží kalhotky, které mi dává k nohám a já si je beru. Hned za nima dostávám kalhoty a ponožky a maminka mě dává na zem, kde dostávám tílko a tričko. Jdeme do kuchyně, kde už je čaj s rohlíkem a šunkou. Vše je po chvíli spapáno, mám sbaleno, maminka mé obléká a vyrážíme do školky...

Jitka (Út, 11. 5. 2021 - 13:05)

Syn Honzík chtěl po mne abych ho oholila a dávala mu pleny tak jsem začala používat pleny ale pouze látkové 80x80 začíná být pomoceny skoro každý den tak zatím dávám jenom látkové pleny jenom mu plenky dávám vždy až večer když jde spát ale občas má pleny i přes víkend přes den a noc jelikož je chce mít stále tak mu v tom vyhovym ale holení mezi nohama a ne zadečku nikoliv ale i když jedeme s autem tak má radši taky plenky jednorázové a také jak do látkových a jednorázovych dělá obě potřeby plenky jsou predci od toho dříve jsem nosila i v autě nočník ale plenky jsou užitečné prebali se v autě a je to lepší řešeno dáváte také plenky dětem doma či na cestu krátkou či dlouhou...........A syn má malou dětskou nohu číslo 36,5 zatím a Honzíkovi je 13 let a že nosí plenky mu zatím nevadí vůbec spíš si myslím že mu vyhovují.

M (Út, 11. 5. 2021 - 11:05)

Spoustu děti u dětské nemocnice co jedou s rodiči jestli jsou děti velcí či menší tak mají vycpane zadeček s plenkami mají sice dlouhé či krátké kalhoty ale je to hodně vydet stejně se asi zřejmě pomocuji tak je to lepší řešení s plenkami ale vydel jsem i větší dítě spoustu děti v plenkách a vůbec jim to nepripadlo divné že mají pleny mezi nohama.

Adam (Ne, 16. 5. 2021 - 20:05)

Mame 11ti a 13ti leteho syna a mate pravdu, kdyz byli v nemocnici meli oba plinku. Starsi mel zlomenou nohu a jak lezel v nemocnici byl v plince a doma ji nosi oba bezne i na noc. Puvodne jsme mysleli ze jim pleny budou vadit ale oba si z nich nic nedelaji. Naopak jim natahovaci dry nitesky vyhovuji. Nechavame je v plknkach doma a slusi jim obema a navic jak se to natahuje, berou to jako slipy. V nemocnici se plenky detem bezne v nemocnici davaji

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 00:05)

jo, já měl pleny v nemocnici taky, fakt je to tam úplně normální,měl jsem i den v nemocnici že mě ráno po hygieně dali plenu ,pročůral jsem ji a v deset říkám sestře že bych potřeboval přebalit , sestra mě zkontrolovala, řekla něco jako "OK jdu pro plenu" uběhla hodina, dvě a nic po obědě říkám jiné sestře (protože druhá směna) že bych potřeboval přebalit , začali návštěvní hodiny a sestry začali běhat kolem návštěvám a na mě zase zapoměli, večer u večeře jsem byl už snad třikrát počůranej a už to protíkalo i mimo plenu , takže mokrá postel.Řekl jsem že do mokré postele už nevlezu, a.... najednou čistá postel , čistá plena dali mi i PVC kalhotky, čisté pyžamo.

jinak to nešlo (Út, 11. 5. 2021 - 00:05)

jelikož byly všelijaký podniky ve městech zavřeny a nebyla možnost si odskočit do restaurace tak pampersku dostala holka-5 roků na ven pokud jsme nebyli v přírodě

Matka (Ne, 9. 5. 2021 - 09:05)

U syna dodržují plenkovou dispilinu jelikož začal masturbovat když ho rozbalim z pleny tak ho nechám chvíli úplně nahatyho a já si připravují čisté látkové pleny on si udělá své ale vždy podnej musím dát přebalovací podložku aby veškerý masturbat šel do podložky ale má v puse dudlík pak ho otru vlhcenimi ubrousky a nebo mokrou plenkou a když jsou úkony hotové tak ho mažu dětskou mastí a na konec zasypu i pudrem pak stejně jako u malých dětí zvednu pod kolena a dám pod něj 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem ale stále má dudlík v puse když já mu vyhovim že si může dělat své slasti tak mne musí pak poslouchat mne co mu řeknu to musí dělat on chtěl nejdříve pleny tak jsem začala mu je dávat prostě se dávají jenom látkové pleny ale všude i na venek a na spaní přes den a noc. Kdo dáváte ještě spát po obědě aspoň na 2 hodiny syn vůbec nechce chodit spát já vím že tak pro větší dítě to být nemusí ale když může nosit plenky tak by měl poslechnout a lehnout si když třeba nechce tak mu dávám i kojeneckou lahev s čajem a nebo se sunarem a nebo v něm trochu něco na spaní a usne jako mimino pak se vzbudi a je kompletně pokadeny a pocurany pak se jenom prebali a den pokračuje dále......

Naďa (Ne, 9. 5. 2021 - 09:05)

Kup si sylnejsi látkové pleny a udělej se do nich a uvis že se uděláš a masturbace je když si zmoulas penis a pak ten úžas v plenkách to je nádhera úplná slast.

Tomáš (Pá, 7. 5. 2021 - 14:05)

Když je máma dlouho v práci většinou do večera tak jsem u sousedky která děti nemá ale zato si batole udělá ze mne ona ví že mi mamka dává pleny vždy na noc ale o víkendu je mám non-stop i přes den tak mne sousedka hlídá když jdu ze školy chodím do práce 4 třídy takže mi je 10 let ve 13 hodin jsem k ní šel a ona mne to vysvleka úplně do naha a já ležel na přebalovacím stole úplně nahaty na přebalovací podložce pak přišla s holicim strojkem a oholila mne mezi nohama a na zadku a zbytek oholila depilační ziletkou abych byl krásně hladký pak vzala dětskou mast a pudr a zaspala mne pak mi nasadila asi tak 6 látkových plen a a svrchní a gumové kalhotky a dostal jsem punčocháče dětské a dupačky a teď ležím v dětské postýlce a mám tu i dvě kojenecké láhve asi se sunarem říkal jsem že jsem už dva dny nekadil ale zato hodně cural že mne mamka nestačila ani prebalovat tak jsem vypil tu jednu láhev toho Sunaru a už na mne něco jde asi tam bylo i projimadlo tak budu asi kadit pak mne bude muset asi přebalit do čistých látkových plen už to cítím hodně a ještě jsem se pocural takže velká cvachtanice v plenkách to mne bude muset dát plenky v koupelně na přebalovacím pulte jinak to nevidím a už musím končit už na mne jde ale potom už nic nenapisu protože my vezme telefon ona mne hlídá s dětskou chuvickou sice mám v puse dudlík ale jsem spokojený. Že mne nikdo prebali.

Marta (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Hele ty jo nesplet sis zase na stránku tady je plenkova disciplina.....

Jo (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Tvoje máma má asi důvot proč pije. A je dobře, že si to uvjedomíš.

Marta (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

Já doma ze synem když jsem byla když nechodil do školy a učil se jen přes PC tak jsem mu dávala pleny stále párkrát se pocural do postele ale pak jsem mu řekla že mu budu muset dávat pleny na noc ale pak ráno si vždycky řekl o přebalování tak co byl doma a ve 13 letech je ještě přece dítě tak celou noc a den byl jenom v látkových plenkách a vůbec mu nevadili že je má ale co teď začíná chodit do školy od pondělí tak budu dávat nasazovaci drynites a odpoledne když přijde ze školy tak se vysvlece úplně do naha a stane se z něj zase batole že bude mít látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a plenkova disciplina mu vůbec nevadí že nosí plenky a veškeré dětské oblečení asi si na pleny zvykl ale není v tom vůbec sám když přijdou jeho kamarádi s ním domů tak se mu nesmějí že on má pleny ale občas si kluci také řeknou o plenky tak je také dostanou hlavně když jsou venku na zahradě od minulého pondělní jsem jedno dítě musela hlídat byl unas celý týden jelikož jeho rodiče museli nikam odjet pracovně tak si to kluci pořádně užívali ale co oni každodenní použití rutina mytí a přebalování to jenom co dva dni jela pračka se sušičkou na plný obrat praní látkových plen a různých dětských věci teď syn leží úplně v pohodě v plenkách a dupackach a jeden z kamarádu je u nás a má stejný zábal plen jako syn akorát že on nemá dupačky ale dětské punčocháče s laclem když si kluci řeknou že chtějí prebalit tak je prebalim a v noci spí syn s dudlíkem v puse ale je krmeny s kojenecké láhve a normální jídlo má také ale většinou jí sám ale kolem krku má uvazanou látkovou plinku místo brindaku a když chce nakrmit tak má udělanou speciální dětskou židličku s pásy mezi nohama a usadim ho do ní a pak zacnu z krmením a vždy po obědě si musí lehnout na 2 hodiny ale nejdřív ho musím Prebalit do čistých plenek chce být malé miminko a či batole tak musí hold poslouchat.

Z (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Z

A (Čt, 29. 4. 2021 - 11:04)

Ano je to akorát na psychiatrii a psychologii a na proti alkoholické a odvikove zařízení.

Ala (Út, 27. 4. 2021 - 06:04)

Klidně mu plenky kupte

Návštěvník (Út, 27. 4. 2021 - 05:04)

večery bez oweralu pro syna ,si už nedokážu představit.

Honza (Po, 26. 4. 2021 - 11:04)

Ahoj je mi 15 let a chtěl bych zkusit nosit plenky ale nevím jak přesvědčit mamku aby my plenky kupovala a převálcovala mě.

Květa (So, 24. 4. 2021 - 13:04)

Včera jsem synovi a dceři na noc dala pleny syn se začal pomocovat do postele a dcera by pleny nemusela nosit ale posmivala se mu ze je batole které nosí plenky a tak jsem ji za trest dala pleny také a ráno byli oba mokrý ale i pokadeny a dcera mi pak poděkovala že jsem udělala dobře že jsem ji taky ty pleny dala ráno jsem je prebalila do čistých látkových plen ještě nijake plenky po nich zbyli tak dávám 70x70 ale i 80x80 tak mají i větší gumové kalhotky a punčocháče bavlněné dětské na ně jsem prisila lacle aby pleny drželi tam kde mají mezi nohama a musím koupit ještě jednorázové pleny na syna ještě budou větší dětské ale zkusím je dát i dceři dnes je budou mít na ven ale syna a musím trochu oholit mezi nohama aby byl hladký teď za půl chvíli půjdu znovu prebalit do čistých plenek ale zkusím dát kazdymu 2 látkové pleny s jednorázovkou aby jsem viděla jestli mám přikoupit další balíky plen jednorázovék a už gumové kalhotky nemusím dávat dám jenom dětské bavlněné punčocháče s laclem teď mi říkají že jsou jenom pomoceny. A dětem je 12 a 13 let tak hold na balkoně vysi opět látkové pleny ale i punčocháčemi dnes bude venku hezké počasí tak půjdeme ven na procházku ale půjdou hold v plenkách a punčocháčich ale šlabsich a teplakovou kombinézu dostanou a plenky jednorázové vezmu na přebalování ale i podložky a vlhčené ubrousky sebou a syn má ještě malou nohu 29,5 a dcera má nohu větší 37,5 a oba mají dětské boty prestige tak je jdu už prebalit do čistých plenek ale koukám že mají velkou spotřebu látkových plen tak ven jsem se snimi nešla šli si sami ale už jsem jim dala jednorázové pleny a slabé punčocháče silonove 20 denní a teplakovou kombinézu mají stejné oba plenky stejně když přijdou domů tak určitě budou úplně celý mokrý a posrany určitě. A já jsem zůstala doma a pere se mi pračka s latkovymi plenky a budou ještě tak dvě dnes jsem bude plný balkon látkových plen hold a ještě něco na susaku a koukám že i punčocháče budu muset všechny taky vyprat ale kouknu na netu a seženu jim i bodyčka a dupacky a nebo overal aby stále nemuseli mít ty punčocháče jen se dají plenky s gumovimi kalhotky a bodyčko a nikdo jde a zvoní tak jsem šla otevřít a sousedka přišla a řekla mi proč mi tady visí pleny a já ji říkám že syn s dcerou se začali pomocovat do postele tak jsem jim začala dávat pleny a punčocháče atd a ona mi řekla že by nijaky pleny také látkové měla také ještě mít že je asi už nevyužije pro malyho jemu je 9 let ale poslední dobou se jí zda že se malej se prý také občas pomocuje ale neví jestli má dávat pleny látkové či jednorázové ale já jsem ji poradila aby mu pleny večer dala a že když bude protestovani tak až ho pošle ke mne a tady uvidí jak to syn s dcerou nosí plenky a už je doma syn že je pocurany a pokadeny jestli ho nemohu prebalit do čistých plenek tak si sundal boty a už leží na posteli na přebalovací podložce a čeká na pleny čisté plenky jednorázové tak jsem mu stáhla tepláky a punčocháče pod kolena a jdu ho tedy prebalit. tak jsem ho rozlepila pleny a byl durch tak jsem ho musela celého vysvlect do naha aby se mohl umýt a co jsem si nevšimla tak to bylo i v punčocháčích a teplakacb

D (So, 22. 5. 2021 - 14:05)

Kveto, my davame klukum pleny jednorazove a bavlnene puncochace a obcas sice starsi sestak zavrci ale plenku sli bere. Latkove nedavame, dojde nam to uz moc ve 4 a 6 tride ale jednorazovky bamboo nebo dry nites maji radi. Taky se nam stalo ze na vychazce se pokadili ale jednou si mladsi neuvedomil ze je jen puncochacich na chalupe a pocural se a pokadil do puncochacu. Vetsinou pradlo nenisi max do skoly slipy kdyz maji telocvik. Jinak jednorazove kdo zna dnesni natahovaci plinky tak se to chova jak slipy a ma to i potisk takze v klidu. Ale ted pisu a divam se na mladsiho jak mu nabyva plinecka a je to mile.

Ondřej (Čt, 15. 4. 2021 - 20:04)

Já jsem se asi ve 14 choval jak uplnej debil a to myslím zcela vážně tak mamce praskly nervy a vzala to jako vážný případ takže mi koupila pleny, uzamykatelný kryt na pleny a zamkla koupelnu a nepustila mě ani na velkoua vzala vsechna cim bych mohl schovat ty pleny aby jsem si vždy připomněl že jsem udělal něco špatně tenhle trest trval asi měsíc a už v životě jsem neudělal žádnou blbost. Ted mi bude 20 a studuju na řidiče tramvaje a díky tomu nejsem žádný feták.

Reklama

Přidat komentář