Reklama

plenková disciplína

Z (Út, 25. 5. 2021 - 05:05)

Také dostávám plenky od mami a je mi 11 let nosím plenky už 5 měsíců doma látkové pleny a pvc kalhotky s bodyckem a na ven mám jednorázové pleny a punčocháče dětské silonove 40 denier a teplakovou kombinézu říkal jsem mamce že pleny nechci nosit ven ale když nosím plenky doma tak musím i ven a také každých 14 dní mne holí mezi nohama sice mi tolik ještě nerostou ale vždy si chlupy musím nechat oholit.

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 15:05)

jakože chlupy v 11 ti ? ha ha

M (Ne, 23. 5. 2021 - 13:05)

A když dětem dáváte přednost jednorázovych plen holite je mezi nohama aby nebyli spareny v plenkách mého syna musím vždy holit mezi nohama protože říkal že se potí když má jednorázové pleny teď jsem zrovna ho prebalila do čistých jednorázovék v koupelně na pračce používám ji jako přebalovací pult a synovi 12 let je v v klidu se na to ní vejde teď si vzal punčocháče silonove 20 denní a půjdeme na procházku ven a celou noc spal v plenkách a v puse má měl dudlík. Také dáváte dudlík a kojeneckou lahev se sunarem třeba já mu vždy před spaním musím udělat Sunar do kojenecké láhve i s brindakem nikdy usne i sním.

M (St, 19. 5. 2021 - 09:05)

Já když klukovi dám na noc pleny tak ráno vždy plenky jsou suché a když mu pleny nedám tak je pocurana zase postel tak nevím jestli to dělá schválně vždy dávám dvě látkové pleny s jednorázovkou chtěl to takto po mne já jsem mu chtěla dávat 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem ale on mi řekl že to takhle nechce tak má jenom 2 látkové pleny s jednorázovkou a pak bodyčko a nebo overal místo pyžama a přes víkend má pleny celý den a noc a to se mu líbí to dělá obě potřeby do plenek to se sundá jenom overal a dá se místo overalu punčocháče s laclem a takto to chce úplně v klidu ale já jsem mu řekla aby nosil jednorázové pleny aby si pleny dával sám a já vím proč chce toto abych ho mohla celého vždy umýt a prebalovat jinak to nechce ale potom má smůlu v tom když se nikam jede to mu dávám jednorázové pleny s gum kalhotky pro jistotu a párkrát už jednorázové pleny promocil protekli prostě a dávám i punčocháče podle toho jaké je počasí buď slabé silonove punčocháče 40 den a nebo klasické bavlněné dětské teď není ve škole prý zaspal ale já také tak jsem vše odvolala jak práci tak i školu ale já mám výhodu že mohu jít na odpolední směnu a jeho dám na hlídání k sousedce ona ví že mladej nosí plenky a veškeré dětské oblečení že se o něj postará.

Návštěvník (So, 22. 5. 2021 - 20:05)

Kolik mu je? Nasi latkove vubec nemaji ale o vikendu jsou taky jen v plince a na ven daji teplaky. Dnes je chladno tak jsem vytahla hnede bavlnene puncochace.

DisciPLÍNA 2 (Ne, 16. 5. 2021 - 23:05)

Jsou 3 hodiny a já čekám ve školce až si pro mě někdo přijde. Hraju si zatím, ale neustále musím koukat ke dveřím, kdo se objeví. Po chvíli slyším ten známý hlas. Je to babička! Utíkám k ní a musím jí obejmout. Pak se jdu do šatny obléct, protože se nemůžu dočkat až budeme venku.
Odcházíme spolu za ruku ze školky a já se směji jak sluníčko! Ptá se mě, co jsem dneska všechno dělala a já furt povídám. Cesta utíká tak rychle, že jsem si ani nevšimla, že jsme už před jejím domem. Vstupujeme do dveří, kde mě vítá děda, kterého hned také musím obejmout a tisknu se k němu. Babička si odložila a rovnou odchází do ložnice a já vím, co to znamená. Snažím se na to nemyslet a pořád se mazlím s dědou, který si mě vzal do křesla. Po chvíli slyším dveře a babičku, která se přibližuje k nám. Předstírám, že tam nejsem a v ten moment mě vyruší babičky striktní pokyn - Julinko! Pojď se převléknout do ložnice! Hned se přidává i dědeček, který povídá, že to chvíli může ještě počkat, protože maminka přijde až později a do té doby je ještě čas. Podívám se hned na babičku, která stojí před námi a netváří se zrovna nadšeně, ale pak jen protáčí očima a odchází do kuchyně. Dávám hned za to pusinky dědečkovi a děkuji mu. Děda je občas tak hodný, že mě pouští i na záchod, když je babička pryč. Po chvíli se babička vrací z kuchyně s kojeneckou lahvičkou, kterou podává dědovi s příkazem, abych to celé vypila. Děda si mě jen otáčí směrem k televizi, naklání si mě na sebe a dává mi lahvičku k puse. Babička na nás celou dobu kouká a nezbývá nic než udělat to, co musím. Otevírám pusu a začínám pít celý obsah kojenecké láhve, kterou mi drží děda tak akorát vysoko, abych mohla normálně pít. Cítím, že je to ovocný čaj. Za okamžik celá láhev končí v bříšku a slyším babičky pochvalu. Najednou děda vstává, pokládá mě na křeslo, jde do skříně a přináší hračky se kterými si se mnou jde hrát. Užívám si ten krásný čas s dědečkem zatímco babička něco vaří v kuchyni a sem tam nás jen zkontroluje ve dveřích.
Jak čas utíká během hraní a následně u televize, tak se začíná hlásit celá láhev ovocného čaje, kterou jsem musela vypít. Chvilku na to jde nemyslet, ale tlak je větší a větší a jakýkoliv pohyb už není příjemný. Už se mi ani moc nechce hrát a dědeček vidí, že se něco děje a napadá ho jediná otázka - Nepotřebuješ čůrat Julinko? A mě nezbývá nic než smutně a souhlasně kývnout hlavou. Dědeček se tedy rychle zvedá, chytá mě za ruku a volá na babičku. Vede mě z obýváku chodbou kolem záchodu o kterém si hned představuji, jak tam jdu jako normální velká holka až se přibližujeme ke dveřím do ložnice, které otevírá a to už je babička za námi, která mě chytá za druhou ruku a vede mě k posteli a já jen koukám na dědu, který stojí chvíli ve dveřích a odchází pryč. Když se podívám před sebe na postel, tak vidím jednorázovou podložku, krém, plenku, dudlík na řetízku, body a punčocháče a uvědomuji si, že to babička připravovala už předtím. Ani jsem si to pořádně neprohlédla a už ležím na podložce, kde mě babička začíná svlékat a připravuje si všechno potřebné na rychlou akci. Najednou jsem úplně nahá a babička mi dává plenku pod zadeček, maže mě krémem, zapíná lepítka plenky, obléká mě do kytičkovaného bodíčka a růžových punčocháčků a připíná mi dudlík na límeček mého miminkovské outfitu, který mi hned dává s vážným výrazem do pusy a končí to všechno nepříjemnou větou, že už můžu čůrat. Zvedám se tedy z postele a babička mi jen vytahuje punčocháče a lehce mě cestou od postele plácá po zadečku se slovy - Naše malá hodná holčička! Vyrážím tedy smutně z ložnice a procházím kolem zrcadla na chodbě, který mi ukazuje, jak teď vypadám. Slyším, že babička zatím uklízí všechny věci a já furt stojím na chodbě před zrcadlem a plánuji se počůrat teď a tady, protože nechci před dědou v obýváku. Dávám nohy od sebe, vystrkuji zadeček a se zatnutými pěsti opatrně zkouším tlačit. Jde to skoro samo a hned. Čůrám do plenky. Koukám na sebe do zrcadla a pozoruji jak se mi plní plenka a tvaruje se do podezřelé boule. Hotovo. Ještě se jednou pořádně podívám na celou svojí postavu, pomalu se otáčím a opatrným krokem jdu do obýváku, kde jen sklopím hlavu, abych nemusela navázat oční kontakt s dědou. Stydím se, když ho vidím periferně sedět v křesle. Vím, že na mě kouká. Směřuji raději k pohovce, kde si opatrně sedám s mokrou plenkou a zvedám hlavu, abych viděla na televizi. Po chvíli jde kolem babička a já zase sklápím hlavu k zemi a dělám, že jí nevidím a cítím, že mě lehce hladí po hlavě a odchází do kuchyně. Po chvíli koukání na televizi se mě děda ptá - Nechceš si hrát? A já jen sklopím hlavu a kývnu, že ne. Děda pokračuje otázkou - Nechceš k dědečkovi? To opět kývnutím zamítnu. Najednou mi proběhne hlavou, že tohle si dědeček nezaslouží, zvedám se, jdu k němu a natahuji ruce. Zvedá mě, dává si mě na sebe a já ho silně objímám a on mě začíná hladit po zádech. V jeho náručí začínám zapomínat i na svojí počůranou plenku a za nedlouho slyším zvonek. Babička tam jde a otevírá mamince, která hned oznamuje, že musíme rychle na poštu než nám zavřou. Děda se se mnou zvedá a nese mě na chodbu, kde mě vidí maminka a chválí za pěkné oblečení. Babička oznamuje, že mě bude muset ještě přebalit, protože jsem počůraná. Maminka jí hned zaráží, že to nestihneme, takže mě jen má obléct a nová plenka bude až doma. Babička si mě tedy bere do ložnice, kde mě pokládá a jde ke skříni ze které vytahuje červenou sukni a mikinu a začíná mě oblékat. Během oblékání mi kouká na tu bouli mezi nohama a oznamuje mamince, že opravdu už budu potřebovat novou plenku. Vyndavá mi dudlík z pusy a odcvakává klipsnu na které visí. Trochu vyděšeně jdu zpátky na chodbu a děda mi připravuje boty, které mi pak nazouvá. Poslední pusa od dědy a babičky a vycházíme ven a už jen máváme na sebe.

DisciPLÍNA (Čt, 13. 5. 2021 - 01:05)

Hezké příběhy jsou tu. Tak se taky přece přidám ne?
Jsem Julinka a je mi 5 let. Je brzo ráno. Slyším jak někdo vstupuje do pokojíčku a já dělám, že neslyším a spinkám, protože vím, že jdu do školky. Budí mě sladký hlas maminky, který říká, že je čas vstát a připravit se do školky. Začínám se probouzet, mnu si ospalá očička a natahuji ruce nahoru. Jelikož musím spinkat ve vysoké postýlce, tak cítím dotek v podpaží a najednou jsem už v náručí mojí maminky ke které se vždy přitisknu.
A jéje. Musím čůrat, ale vím, že mě maminka ráno nepustí. Od toho mám plenku. Trochu mi to vadí, ale tak to u nás chodí. V noci už se nepočůrávám a i když to pořád opakuji, tak mě nikdo neposlouchá. Maminka mě pořád drží a houpe se mnou. Asi to budu muset udělat. Snažím se tlačit. Je to ale divný. Budu čůrat u maminky v náručí? Plenku mi stejně sundá až bude mokrá. Včera mi jí nechala až do snídaně, kdy jsem to opravdu už neudržela. Musím čůrat, ale nejdřív mamince řeknu, že jsem se nepočůrala. Hned s první slabikou mi něco vyklouzlo z pusy a spadlo to na zem. Maminka se i se mnou sklání a sbírá něco ze země. Fouká na to a dává mi to k puse. Odtahuji hlavu a furt se snažím očima zaostřit, co to vlastně drží. Je to to co si myslím? Je to dudlík? Já ho měla v puse?
Maminka mi ho dává ještě blíž k puse se slovy že je čistý. Nechci ho, ale její vážný výraz ve tváři znám a automaticky otevírám pusu. Když mi ho dá, tak hned otáčím hlavu, aby na mě tak nekoukala. A jéje. Zase jsem si vzpomněla, že musím čůrat. Nechci čůrat u maminky. Chytám jí víc kolem krku a snažím se oddálit zadečkem. Znovu se snažím tlačit a najednou cítím, že mě maminka chytá přesně pod zadečkem a tlačí mě zpátky k sobě. A jéje. Začínám čůrat. Snažím se to zastavit, ale je pozdě a všechno se to rozlévá po celé plence. Maminka to pozná. Zkouším na to nemyslet a v tu chvíli mě vyruší tiché syčení. Plenka je plná a nevstřebává to tak rychle. Stydím se. Jsem u maminky v náručí, v puse mám dudlík a zrovna čůrám do plenky jako nějaké miminko. Maminka se najednou rozejde směrem k přebalovacímu pultu a pokládá mě. Snažím se nenavazovat oční kontakt, když vím, co se právě stalo. Hlavu mám otočenou směrem k oknu, které má ještě roletu. Maminka to vidí a jde směrem k oknu a říká, že mi ho otevře, abych viděla. Jak se vytahují rolety, tak s prvním ostrým paprskem zavírám oči a dlouho je nemohu otevřít. Po chvíli koukám, že vedle mě jsou ubrousky a maminka je pryč. Jako téměř každé ráno jde maminka do mého druhého pokoje, ve kterým jsem když někdo přijde jako velká holka s velkou postelí, počítačem a vlastní skříní, aby nikdo nezjistil, že mám ještě tento druhý pokojíček, kde jsem jako miminko. Z pokoje mi přináší mé oblečení do školky a zase ho zamyká.
Ta nejhloupější část začíná teď, kdy mi sundavá overal a rozepíná bodíčko, aby se podívala na plenku. Teď tu už ležím jen v počůraný plence s dudlíkem a stydím se ještě víc. Zakryla jsem si rukama obličej, když slyším jak mi rozepnula plenku a zvedá mi nohy pod koleny, aby si jí vzala a hodila do koše hned vedle mě. Po očistě ubrouskama mi maminka říká, že si už můžu vyndat dudlík. Ihned si ho vyndavám a dávám stranou. Vidím, že už drží kalhotky, které mi dává k nohám a já si je beru. Hned za nima dostávám kalhoty a ponožky a maminka mě dává na zem, kde dostávám tílko a tričko. Jdeme do kuchyně, kde už je čaj s rohlíkem a šunkou. Vše je po chvíli spapáno, mám sbaleno, maminka mé obléká a vyrážíme do školky...

Jitka (Út, 11. 5. 2021 - 13:05)

Syn Honzík chtěl po mne abych ho oholila a dávala mu pleny tak jsem začala používat pleny ale pouze látkové 80x80 začíná být pomoceny skoro každý den tak zatím dávám jenom látkové pleny jenom mu plenky dávám vždy až večer když jde spát ale občas má pleny i přes víkend přes den a noc jelikož je chce mít stále tak mu v tom vyhovym ale holení mezi nohama a ne zadečku nikoliv ale i když jedeme s autem tak má radši taky plenky jednorázové a také jak do látkových a jednorázovych dělá obě potřeby plenky jsou predci od toho dříve jsem nosila i v autě nočník ale plenky jsou užitečné prebali se v autě a je to lepší řešeno dáváte také plenky dětem doma či na cestu krátkou či dlouhou...........A syn má malou dětskou nohu číslo 36,5 zatím a Honzíkovi je 13 let a že nosí plenky mu zatím nevadí vůbec spíš si myslím že mu vyhovují.

M (Út, 11. 5. 2021 - 11:05)

Spoustu děti u dětské nemocnice co jedou s rodiči jestli jsou děti velcí či menší tak mají vycpane zadeček s plenkami mají sice dlouhé či krátké kalhoty ale je to hodně vydet stejně se asi zřejmě pomocuji tak je to lepší řešení s plenkami ale vydel jsem i větší dítě spoustu děti v plenkách a vůbec jim to nepripadlo divné že mají pleny mezi nohama.

Adam (Ne, 16. 5. 2021 - 20:05)

Mame 11ti a 13ti leteho syna a mate pravdu, kdyz byli v nemocnici meli oba plinku. Starsi mel zlomenou nohu a jak lezel v nemocnici byl v plince a doma ji nosi oba bezne i na noc. Puvodne jsme mysleli ze jim pleny budou vadit ale oba si z nich nic nedelaji. Naopak jim natahovaci dry nitesky vyhovuji. Nechavame je v plknkach doma a slusi jim obema a navic jak se to natahuje, berou to jako slipy. V nemocnici se plenky detem bezne v nemocnici davaji

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 00:05)

jo, já měl pleny v nemocnici taky, fakt je to tam úplně normální,měl jsem i den v nemocnici že mě ráno po hygieně dali plenu ,pročůral jsem ji a v deset říkám sestře že bych potřeboval přebalit , sestra mě zkontrolovala, řekla něco jako "OK jdu pro plenu" uběhla hodina, dvě a nic po obědě říkám jiné sestře (protože druhá směna) že bych potřeboval přebalit , začali návštěvní hodiny a sestry začali běhat kolem návštěvám a na mě zase zapoměli, večer u večeře jsem byl už snad třikrát počůranej a už to protíkalo i mimo plenu , takže mokrá postel.Řekl jsem že do mokré postele už nevlezu, a.... najednou čistá postel , čistá plena dali mi i PVC kalhotky, čisté pyžamo.

jinak to nešlo (Út, 11. 5. 2021 - 00:05)

jelikož byly všelijaký podniky ve městech zavřeny a nebyla možnost si odskočit do restaurace tak pampersku dostala holka-5 roků na ven pokud jsme nebyli v přírodě

Matka (Ne, 9. 5. 2021 - 09:05)

U syna dodržují plenkovou dispilinu jelikož začal masturbovat když ho rozbalim z pleny tak ho nechám chvíli úplně nahatyho a já si připravují čisté látkové pleny on si udělá své ale vždy podnej musím dát přebalovací podložku aby veškerý masturbat šel do podložky ale má v puse dudlík pak ho otru vlhcenimi ubrousky a nebo mokrou plenkou a když jsou úkony hotové tak ho mažu dětskou mastí a na konec zasypu i pudrem pak stejně jako u malých dětí zvednu pod kolena a dám pod něj 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem ale stále má dudlík v puse když já mu vyhovim že si může dělat své slasti tak mne musí pak poslouchat mne co mu řeknu to musí dělat on chtěl nejdříve pleny tak jsem začala mu je dávat prostě se dávají jenom látkové pleny ale všude i na venek a na spaní přes den a noc. Kdo dáváte ještě spát po obědě aspoň na 2 hodiny syn vůbec nechce chodit spát já vím že tak pro větší dítě to být nemusí ale když může nosit plenky tak by měl poslechnout a lehnout si když třeba nechce tak mu dávám i kojeneckou lahev s čajem a nebo se sunarem a nebo v něm trochu něco na spaní a usne jako mimino pak se vzbudi a je kompletně pokadeny a pocurany pak se jenom prebali a den pokračuje dále......

Naďa (Ne, 9. 5. 2021 - 09:05)

Kup si sylnejsi látkové pleny a udělej se do nich a uvis že se uděláš a masturbace je když si zmoulas penis a pak ten úžas v plenkách to je nádhera úplná slast.

Tomáš (Pá, 7. 5. 2021 - 14:05)

Když je máma dlouho v práci většinou do večera tak jsem u sousedky která děti nemá ale zato si batole udělá ze mne ona ví že mi mamka dává pleny vždy na noc ale o víkendu je mám non-stop i přes den tak mne sousedka hlídá když jdu ze školy chodím do práce 4 třídy takže mi je 10 let ve 13 hodin jsem k ní šel a ona mne to vysvleka úplně do naha a já ležel na přebalovacím stole úplně nahaty na přebalovací podložce pak přišla s holicim strojkem a oholila mne mezi nohama a na zadku a zbytek oholila depilační ziletkou abych byl krásně hladký pak vzala dětskou mast a pudr a zaspala mne pak mi nasadila asi tak 6 látkových plen a a svrchní a gumové kalhotky a dostal jsem punčocháče dětské a dupačky a teď ležím v dětské postýlce a mám tu i dvě kojenecké láhve asi se sunarem říkal jsem že jsem už dva dny nekadil ale zato hodně cural že mne mamka nestačila ani prebalovat tak jsem vypil tu jednu láhev toho Sunaru a už na mne něco jde asi tam bylo i projimadlo tak budu asi kadit pak mne bude muset asi přebalit do čistých látkových plen už to cítím hodně a ještě jsem se pocural takže velká cvachtanice v plenkách to mne bude muset dát plenky v koupelně na přebalovacím pulte jinak to nevidím a už musím končit už na mne jde ale potom už nic nenapisu protože my vezme telefon ona mne hlídá s dětskou chuvickou sice mám v puse dudlík ale jsem spokojený. Že mne nikdo prebali.

Marta (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Hele ty jo nesplet sis zase na stránku tady je plenkova disciplina.....

Jo (Ne, 2. 5. 2021 - 18:05)

Tvoje máma má asi důvot proč pije. A je dobře, že si to uvjedomíš.

Marta (Ne, 2. 5. 2021 - 16:05)

Já doma ze synem když jsem byla když nechodil do školy a učil se jen přes PC tak jsem mu dávala pleny stále párkrát se pocural do postele ale pak jsem mu řekla že mu budu muset dávat pleny na noc ale pak ráno si vždycky řekl o přebalování tak co byl doma a ve 13 letech je ještě přece dítě tak celou noc a den byl jenom v látkových plenkách a vůbec mu nevadili že je má ale co teď začíná chodit do školy od pondělí tak budu dávat nasazovaci drynites a odpoledne když přijde ze školy tak se vysvlece úplně do naha a stane se z něj zase batole že bude mít látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a plenkova disciplina mu vůbec nevadí že nosí plenky a veškeré dětské oblečení asi si na pleny zvykl ale není v tom vůbec sám když přijdou jeho kamarádi s ním domů tak se mu nesmějí že on má pleny ale občas si kluci také řeknou o plenky tak je také dostanou hlavně když jsou venku na zahradě od minulého pondělní jsem jedno dítě musela hlídat byl unas celý týden jelikož jeho rodiče museli nikam odjet pracovně tak si to kluci pořádně užívali ale co oni každodenní použití rutina mytí a přebalování to jenom co dva dni jela pračka se sušičkou na plný obrat praní látkových plen a různých dětských věci teď syn leží úplně v pohodě v plenkách a dupackach a jeden z kamarádu je u nás a má stejný zábal plen jako syn akorát že on nemá dupačky ale dětské punčocháče s laclem když si kluci řeknou že chtějí prebalit tak je prebalim a v noci spí syn s dudlíkem v puse ale je krmeny s kojenecké láhve a normální jídlo má také ale většinou jí sám ale kolem krku má uvazanou látkovou plinku místo brindaku a když chce nakrmit tak má udělanou speciální dětskou židličku s pásy mezi nohama a usadim ho do ní a pak zacnu z krmením a vždy po obědě si musí lehnout na 2 hodiny ale nejdřív ho musím Prebalit do čistých plenek chce být malé miminko a či batole tak musí hold poslouchat.

Z (Út, 4. 5. 2021 - 13:05)

Z

A (Čt, 29. 4. 2021 - 11:04)

Ano je to akorát na psychiatrii a psychologii a na proti alkoholické a odvikove zařízení.

Reklama

Přidat komentář