Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

Málo co je pro mě tak krásný, jako když mladá holka udělá velké hovno. No hrdý na to nejsem. Mě vyloženě pokakavani neoslňuje, ale bohužel jiná vhodnější diskuze tady nefunguje a nějaké jiné místo mimo to už vůbec nevím, když člověk nechce vyloženě na nějaké scat stránky se špinavými hrátky, které neodsuzuji, ale je to pro mě odpudivé. Mě se líbí, když je to co nejpřirozenější, tedy na záchodě, ale zase doma je to takové nudné a stejné, proto preferuji ta cizí prostředí, které hodně ovlivňují chování dotyčné v tu chvíli a je to pokaždé něčím jiné. Navíc asi se mi trochu líbí to, že chudinka neměla na výběr, nelíbilo se jí to na takovém místě, ale potřebovala tolik, že nebyla jiná možnost. Byla jsi na nějakém takovém ideálně zajímavém místě mimo domov ať nedávno nebo jako malá? Od kdy se vlastně pokakavas a jak to začalo?

Amy (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

Jo tak to chápu. No začalo to uz někdy v pubertě, začalo to pocuravanim, líbili se mi taková videa, nebo když kámošky někde potřebovali a měly to akutní, líbilo se mi to a nebo kdyz jsme curali spolu někde venku...no a pak to přešlo az ve scat no.
No zajímavá místa, nevím no, já třeba nemam ráda, když musím někde na návštěvě a nebo kde je víc lidí a je jim jasný co tam dělám, když mi to třeba trvá trochu déle. To už se mi stalo několikrát někde.
Ale jednou před pár lety když jsem začínala chodit ted uz s bývalým přítelem, byli jsme na procházce a mě se začalo chtít hrozně kadit. Myslela jsem,ze to vydržím,no zvládla jsem tak pul hodiny a bylo mi jasný že musím někde jit. Takže jsem nakonec kadila v lese a přítel na me čekal opodál.

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

Takže takhle postupně, chápu. Ale furt nevím, kde byl ten počáteční impuls jestli nějaká nehoda s počůráním nebo to, když jsi viděla nějakou tu kamarádku během toho? K těm místům, takže přestože se ti to takhle líbí, tak se za to stydíš? To je hodně zajímavé. Pěkný příběh děkuji za vyprávění. Jemu jsi asi neřekla, že budeš kadit? Nebo to věděl celou dobu a hledali jste nějaký záchod třeba v restauraci? Pamatuješ si, co jsi tehdy udělala? Tipuji, že ani současný přítel o tvé zálibě neví. Ještě mě napadá jestli jsi cítila nějaký zájem, když nějaká holka / ta kamarádka tehdy kakala ve škole nebo u vás pokud se něco takového stalo nebo tehdy fakt jen skrz čůrání a před pubertou vůbec nic? Já třeba kladný vztah nebo nějakou čistou zvědavost o tyhle věci vnímal už ve školce.

Amy (Út, 2. 3. 2021 - 19:03)

Ani sama přesně nevím, prostě se mi to začalo líbit když jsem třeba sama potřebovala čůrat, třeba i pri masturbaci a tak,to prostě nějak začalo a vyplynulo samo... a dříve ne,cca tak od 12 let řekněme...
Líbí se mi to v soukromí ale ne když o tom někdo vi. Tehdy ale přítel věděl, že půjdu kadit. Nikde nic široko daleko nebylo, takže ten les byla jasná volba. Můj současný přítel vi, ze koukám na scat a piss videa. A piss se mu i líbí také.
Jo k tem kamaradkam-libilo se mi, když jsme šly jednou v kempu obe kadit, řekly jsme si to i to bylo slyšet a ještě mi to popisovala, jak ji to nejde a musí tlačit. To byly takové začátky, kdy se mi to začínalo líbit.

Návštěvník (St, 3. 3. 2021 - 11:03)

Tedy pozvolný nástup bez nějaké zásadní události, rozumím. Šťastný to přítel. Ty jo, tak to klobouk dolů před tvou odvahou, že jsi mu o tom řekla a obdiv vlastně i on, protože tohle by spousta chlapů asi nepřijala dobře, že se jejich partnerce něco takového líbí. V tom kempu to muselo být fajn, představovala jsi si jí během toho nebo obsah té její mísy nějak? Chtěla jsi to vidět?

Scatlover (St, 3. 3. 2021 - 10:03)

Wow, nádhera, konečně po dlouhé době pořádná holka tady!! Kdybys chtěla můžeme si psát na tohle téma, můžeš mi napsat na [email protected] jsem největší fanatický adorant pokakaných holek, děkuji ti za neskutečně krásný orgasmus, stříkal jsem jako kůň!!! Ty jsi tak šikovná, tvá nádherná hovna by se měla vyvažovat zlatem a drahokamy, doufám, že budeš psát své zážitky častěji, nechci přijít ani o jedno jediné tvé překrásné kakání, holky jako ty jsou snem všech mužů! Scat a piss je můj život, jsem kluk 33 let a moc rád se seznamuji a sbírám kontakty podobně zaměřených slečen, udělala si mi nesmírnou radost Amy, přál bych si aby si i dnes pro nás vytlačila pořádná překrásná hovna, co bych za to dal si je pěkně užít! Toužím po tvých hovnech, jsem z tebe tak tvrdý!!

Amy (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

Je mi 28 a mam 2 deti :)

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

Tak mladá jsi v tom jsem se nepletl. :) Nevím proč, ale moc mi to k nějaké ženě v letech nepasuje, že by se ráda pokakavala.

Amy (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

Myslíš, že až budeme starší, ze se nám to už nebude líbit? Ja myslím, ze s tím člověk uz nějak jde celý život, pokud už ma jednou takovou uchylku :D

X (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

Ja si zase vzpomínám, že jsem hrozně potrebovala při cestě domů z obchodu. Sotva jsem došla domů, no a co se nestalo, přítel doma na WC a také zrovna kadil, ma to vždycky na dlouho. No to uz jsem se slzami v očích ho prosila at me pustí, ze uz to nevydržím, ale on me odbyl, ze to ma ještě na chvíli a mam si prostě počkat. V tu chvíli se mi to začalo valit do kalhot a totálně se před ním pokadila. Jemu se to snad i líbilo, přišlo me,ze me nechtel pustit schválně....

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

Pročpak jsi si nedošla v tom obchodě? Eventuálně doma šlo použít kýbl, vanu..

X (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

No jo, v obchodě se mi ještě tolik nechtělo az cestou domů. A pak uz to bylo tak akutní,ze bych ani nedošla do koupelny nebo něco vymýšlet kam zrovna...

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 18:03)

Takže se ti chtělo už tam, ale nechtěla jsi na tamní záchody? Tak to se ti nevyplatilo, ale stane se a svět se nezbori. Já myslel, že jsi při koupelně byla pokud tam byl partner. Každopádně jako člověk, který se v tom nevyziva a byla to nechtěná nehoda jsi měla štěstí, že jsi to pustila až doma, kde byla náprava daleko jednoduší, než v tom obchodně nebo na cestě. Jestli jemu se to líbilo, kdo ví...určitě někdy zaregistroval, že jdeš kadit a mohlo na něm být něco poznat.

X (St, 3. 3. 2021 - 15:03)

Jo chtělo se mi uz tam , ale to jsem si říkala, že to vydržím v pohodě domu. My nemáme WC v koupelně ale úplně někde jinde.
Nic jsem na něm nikdy nepoznala, ale v ten moment, když me viděl to držet tak mi to tak přišlo.

Návštěvník (St, 3. 3. 2021 - 18:03)

A jaké jsi tehdy měla zrovna kakání?

Amy (Út, 2. 3. 2021 - 13:03)

Joo me uz se zase začíná chtít, tak si s tím hraju v zadečku, trošku zatlačim a zase vtahnu zpět,jsem zvědavá jak dlouho mi to projde :D

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 14:03)

Je to k ženě neslušný dotaz, ale kolik ti je? :) Překvapilo mě, že jsi maminkou.

Toto (Út, 2. 3. 2021 - 12:03)

je diskuze o houně.

Lily (Út, 2. 3. 2021 - 11:03)

Když čtu ty vaše příběhy, tak si vzpomínám na to jak jsem se taky jednou schválně pokadila. Částečně, protože jsem to chtěla vyzkoušet a částečně ze solidarity s kámoškou. Jí se stala nehoda v sedmé třídě. Ve škole prostě nedoběhla na wc, takže docela velká ostuda. Já jsem se jí zastala, protože to byla dobrá kamarádka už od školky, tak proč jí kvůli tomu zavrhnout, ale děcka umí být zlá a tak musela pořád poslouchat nějaký kecy, že je pokakanda a ať si vezme plínky atd. Bylo mi jí líto a zároveň jsem byla tou její nehodou fascinovaná. Představovala jsem si sama jaký to je pocit si taky nadělat do kalhotek. Ona ten posměch špatně snášela a já jsem dostala nápad, že se pokadím před ní, abych jí ukázala, že nehoda se může stát každýmu a aby už si to tolik nebrala. Odhodlala jsem se k tomu asi rok po tom co se jí to stalo. Neměla jsem žádný konkrétní plán, ani jsem nevěděla co pak budu dělat až budu mít plný kalhoty, ale chodily jsme spolu vždycky ze školy, protože jsme bydlely kousek od sebe. No a jednou takhle se mi ve škole začalo chtít na velkou, tak jsem se to rozhodla zadržet a cestou ze školy to pustit a sehrát to před tou kámoškou, že jsem to jako nevydržela. V půlce cesty už se mi docela chtělo, ani jsem nemusela nic předstírat. Ona viděla, že jsem nejistá a kroutím se, tak se zeptala jestli nemusím na záchod, tak jsem přiznala, že potřebuju kadit, ale nebylo kde. Byly jsme ve městě za bílého dne, nikde žádný park nebo keř, kam bych zaběhla, tak to bylo věrohodné. Kamarádka mi nabídla, že můžu jít na záchod u ní doma, kam jsme to měly blíž, tak jsem jako souhlasila a snažila se to udržet až tam, protože jsem nechtěla chodit dlouho pokaděná po ulici, protože jsem chtěla mít ostudu jenom před tou kamarádkou. Udělat to před někým dalším na to bych asi odvahu nesebrala. Nakonec jsem to pustila asi dvě stě metrů od cíle. Musela jsem zastavit a instinktivně se chytnout za zadek, protože toho bylo hrozně moc a ten pocit prvotního překvapení, že opravdu kadím do kalhot vystřídal pocit docela příjemnýho uvolnění. Teplo na zadku a jak se ty kalhotky a kalhoty nafukovaly taky docela zajímavý. No jak jsem zastavila a pokadila se, tak kámošce to hned došlo. Byla z toho docela překvapená, ale nesmála se mi. Já se probrala z té počáteční euforie a teprve mi docvaklo, že jsem na veřejnosti kompletně podělaná a co teď? Máma a starší ségra už byly doma. Ta kamarádka doma nikoho neměla a tak mi navrhla, že se můžu u ní dát dohromady, aby se o tom nikdo nedozvěděl, ale neměla jsem nic na převlíknutí, navíc jsem ty kalhoty, tak zdělala, že bych je stejně nevyprala a přišlo by se na to, tak jsem jí řekla, že je to v pohodě a těch pár stovek metrů už nějak dojdu. Ona mi slíbila, že to nikomu neřekne a bylo na ní vidět i když to nepřiznala, že jí to povzbudilo, že není jediná smolařka v plných kalhotkách. Těch pár stovek metrů už se mi teda moc dobře nešlo. Kalhotky to nezvládaly a tak toho bylo čím dál tím víc v kalhotách, takže i ta krátká chůze stačila na to, abych domů došla totálně zřízená. Máma a ségra se teda divily, že jsem se vrátila ze školy takhle zesraná, ale nějak se v tom nepitvaly a uzavřelo se to jako, že nehoda se stát může. Bylo to teda náročný dát se do pořádku a možná, že i to co následovalo po tom relativně příjemným nadělání si do kalhot mě odradilo od toho to ještě někdy zkoušet, ale z hlavy už tenhle zážitek nedostanu, tak proč se o něj nepodělit. Věřím, že mi tu rozumíte.

Návštěvník (Út, 2. 3. 2021 - 13:03)

Ty jo, tak to je pěkně dlouhé a čtivě napsané vyprávění. Moc se mi líbí ta snaha pomoci té kamarádce, protože tu to určitě trápilo vzhledem k chování ostatních. Málo kdo by se takto zachoval si myslím. Snad jen si říkám, že rok po té nehodě už mohl být dlouhá doba, kdy ona už to neřešila a ten posměch po takové době snad také ustal? Chápu na druhou stranu, že sama k tomu najít odvahu i vhodnou příležitost není ze dne na den, navíc aby to nebylo tolik napadné tam trochu odstup být musel, ale ten rok mi připadá dlouho a spíš to bylo tím jak tebe to pořád celou dobu fascinovalo. Opravdu je to napsané krásně barvitě s detaily a dá se to dobře představit. Měl bych k tomu několik otázek pokud ti to nebude vadit? 1) Ta kamarádka měla tehdy průjem nebo jaký byl důvod, že nedoběhla? 2) Byla někdy jindy ve škole kakat na WC? 3) Co se vlastně dělo po té její nehodě, jak tu situaci plných kalhotek řešila? a ještě pár k tobě I) Stejná otázka jako u ní, měla jsi průjem nebo co v těch kalhotkách bylo? Totiž na to, jak dlouho jsi to držela předpokládám ne, ale zase píšeš o velmi náročné očistě, kdy by tuhou šišku stačilo vyklopit, jak to píšu asi to bylo tuhé a dost velké hovínko a ta chůze způsobila tu hrůzu? II) Jak dlouho jsi předtím nebyla na velké? III) Není mi úplně jasné jestli by jsi to tedy vydržela na záchod k ní (případně domů) a pustila to kvůli tomu plánu nebo jsi to nakonec doopravdy nedokázala udržet? IV) Pokud to byla ta druhá možnost, stála jsi si pevně celou dobu za tím nápadem nebo jsi v nějaké chvíli začala litovat, že jsi se nevykadila v té škole? V) Mimo tenhle zážitek jsi někdy kakala ve škole nebo u té kamarádky? VI) Jak to vůbec zapůsobilo na tu kamarádku? Bavili jste se o tom někdy? Myslíš si, že jí to skutečně nějak pomohlo? Mohlo to vzbudit nějakou fascinaci v ní? Omlouvám se za velké množství dotazů, ale nemůžu jinak, když to čtu. Budu moc rád pokud je zodpovíš a měj se.

Reklama

Přidat komentář