Reklama

Obřízka

Jenom vydržte (Po, 21. 8. 2006 - 11:08)

Nihil má totiž ve všem pravdu. Pro vás bude lepší, když budete na to maslet, a pak vás to tak nezaskočí

Venda (So, 19. 8. 2006 - 11:08)

Obřízku mám taky několik let a žádné problémy nejsou.O problémech většinou hovoří neobřezaní.Obřízku mám,protože jsem ji chtěl.

Venda (So, 19. 8. 2006 - 11:08)

Obřízku mám taky několik let a žádné problémy nejsou.O problémech většinou hovoří neobřezaní.Obřízku mám,protože jsem ji chtěl.

Karel (Pá, 18. 8. 2006 - 20:08)

Hele nihile, co to tady kecáš za nesmysly? Já prodělal obřízku před 5 lety nikdy předtím jsem si tak nezasouložil a kouření, honění i pocit v kalhotech je super. Hygiena skvělá a vzhled je bomba. Žalud pěkně pořád venku a všechny ty problémy co jsem jsou pryč. Takový orgáče co mám od obřízky jsem nikdy předtím nezažil

nihil (Pá, 18. 8. 2006 - 16:08)

Hele, pokud to není akutní, tak určitě ne. Já měl ve Tvém věku stejný problém, při erekci se mi předkožka špatně stahovala a zůstávala za žaludem. Existuje způsob, jak si od toho odpomoct. Když se budeš koupat. Napusť si příjemně teplou vodu a nechej penis nalít, pak pomalými tahy předkožku přetahuj, penis se Ti pomalu dostane do plné erekce. Nespěchej, potřebuje to čas... Do téhle fáze se dostával 15 let! Pokud by to ale nepomohlo ani za půl roku, pak bohužel... Dávej pozor na na hygienu. Umývej pokud možno 2x denně, jemným toaletním mýdlem - louh v mýdle je antiseptický, ne sprcháčema, pak vždy dokonale vysuš a teprve pak natáhni předkožku zpět. Může se stát, že to bude bolet, pokud je ta předkožka tak těsná, že ani tak nejde v erekci přetáhnout tam a zpět, kup si v lékárně heřmánkovou mast - a nic nezkazíš, když si budeš i tak penis omývat heřmánkovým čajem - kup si v bylinkářství nejlíp čistou bylinku, ne šíčkový heřmánek a udělej extra silný odvat, až to bude klidně drsně hořké, nic se nemůže stát. Heřmánek je velice hojivý, vždyť i platiky kůže se 14 dní po operaci omývají heřmánkem. Dbej, abys měl žalud po koupeli dobře na 100% osušený. Pokud bys bohužel musel na obřízku... nechoď na operaci na urologii - pro ně je tohle okrajová záležitost a nemusí Ti obřízku udělat hezkou... budeš mít jizvy a zkazíš si vlastní "nástroj". Navštiv plastického chirurga - používají jiné šití a jemnější nástroje a trvej pouze ná částečné obřízce, při téhle Ti jen zkrátí předkožku - bude Ti pokrývat 3/4 žaludu, při úplné Ti nezbyde nic a ještě Tvůj žalud ztratí na citlivosti... až Tě bude kouřit holka, tak z toho budeš mít houby... Nikde Ti už nikdo nenapíše, že když se Ti ztratila citlivost na žaludu, pak v pozdějším věku Ti erekce nevydrží tak dlouho, abys zažil orgáč. Hele já stahoval a natahoval a pomohlo. Držím Ti palec! Vydrž, chce to čas!!!

nihil (Pá, 18. 8. 2006 - 16:08)

Hele, pokud to není akutní, tak určitě ne. Já měl ve Tvém věku stejný problém, při erekci se mi předkožka špatně stahovala a zůstávala za žaludem. Existuje způsob, jak si od toho odpomoct. Když se budeš koupat. Napusť si příjemně teplou vodu a nechej penis nalít, pak pomalými tahy předkožku přetahuj, penis se Ti pomalu dostane do plné erekce. Nespěchej, potřebuje to čas... Do téhle fáze se dostával 15 let! Pokud by to ale nepomohlo ani za půl roku, pak bohužel... Dávej pozor na na hygienu. Umývej pokud možno 2x denně, jemným toaletním mýdlem - louh v mýdle je antiseptický, ne sprcháčema, pak vždy dokonale vysuš a teprve pak natáhni předkožku zpět. Může se stát, že to bude bolet, pokud je ta předkožka tak těsná, že ani tak nejde v erekci přetáhnout tam a zpět, kup si v lékárně heřmánkovou mast - a nic nezkazíš, když si budeš i tak penis omývat heřmánkovým čajem - kup si v bylinkářství nejlíp čistou bylinku, ne šíčkový heřmánek a udělej extra silný odvat, až to bude klidně drsně hořké, nic se nemůže stát. Heřmánek je velice hojivý, vždyť i platiky kůže se 14 dní po operaci omývají heřmánkem. Dbej, abys měl žalud po koupeli dobře na 100% osušený. Pokud bys bohužel musel na obřízku... nechoď na operaci na urologii - pro ně je tohle okrajová záležitost a nemusí Ti obřízku udělat hezkou... budeš mít jizvy a zkazíš si vlastní "nástroj". Navštiv plastického chirurga - používají jiné šití a jemnější nástroje a trvej pouze ná částečné obřízce, při téhle Ti jen zkrátí předkožku - bude Ti pokrývat 3/4 žaludu, při úplné Ti nezbyde nic a ještě Tvůj žalud ztratí na citlivosti... až Tě bude kouřit holka, tak z toho budeš mít houby... Nikde Ti už nikdo nenapíše, že když se Ti ztratila citlivost na žaludu, pak v pozdějším věku Ti erekce nevydrží tak dlouho, abys zažil orgáč. Hele já stahoval a natahoval a pomohlo. Držím Ti palec! Vydrž, chce to čas!!!

Vlada (Út, 1. 8. 2006 - 12:08)

Je mi 15 let a trpím asi fimozou.Mam jit na obřízku?Je to bolestive?Poradte,uz sem zoufaly...

Tonda (Po, 31. 7. 2006 - 08:07)

Já obřezaný nejsem a také si nestěžuji na sex ... Ale, chtěl bych vás co tady píšete o tom jak je obřízka skvělá vidět den před nebo po operaci ...

Sonnyboy (Ne, 23. 7. 2006 - 02:07)

S hygienou jem osobne problemy nikdy nemel. Ziji v NYC, kde je celkem zvykem se prchovat rano a potom vecer. Hodne jsem sveho casu cestoval po svete a hlavne v koncinach, kdy je voda vyvazovana zlatem, nemluve o te pitne. Monokrat jsem byl rad, ze jsem se alespon neceho napil. Z tohoto hlediska si dokazu predstavit problem pro ty co nejsou obrezani. To, ze se to v Africe, Mid-East a dalsich subtropickych a tropickych oblastech u chlapcu dela neni jen z nabozenskych duvodu, ale take z velice praktickych duvodu. Kazdopadne nechci nekomu nic cpat do chrtanu a nutit k obrizce. Jen uvadim sve osobni postrehy.

pampalini (Ne, 23. 7. 2006 - 01:07)

Jo? A proč si teda mraky američanů stěžují a solí prachy za plastiku, aby získali zpět svou předkožku?
viz zde: http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm

Bidlo (So, 22. 7. 2006 - 23:07)

Souhlas, jsem obřezaný skoro 20 let, v dospělosti, a je to supr, nikdy jsem si nestěžoval....

prober (Čt, 22. 6. 2006 - 13:06)

přesně tak. Když je obřízka indikovaná, nebo po ní někdo touží, tak je to ok, ale to extatické nadšení, s jakým obřízku někteří postižení nutí všem chlapům je mi dost podezřelé. Já jsem neobřezaný a nenapadlo by mě psát "Doporučuji předkožku všem mužům a blahořečím jejímu vynálezci". Myslím, že za tím vehementním prsosazováním obřízky za každou cenu a vymezování se proti přirozenému stavu penisu se skrývá mindrák. Ale opakuji: nic proti tomu co si kdokoliv se svým penisem provádí - je to jeho věc. A moje zase, že chci mít pindíka takového s jakým jsem se narodil. Používám ho jako každý druhý chlap, myju si ho minimálně 1 denně a nikdy jsem se fimózy ani výrobny tvarohu nedočkal.

Petr (Čt, 22. 6. 2006 - 12:06)

sonnyboj,když se občas umeješ,problémy mít taky nebudeš

prober (Čt, 22. 6. 2006 - 11:06)

uřežte si nohy, už nikdy vám nebudou smrdět. A ženský vás budou milovat.

sonnyboy (St, 21. 6. 2006 - 22:06)

Ziji tretinu sveho zivota v USA (NYC). Tady ma obrizku okolo 99% muzu, a vubec to neni z nabozenskych duvodu. Nekteri rodice to nechavaji delat detem uz v porodnici, ten zbytek si to prodela do 5 let. Americke zeny nic jineho neznaji, a tak se divi, kdyz narazi na nekoho kdo neni obrezany. Celkem se na to divaji z hnusem a odporem. Ja sam ji mam uz prez 13 let a zazil jsem sex pred a po obrizce. Myslim, ze s obrizkou je lepsi. Dele vydrzim a nemam problemy s gegmem a zapachem atd. Doporucuji vsem muzum.

michal (St, 21. 6. 2006 - 18:06)

Ak máte problémy,dajte si urobiť obriezku

Milan (So, 17. 6. 2006 - 01:06)

Zdravím, potřeboval bych od někoho poradit, na kterou urologii se mám obrátit (v Praze) aby mi kvalifikovaně a v lokální anestézii udělali obřízku. Když píšu kvalifikovaně, mylím tím, abych si sám řekl, jak to chci a ne aby to dělal nějakej veterinář a já pak musel ještě dát pár desítek tisíc za plastiku. I takové případy bohužel znám :-( Díky!

Honza (Út, 30. 5. 2006 - 16:05)

Nejlepsi jsou argumenty typu: priroda nam to nadelila, to je to nejlepsi. Jasne, priroda nam nadelila treba slepe strevo nebo osmicky zuby. To jsou casti tela funkcne k nicemu, kdyz ale zacnou zlobit, hodne si clovek uzije. Nebo kdyz priroda nadeli relativne zdravemu cloveku rakovinu nebo od mladi vrozenou vadu. Asi je nejlepsi splynout s prirodou nekde v hlubokych lesich a vratit se do praveku.

Robert (Po, 29. 5. 2006 - 18:05)

Může někdo poradit na kterou nemocnici se obrátit pro obřízku? Spíš vysočina nebo brno díky ...

Petr (Ne, 7. 5. 2006 - 12:05)

Myslím si,že pokud není potřeba obřízka ze zdravotních důvodů,tak je to normální sebepoškozování,protože příroda ví co dělá a asi jen tak pro nic za nic nám předkožku nenadělila.

Reklama

Přidat komentář