Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 07:07)

Krystýno nemáš nic jiného na práci

Jindra (Čt, 11. 3. 2021 - 14:03)

Kristýno dělej něco …

Iva (Čt, 4. 3. 2021 - 07:03)

Ahoj Kikuš.S Pavkolem si píšeme mailem.Naposledy mi psal 9.2.2021 a chystal se na PCR test,psala jsem mu aby mi dal vědět jak to dopadlo a jak se cítí a aby mi o průběhu nemoci napsal,ale od toho deváteho nic,žádna odpověď.Psal že to může být sezonní ryma,měl 38 teploty a silný suchy kašel,ale čich a chuť zatím měl,tak měl jistotu že to covid asi není.Ale to všechno se může projevit později,u každého jedince má ta zrůda jiny průběh,moje kolegyně,je jí 25 let to prodělala uplně lehce,kdyby ji její sestřenka se kterou o vánocích byla v kontaktu nedala vědět že je pozitívní tak ani o tom neví,ještě že se dala otestovat protože pak by nakazila nás všechny.O Pavlika mám obavy,kdyby byl uplně zdráv tak to snad lehce prodělá,jenže jemu to komplikuje epka,ale ráda věřím ve šťastne konce tak věřím že bude OK a že se vrátí.Krásny a pohodovy den tobě Kikuš,a všem ostatním taky.

Kikina (Čt, 4. 3. 2021 - 11:03)

Ok díky za informace. Snad to dobře dopadne. Já jsem dost možná kvůli tomu covid svinstvo přišla o svůj nejoblíbenější kontakt. Už víc jak čtyři měsíce nenapsal a určitě by to dopisování se mnou jenom tak ze dne na nic neskončil když jsme si psali takřka denně a tak se obávám nejhoršího. Hnusná doba asi se zase z toho všeho už brzy pokaknu :0)

Návštěvník (Čt, 11. 3. 2021 - 14:03)

kristýno nemáš nic na práci?

Iva (Čt, 11. 3. 2021 - 07:03)

Ahoj Kikuš a všichni ostatní.V utery mi psal Pavlik že je v nemocnici a že ještě dlouho bude.Nepsal konkretní diagnozu jestli to souvisí s covidem nebo něco jineho ale pokud se dostal ke psaní tak to jistě bude už lepe.Každopadně mu držím palce a přeju ten nejlepší ošetřujíci tím lekařů a sestřiček ať se z toho brzy dostane a vrátí se zpátky.Tobě Kikuš a všem ostatním krásny den a krásne a pohodove kakáníčko.

Amy (Ne, 28. 2. 2021 - 16:02)

Ahooj, rada bych se také přidala do diskuze, miluju pokakavani, líbí se mi to už dlouho. Ty vaše příběhy jsou boží, také jich pár mám a zrovna dnes se plánuji pokakat, už to držím 3 dny...

Terka (Ne, 28. 2. 2021 - 13:02)

Já se už chci dlouho schválně pokakat ale nakonec to neudělám a vykadim se do záchodu. Asi nejsem statečná.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 14:02)

Tobě se v minulosti žádná nehoda nestala, že nevíš jaký je to pocit?

Kikina (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Náhodou tady se to ještě v pohodě drží tématu. Na vedlejší diskuzi o čůraní jsem na to rezignovala. Mám jen jedny nervy. Já teď po obědě cítím že až se mi to slehne v bříšku tak budu asi dneska kakat. Né do kalhot to nejde protože jsme na chatě s přítelem ale mohla bych to udělat někde venku. Uvidíme.

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

Teď zareaguji i na tebe Kikino, ty nechodíš každý den?

Kikina (Ne, 28. 2. 2021 - 12:02)

No já jsem poměrně malá a drobná. I když dokazuje toho sníst docela dost. Podle mojí doktorky mám dobré spalování. Obvykle musím kakat obden někdy i ob dva dny jak to zrovna vyjde ale řekla bych že u holek na tom není nic divného že chodí kakat méně často než kluci aspoň takové mám zkušenosti. Půjdeme se s přítelem odpoledne projít do přírody tak pak když tak napíšu jestli jsem se někde vykakala a jak to probíhalo.

(Pá, 26. 2. 2021 - 15:02)

Já sem se posral dnes při přenosu ze sněmovny.

Kikina (Pá, 26. 2. 2021 - 15:02)

:0) to bych si musela vzít plenku abych něco takového mohla vůbec sledovat :0)

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 15:02)

Myslím, že tahle odpověď lecos objasňuje, chtěla jsi upoutat na sebe pozornost toho kluka, když se věnoval jí a ne tobě, kdy jsi podle toho že o tom často mluvil věděla / doufala že tohle by jeho pozornost mohlo strhnout. Bylo na něm alespoň trochu znát nějaké potěšení třeba i s časovým odstupem nebo to byl pouhý šok a vlastně dodnes nevíš jestli byl nebo nebyl rád?

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 12:02)

Asi byl hlavně překvapený, ale neřekla bych, že by se mu to nelíbilo.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 12:02)

To určitě byl, člověk něco takového nečeká a pokud to byl jakýsi jeho sen musel být překvapený o to víc. Ta očista potom probíhala v nějaké společné koupelně v kempu nebo tam byly pro každého samostatné? V kolika jsi se naposledy pokadila předtím?

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 15:02)

Tak snad jsem mu alespoň udělala radost. Očista probíhalo normálně v koupelně na hotelovém pokoji. A naposledy jsem se trochu připokadila asi ve 14-ti, nějak jsem úplně nedoběhla domů na WC.

Návštěvník (So, 27. 2. 2021 - 17:02)

Já věřím, že ano. Omlouvám se, to byla nějaká má chybná sugesce, že ta dovolená probíhala někde v kempu a tak jsem si představoval společné sociální zařízení. Páni, tak teď jsi mě překvapila nenapadlo by mě, že jsi to zažila ještě v pozdějším věku, očekával jsem naopak dříve. Napíšeš o té nehodě trošku víc prosím? :)

Návštěvník (Ne, 28. 2. 2021 - 11:02)

Tam není moc co popisovat, jen mi trošku ujelo do kalhotek než jsem došla domů, trochu nepříjemné, protože to bylo řidší a do světlých kalhot, ale přežili jsem to a obešlo se to téměř bez publika.

Reklama

Přidat komentář