Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Pá, 26. 2. 2021 - 04:02)

Byla jsem se vyčůrat a trvalo to dlouho než jsem byla vyčůraná protože mě to vzbudilo a moc jsem potřebovala. Stáhla jsem kalhotky a pustila to a pipinka byla celá od čůrání počůraná protože to teklo hodně a různě z ní. Ještě je brzy a půjdu spát než bude světlo. Mám jen bílý kalhotky.

Ivoš (Čt, 25. 2. 2021 - 23:02)

Moje zkušenost s pitím moče od partnerky je taková ,že jsem toho byl schopen právě díky té okamžité situaci jejího přímého vykonání malé potřeby. Už jsem nedokázal vypít její moč, když ji načůrala do skleničky a následně, najednou tam byl blok, ale situace pít ji přímo z močičího dívčího lůna,ta byla jednoznačná.

Ondotren (Čt, 25. 2. 2021 - 21:02)

Vypil jsem moč přímo z holky jako to dělá tady Libor. Přímo když chcala tak hned z ní. Byl jsem tak vzrušenej že jsem nevnímal chuť ,nic . Jen jsem toho chtěl mít co nejvíc v sobě. Ona mi ho hned vyhonila do několika velikých výstřiků.

Lucka (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Klárko, ty chyby jsou ale roztomilé a je to sranda. Mě to samozřejmě došlo ,co jsi chtěla říci.

Klára (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Píšu rychle a chyby,ach jo...s osuškou..... a neřešíme to.

Filip (Čt, 25. 2. 2021 - 20:02)

Chyby jsou kouzelné stejně jak píšeš o čůrání a milování. Už vím,co budu po své nové dívce na procházce chtít kromě pusy.

Klára (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Návštěvníku trochu mě to hezky zabolelo protože jsem v pipince drobnější, ale bylo to nádherný. Půjdeme si zasaunit, Libor to připravil a dáme i vířivku . Sushi bylo suprový a odlehčený jako večeře. Do sauny chodíme jen s puškou nazí a pak přeběhneme se ochladit nebo do vířivku a netěší mě to. Niki taky ne,když je tam Libor tak si třeba někdy dá před pipinku dlaň,ale on ji neokukuje a je v pohodě.

Šišmiš (Čt, 25. 2. 2021 - 20:02)

Do sauny s puškou...to opravdu nemá chybu, fór dne. A jinak exkluzivní čůráníčko a pipinkováníčko

Sluníčko (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Klárko tady bylo taky sluníčko a byla jsem venku a dvakrát jsem se vyčůrala, jednou sama za barákem v koutě jak nám roste ořech a čůrala jsem hodně a podruhý když jsem byla s kamarádkou za vsí a jí se chtělo a tak jsme se vyčůraly spolu ,ona měla víc čůrání a rychlý já méně a ne tak rychle. Pulci já chodím vždycky čůrat než jdu spát protože bych musela pak v noci a když jsem vyčůraná tak do rána vydržím a třeba se jen vzbudím jen o něco dříve. Klárko myslím na tebe .

Pulec (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

a jake máš pižamko dnes a nebo máš kalhotky

anna (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

cikala som

Pulec (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

a kolko jsi cikala a co maš na sobě

Pulec (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

holka 16 tak co skoušela ses počurat při hlazení pipiny kdyžjsi byla plná

Pulec (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

holky jdete čurat před spaním

Lucka (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Taky jsme si vyšly s kámoškou. Čůrání bylo asi po hodině a půl, já hodně do trávy jako vodotrysk, ona decentně jen opravdu malou potřebu, jak píšeš ty,Klárko, ta druhá se přidá ,ikdyž tolik se jí nechce. Krásný večer.

Jana (Čt, 25. 2. 2021 - 16:02)

Udělala jsem si výlet, protože jsem zvědavá a Klárko ten váš dům jsem skutečně objevila. Je krásný na krásním místě. Moc vám to přeji, moc a moc a zejména mamince uzdravení, aby si ho mohla užít dlouho s vámi i s vnoučaty.

Klára (Čt, 25. 2. 2021 - 17:02)

Jejda Jani, my jsme byl, teda jestli jste to byli Vy to modrý auto a pražskou SPZ jak se tady na konci otáčelo. Kdybyste zazvonili, tak bychom vás alespoň pozdravili. To je škoda, když tak zatím neříkejte ,kde to je tady v diskuzi. Prosím. Byla jsem s Liborem podívat se za řeku a je tam velký rybník a tak jsme se prošli okolo něj a lesíkem a Libor chtěl čůrání a i milování a bylo hezky a tak když už jsem měla pipinku plnou a potřebovala jsem víc, tak jsem zašla do lesíka a tam vyhrnula sukni a stáhla si punčocháče s kalhotkama a on to chtěl do pusy a tak jsem nebyla až na bobečku , jen trochu a z pipinky jsem se vyčůrala pod zadeček a jemu do pusy a chtělo se mi hodně a tak to byl větší čůrací proud a on to měl skoro všechno v sobě a měl velkýho z toho a byli jsme tam zcela sami a tak jsme se tam vypinkovali on do mě zezadu a já byla opřená o strom a on se krásně vypustil ale já spíš měla trochu strach, aby nikdo nešel, ale i tak to bylo moc krásný a on byl rychle ve mně i všechno vypustil. Já ho mám ráda a já jsem to chtěla moc tak ,ale uvolním se úplně ještě radši doma. Dělali jsme su shi a byla to celkem sranda a budeme to za chvíli jíst. Niki zůstala doma a dokonce mi řekla, že ať s ním jedu, protože je moc hodný a ať mi dá hodně pusinek. Já jí všechno, co děláme neříkám, to ona neví, že jsme se pipinkovali, ale že spolu někdy čůráme, to už ví.

Ivan .L (Čt, 25. 2. 2021 - 19:02)

Nedivím se, že jsi byla v takové situaci nejistá, ale i tak to muselo být moc vzrušující. To by se mi taky usínalo krásně, bohužel nyní nemám na to správný protějšek, ale snažím se.

Martin (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Má to někdo štěstí. Myslím v dobrém. Taky jsem podobnou romantiku zažil jen jsem tu její moč nevypil, ale nechal ji vyčůrat mě do ruky.

Zuzka (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Tak to byl super den. Bohužel já měla povinnosti. Až o víkendu bude víc volno.

Reklama

Přidat komentář