Reklama

onanie kluků

j (So, 13. 2. 2021 - 16:02)

Memu synovi je 14 a kazdy vecer mu ho honim. Kdyz vystrikne tak se zacne smat.

j (So, 13. 2. 2021 - 16:02)

Memu synovi je 14 a kazdy vecer mu ho honim. Kdyz vystrikne tak se zacne smat.

Franc (Po, 25. 1. 2021 - 13:01)

Nepochopila si mi. Nemyslím jeho zabalit do pleny. Dát mu jí k posteli ať do ní strika mrdku. A spí nahý.

Franc (Po, 25. 1. 2021 - 08:01)

Vždyť to není zdravé spát ve spodním prádle. Kulky se mu budou přes noc pařit a potit. Raději mu dej nějakou plenu a do ní strika mrdku.

Lenka (Po, 25. 1. 2021 - 13:01)

V pleně se bude potit ještě víc, nehledě na to, že si puberťák plenky nevezme. Syn nosí pořádně těsné boxerky a stejně si to přes dělá, tak proč mu je dávat na spaní? Vím že dost rodičů dětem na spaní prádlo dává, ale já jsem proti, stejně to s tímto problémem nepomůže.

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 23:01)

klukovi jsem koupila dostatečné množství těsnějších slipů aby si v posteli dělal to co mu dělá dobře , jen jsem ho poprosila aby držel nějakou hygienu a použité slipy dával do koše na prádlo, a já mu slíbila že budu klepat na dveře a počkám než řekne že můžu vstoupit, u nás to zatím funguje.

Franc (Ne, 24. 1. 2021 - 16:01)

Baro měl o víkendu tvůj syn tvé použité kalhotky? A měla si jeho semeno?

Lenka (Ne, 24. 1. 2021 - 10:01)

Včera si to náš kluk (15 let) udělal asi v autě přes zateplené elasťáky, silné punčocháče a boxerky! Flek byl i na punčocháčích! Neskutečný!

Samča (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

Tak to dělá i ten náš. Stačí mu ukazovák a jak jím jede. Jednou si to takto udělal u televize přes tepláky. Byl sice částečně přikrytej, ale viděla jsem že se něco děje. Pak měl chudák problém co se semenem který prosáklo. Tak jsem odešla a on taky se převléct.

Petra (Ne, 24. 1. 2021 - 11:01)

A kolik mu je?

Samča (Ne, 24. 1. 2021 - 12:01)

Už jsem tady psala, nevím jestli jsem to zmínila, má necelých 14. Ale začal s tím už tak v desíti a teď je to jeho celý život. Jenom ta onanie.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Baro to věřím. Já asi tak od 6ti let jsem si lehal k mámě ona spala na zádech jasně jí pritlacil curackem na stehno a trel jsem se o ni. Brko mi stálo a já mamu hladil po chlupaté kunde. V tu dobu jsem měl suché vyvrcholení. Když měla menstruaci tak spala v kalhotkach.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Pravda je že by to člověk rád zažil znovu, se vší láskou poznávat její tělo

Bára (So, 23. 1. 2021 - 12:01)

Nevím, co je suché vyvrcholení. Tenkrát jsem syna sledovala a když mu začly poluce, tak měl hned semeno. Ještě jsem si říkala, že je to nějak moc brzo. Ale jistě, u každého je to jinak.

Abe (Ne, 24. 1. 2021 - 00:01)

Vzhledem k tomu, že jsem musel po operaci zcela přirostlé předkožky onanovat od pěti let, vím o co jde. Je to vyvrcholení u malých kluků, kteří ještě nemají semeno. Jde spíše o pocit uspokojení. S dospělým orgasmem to nemůže soupeřit. První kapičku jsem zaznamenal v deseti letech a pak toho bylo čím dále více a ve třinácti už hodně, husté, bílé a stříkalo to daleko. Také orgasmus byl intenzivnější.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Baro to jsi musela být za chvíli udělaná a pořádně mokrá. Mně už tuhne v manželky kalhotkach.

Bára (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Mokrá jsem byla hned, ale tak jednoduché to nebylo. Bez hnutí jsem musela počkat až si to udělá, pak až se uklidní a to trvalo tak minutu a pak se utíral. No a než usnul. Takže ke svému uspokojení jsem se dostala třeba až hodinu. Ale užila jsem si to.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 10:01)

Máš pravdu já si ho honim od 12ti let. Když jsem začal tak i 3x denně jsem strikal. Máma mi často viděla. Někdy když mi myla záda ve vaně tak mi umyvala i péro, jasně že se mi postavil tak ho máma vyhonila.

Franc (So, 23. 1. 2021 - 07:01)

Ave co s tvým semenem ve sklenicce máma dělala?

Abe (Ne, 24. 1. 2021 - 23:01)

Nejdřív jsem myslel, že jej má pro svou potřebu, ale nebylo tomu tak. Nosila to bábě kořenářce a ta to dávala do kosmetických lektvarů, které prodávala bohatým paničkám. Jestli to bylo placené nevím. Ženský dovedou využít všechno. Když jsem dospěl, ptal jsem se babky, proč už nechce sperma. Odvětila, že to musí být od mladého samečka a že už má jiný zdroj.

Reklama

Přidat komentář