Reklama

onanie kluků

Pavlína (Ne, 21. 2. 2021 - 09:02)

Vím, že vždycky má nějaké prádlo u postele, kabátek od pyžama, trička a do toho dá semeno. Málokdy je to na prostěradle. Nemůže ve svém věku mít nějak extrémně moc spermií při výronu. Spíš je ho hodně tím, že si to dělá třeba 4 krát denně a pořád má při ejakulaci stejně semene. Dá se to poznat. Za mladých let jsem měla nějakých zkušeností s mými známostmi.

Pavlína (Ne, 21. 2. 2021 - 07:02)

Taky máme doma takovýho. Začlo to polucema, ale během krátké doby si ho už začal mastit. Až se divím, tolik semene a pořád, každý den.

Romča (Ne, 21. 2. 2021 - 08:02)

Nediv se. V pubertě mají kluci tu největší potřebu sexu. Kule jsou plný semene, pořád erekce a přímo je to prosí aby si s ním hráli a třeli jej. Mám dva, jednoho nevlastního který je starší a mladší má 13. Ten by honil snad pořád. Manžel říká že je to tak normální, ať mu nic neříkám. Takže jenom trochu více peru synovo prádlo.

Petra (Ne, 21. 2. 2021 - 08:02)

Mám taky 2 kluky honiče, pod postelí mají starý ručník do kterého se vždy udělají, občas ho přeperu. Beru to tak že to patří k jejich věku

Romča (Ne, 21. 2. 2021 - 09:02)

U nás je to podobné. Ten starší, nevlastní si dává velice pozor aby nikde nic nezůstalo, co bych viděla. A u toho mého to taky beru tak, že ve třinácti to ani nemůže jinak být. Povlečení mu dávám jednou týdně a jenom spodní prádlo a tam, kde to na něčem objevím, tak to přepírám třeba každý den.

Petra (Ne, 21. 2. 2021 - 09:02)

S kolík jim je? Naši 14 12, myslím že nás čeká zajímavé léto....

Romča (Ne, 21. 2. 2021 - 09:02)

Mladší měl v prosinci 13 a starší má 15 a něco. Ale vím, že i on si to dělá ostošest. Každý má svůj pokoj, a mám jistotu, že spolu to nikdy nezkoušeli. Každý z nich je úplně jiný typ. Ale onanii se oddávají oba dva.

Petra (Ne, 21. 2. 2021 - 14:02)

Kde bereš tu jistotu?? Kluci jsou vynalézaví

Romča (Ne, 21. 2. 2021 - 14:02)

To mě nenapadlo, ale kdoví. Bylo to už vloni, když odešli z bytu na chodbu před výtah. Podívala jsem se kukátkem ve dveřích, neboť jsem slyšela, že výtah přijel a vše ale bylo v klidu. Ten starší držel mladšího těsně zezadu a dělal pohyby, jako by ho.. však víš co. No a můj syn se jen smál a držel. Po chvilce nastoupili do výtahu. Takže, kdo ví.

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 16:02)

Jezdil jsem jako praktikant na tábor a jednou večer, když už se mělo spát, jsem obešel chatky, jestli je klid. U kluků z mého oddílu moc klid nebyl a tak jsem šel do chatky, proč nespí a smějí se. Samozřejmě všichni dělali že spí, ale pak jeden řekl, že Pepa si tam hraje s penisem. Těm klukům bylo tak 11 až 12 let. Tak jsem řekl, že ať si s ním dělá co chce, ale nemusí se tomu tak smát, že to snad dělají všichni kluci. Koukali na mě a mlčeli, tak říkám, no co? Určitě všichni si to tady děláte i já si ho honim, je to normální. Jeden se mě ptal, jak jako honim? Tak jako to snad dělal tady Pepa a kluci se smáli. A Pepo, ne že to tady budeš stříkat na zem a necháš to tam. On se ptal co stříkat na zem? No přeci sperma. Kluci se smáli a Pepa odpověděl, že to nedělá, že mu nic nestrika. Takhle jsme se bavili nějakou dobu, až jsme se bavili o tom, že já to dělám a jak atd. Kluci že to chtějí zkusit a že by to taky chtěli vidět, jestli jim to ukážu a naučím je honit. Nějak jsem nevěděl jestli jo, nebo ne. Ale pak jsem viděl Pepu, jak si s ním hraje a ptal se jestli takhle, jestli to dělá dobře. Když jsem viděl to mladé hubené péro, tak mě to dostalo. Kluci se na něj dívali a já taky a řekl jsem, že tak nějak jo a že jim to ukážu, jestli mi ho Pepča půjčí. Ten ho hned pustil a že jo. Chytil jsem ho a stáhl předkožku a pak zase nahoru a klukům ukázal jak na to. Takhle si přetahujte nahoru a dolů, aby to bylo příjemné a dělejte to rychle a časem budete stříkat. Pepa si ho tam mastil a pak se někdo zeptal, jestli bych neukázal jak si to dělám a i ten vystřik. Už jsem byl docela vzrušený, tak jsem neváhal a že ukážu. Stáhl jsem tepláky a trenky a péro už mi stálo a kluci koukali jak ho mám většího než Pepa a i oni. Ukazoval jsem jim jak si to dělám a kluci se dívali. Řekl jsem, jestli by mi ho někdo nechtěl zkusit honit? A Pepa, že on jo, tak na a můžeš. Ten vzal moje péro a snažil se mi to dělat. Postupně to chtěli zkusit i ostatní a tak se na mě vystřídali všichni. Pak jsem jim řekl, že péro se dá kouřit. Jasně nevěděli jak, mysleli že jako cígo. Tak jsem jim to vysvětlil a jak jsem byl vzrušený, tak jsem přemluvil Pepu, že jim to ukážu na něm. Ten souhlasil a nechal se kouřit. Byl to zážitek mít v puse mladé péro. Pak jsem řekl, že jim ukážu to strikani. Honil jsem si ho a po chvíli říkám, že už budu, tak ať se dívají na špičku penisu. Přišel vystřik a kluci se smáli, ale byli i v úžasu. Teď už věděli jak na to a mohli to v klidu zkoušet.

Franc (Čt, 18. 2. 2021 - 13:02)

Jančo jak zkousis synovo semeno? Sama mu ho vyhonis nebo oralne?

Janča (So, 20. 2. 2021 - 08:02)

Kdepak nějaké honění syna. Jsme normál rodina. Co čtu tady, tak jsou to většinou fantaskní představy. Vím, do čeho se syn utírá a semtam je to pro mě takové zpestření.

Franc (St, 17. 2. 2021 - 20:02)

Simco a když usne sahnes mu na něho? Někdy?

Franc (St, 17. 2. 2021 - 07:02)

Simco vyhonis se když syn potom usne? Já honil když jsem slyšel rodiče jak sukaji. To bylo něco.

Simona (St, 17. 2. 2021 - 08:02)

Už když s tím začne, tak mám prst na poštěváčku. Jenom tak neznatelně s ním pohybuji. Pak čekám až usne, raději dýl a když to jde, tak mu někde z pod polštáře nebo deky vytáhnu triko do kterýho se utřel a nemůže být nic lepšího, než takto se s jeho semenem udělat.

Franc (Út, 16. 2. 2021 - 05:02)

Simco a kam strika mrdku když leží vedle tebe? Jsi u toho vzrušena?

Simona (St, 17. 2. 2021 - 07:02)

Je to něco hrozně zvláštního a vzrušujícího, když těsně vedle se někdo, v tomto případě syn, przní. Vždycky ležím bez pohnutí, málem bez dechu, dokud si to neudělá. Kdybych o tom nevěděla, tak to ani nepoznám. Jenom potom se párkrát víc nadechne. Vždy má u sebe nějaké prádlo nebo něco do čeho se utírá.

Simona (Po, 15. 2. 2021 - 06:02)

Jsme se synem sami a dva roky jezdíme na výlety s obytným vozem, starým, klasickým Volkswagenem. Spíme samozřejmě vedle sebe, je tam minimálně místa. Pravidelně, když si myslí že už spím, tak si to začne dělat. Vždycky večer až tak po desáté, to je jeho doba a pak ráno. Musím říct, že už na to čekám. Teď, třeba dnes, si to dělá v pokojíku. Ale nemůžu se dočkat zas nějakého výletu.

Franc (Po, 15. 2. 2021 - 06:02)

Má tvůj 14ti letý syn hodně mrdky? Kam jí strikas když mu ho vyhonis?

Lada (Ne, 14. 2. 2021 - 06:02)

Brácha má necelých 13 a taky si to už aspoň dva roky dělá. Jinak to ani nejde, když má teď v tomto věku kule plný semene. Spíme v jednom pokoji ale ještě jsem ho při tom neviděla. Ale pokaždy poznám když se začne znásilňovat. Aj si to užívám.

Reklama

Přidat komentář