Reklama

Gamblerství

Luboš (St, 24. 2. 2021 - 16:02)

Sekej dál dříví a nerejpej :-D

Luboš (St, 24. 2. 2021 - 10:02)

Dobré ráno přeji všem .
Přeju všem lásku a mír ☮️ na duši.
Přeju také všem rejpalům, aby se staraly o sebe, protože Rejpák obecný je nejvíc postižený druh.
Neustále rejpá ... Přitom sám má problémů, že by to běžný člověk s jednou závislostí nezvládl.
Rejpák je znám taky že hodně prdí a smrdí .
Občas se vyskytuje na fórech a rejpá bezdůvodně do lidí .
Rejpák obecný je zakomplexovaný a paradoxně si myslí, že je ten nejlepší.
Jednoho dne si Rejpák obecný toto uvědomí.
Co následuje pak ani psát rači nebudu.
Přeju hodně štěstí všem dobrým duším, co pomáhají lidem a chovají se k sobě s úctou.
Tygříku dnes ti dodám inspiraci pro skvělý den.
Krkovici jemně položíme na olivový olej, kterou smažíme a přídávame za chodu cibulku, pepř, sůl smažíme z obou stran cca. 20 minut vezmeme smetanu a polijeme rozpálenou krkovičku.
Přidám sýr ementál, nivu a z krkovice se nám valí naprosto famózní vůně na konec přidáme trochu česneku a podáváme s americkými bramborami na cibulce.
Přeju ti krásný den a chutě, které přelčí jakoukoliv závislost a dodají smysluplné využití času.
Víc takových lidí jako jsi ty !!!!!

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 21:02)

Co takhle najít si práci , změnit prostředí, které nepřeje hazardu, případně se přestěhovat jinam, kde nebude to prostředí,ty známý. No vím, že jednoho alkoholika, to je taky závislý, který již opravdu nemohl, tak toho to zachránilo, dokonce pomáhá celoživotně nacharitě alkoholikům, ale v jiném městě, protože ti lidi se na městě nakonec znají a stáhli by ho zpět a to by byla za rok jeho smrt, pil asi litr tvrdého nebo snad dva litry denně.

Upps (Út, 23. 2. 2021 - 21:02)

Je zde ještě nekdo, komu Luboš taky připomíná pana co Pekingskou kachnu jedl? :-)))))))

Tragik (Út, 23. 2. 2021 - 19:02)

Asi Tě pochválil a trošku i zklamu Luboši. Rejstřík je super krok a mazání účtu taky. Tam palec nahoru páč jsou to jak jsem tě tak četl první konkrétní kroky.

Mám ale obavu z toho jak si myslíš že jsi tím úderem přestal být gamler a máš po problému. Tak to fakt není. Ta potvora si dá pauzu a začne hledat cestu. Obvykle najde. Případně super vyhlídka na přesmyk na alkáč (v lepším případě)

Cesta vede z mé zkušenosti přes nějakou životní změnu. Nekousej mísu a hledej kamntu energii investujeme. Dobrá otázka je - co jsi dycky chtěl dělat..zkusit ... ale kvůli lenosti nebo hraní nikdy nedotáhl?

Měj se dobře..

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 20:02)

Tragiku
Nesmíš to vše vidět tak negativně.
Já to vidím vše momentálně v lepším světle .
Udělal jsem to co hodně lidí třeba ani nikdy neudělá .
Díky vysokému egu si někteří ani neuvědomují že jsou na něčem závislý .
Já si to uvědomil a udělal kroky tak aby jsem se k tomu nedostal to jestli to propukne v jiné závislosti těžko říct, ale i závislost může být dobrá závislost .
Třeba četba :-))
Rozhodně se zkusím zabavit jinými věcmi a najít si ty správné koníčky.

Tygr (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Ahoj všichni... Nebuďte zlí na Luboše, je vidět, že se s tím pere, úmysl má dobrý, jen se mu ještě dosud nepodařilo ujít víc kroků na té správné cestě. Kdo z vás, gamblerů, to nezkoušel víc jak jednou? Kdo se nenechal zlákat bažením? Je zlá, ta naše nemoc, tak si navzájem přejme, ať ji zdoláme. Už navždy budeme gamblery, tak se podporujte, ať jsme všichni vyléčenými gamblery a naše nemoc není chronická. Luboši i vy ostatní, držte se! Tygřice

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 20:02)

I ty Tygříku prostě ty vždy zvedneš náladu .
:-)
Jdu pomalými krůčky, ale přece.
Jsem moc rád, že jsem přestal a opravdu konec.
Cítím se skvěle a mám naprostou úlevu.
Víc takových lidí jako jsi ty.
Přeju ti, pevnou sílu a velký nervy bez hazardu .

Tygr (St, 24. 2. 2021 - 01:02)

Ahoj Luboši, i když jsem tu pár dní nebyla, myslela jsem na vás všechny, co zde poslední dobou diskutujete. Štvou mě všichni ti chytří rejpalové, ale bohužel zde může psát opravdu každý, byť mu nebylo shůry dáno. Já ti fandím, stejně jako všem, kteří zakopnout, ale najdou sílu se třeba několikrát zvednout a zkoušet to znovu a znovu. Vyhrál snad někdo maraton, když poprvé vyběhl na trať? Tak běžte všichni, třeba tisíckrát, a i kdyby jako poslední, doběhněte do cíle. A pak zatleskejte třeba jen sami sobě, hlavní bude, že je čemu. Krásnou středu bez gamblu přeji všem. Tygřice

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 12:02)

Luboš je troska. Nedávejte mu ani jít s dítětem ven. Protože dá kočárek do zastavárny a cestou z pískoviště to prohraje v automatech.

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 20:02)

Tohle může napsat jenom inteligent :-D
Jste si opravdu jistý, že jste ve správné diskuzi .
Pokud vím diskuze na téma podle sebe soudím tebe je jinde .

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 02:02)

Přeju všem kteří v tom jen trochu lítají dejte se do rejstříku vyloučených osob z hazardu .
Mějte se hezky dobrou noc
Zítra jdu vařit kuřecí prsa se sýrovou omáčkou a hranolky. :-))

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 01:02)

365 :-)))

Upss (Út, 23. 2. 2021 - 00:02)

Luboši, Luboši, před pár dny jsem ti psal, ze jsi největší sráč a ty jsi me nadával!!! Proc jsem ti to aai psal, aby jsi to utnul ty sraci. Nic, hraješ dál. Jsi takový sráč, ze ani účet nedokážes zrušit. Uz se konečně prober a přestal být sráč!!?!!? Zvládneš to???? Třeba uz nebudeš sracem?

Lubos (Út, 23. 2. 2021 - 01:02)

Ty seš fakt dement :-D asi neumis číst jsem v rejstříku vyloučených osob z hazardu a ukusuju záchodovou mísu z nudy ( ani netuším proč jsem se sem dal možná proto abych nebyl sráč protože už jsem neměl nic a měl jsem myšlenky vzít si úvěr a buch zkusit to znovu okamžitě po těch super myšlenkách jsem jel na poštu štěstí ). :-D
Už nejsem sráč ty srackomile vyléčil jsi mě tím že jsi mi řekl že jsem sráč :-D
Teď ti v pohodě můžu říct že i kdybych chtěl maximálně si zahraju pexaso bože .
Nejsem žádnej posranej gambler .
:-) A za pár měsíců bez hraní budu v pohodě.

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 12:02)

Luboši ty jsi v rejstříku ?! Jako Luboš Prudoš?

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 14:02)

Ok

Luboš (Po, 22. 2. 2021 - 14:02)

Ahoj dlouho jsem sem nepsal :-D
Dneska jsem udělal krok celou noc jsem nespal bylo mi špatně a to hrozně.
Už jsem prohrál všechno co šlo .
Mohl jsem mít tohle a nebo toto ale buch nemám nic jen dluhy .
Po včerejší malé prohře 27000 kontokorent
Jsem se rozhodl s tím definitivně zkoncovat a povedlo se mi to.
Zde je návod na pikantní vaření vařte podle receptu od Luboše
Teď si říkáte jak jsem to udělal lehce celý den píšu účtům kde jsem zaregistrovaný aby mi smazaly účet fortuna mi v chatu napsala že to jde pouze písemnou formou podle mě je to dost ubohý mají takový lidí v kleštích a měly by mít tlačítko na webu smazat účet a ne abych se jich doprošoval to je můj postřeh. Tipsport rovněž zabodoval napsal jsem jim email a oni že mají svůj formulář ty wole jak finančák:-D
Tak jsem jim to vyplnil a poslal jsem jim krásně pozdrav ať si užijí mé peníze .
Karma je svině stejně spadnou na hubu .
Já už je odmítám živit.
Jinak jsem v rejstříku vyloučených osob to jsem jim také napsal tak jestli chtějí mít pokutu 50 mega tak ať mě mají v systému .
No nic nemám nic ale důstojnost mám jdu žít i s tím málem a 365 dní je bez a vyhrál jsem roční plat haaaaa co s tím budu dělat nevím. Hahaha až Za rok.
Jinak na stránkách ministerstva financí si stáhněte žádost zajděte na poštu jako já fakt nervy když na vás kouká slečna z pošty pak mi došlo že vlastně na mě kouká jak když flirtuje proč asi má jistotu že nebudu hrát rok :-)))) každopádně za pár měsíců budu v klidu a můžu utrácet výplatu za dovolené nebo věcí a ne je dávat majitelům casin na účet .
Jinak s tohle fórum musím poděkovat všem už nejsem sráč jsem Luboš a jsem bývalý gambler .
365 dní hahahhaha
Jinak jestli jste viděli film s Markem Wahlbergem the gambler jak na konci filmu řekl že není gambler a začal utíkat tak to jdu udělat já ........

Lili (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

Mě všechno zrušili protože jsem máma od rodiny už nemám šanci si jít zahrát napsala jsem jim že jsem nemocná a gambler ,jediná sázková se mi vysmála v podstatě do očí ,zbytek když jsem po nějaké době prosila o obnovení účtu už nepovolili,takze mě čeká taky zápis

Tygr (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Ahoj Lili, to je dobře, že nebudeš moci sázet, těch 365 dnů ti pomůže přenastavit myšlení. Přeju ti, aby tvůj život byl šťastný, a to s gamblem opravdu nejde dohromady. Jsem také žena, nadělala jsem si díky hraní spoustu dluhů, takže jen doufám, že ty ses nedostala alespoň tak daleko. Měj se fajn. Tygřice

Reklama

Přidat komentář