Reklama

Gamblerství

Lili (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

Dluhy bohužel mám ,naštěstí jako v uvozovkách děti nikdy nebyli o hladu ,jen já po každé prohře víceméně držela hladovku abych ten finanční schod aspoň do výplaty narovnala,ještě jsem psala na stránky a chtěla se zaregistrovat přes lékaře ,že jako na vždy ať v hlavě nezůstane žádná naděje jako když soud uvalí ochranné léčení ,nefunguje to tak prostě na rok

Tygr (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

No, je to blbé, že to nejde doživotně, to zas jistě prosadil nějaký podpůrce sázkovek. Zřejmě mají strach, že by to po totální prohře udělala spousta lidí, tudíž by se ke hraní už nikdy nedostali a oni by neměli šanci je nijak získat zpět. Takže tvůj cíl by měl být, ať už budeš po tom roce třeba i přesvědčena, že jsi z toho venku, zaregistrovat se znovu. To snad jde, ne? Mysli na sebe a mysli na děti, už příští měsíc by si měla vidět, že najednou zůstávají peníze, které by končily v kanálech a ty za ně naopak můžeš dopřát něco navíc sobě a dětem. Mě čeká splácení ještě 4 roky a 2 měsíce, cca 9tis. Jsem na sebe naštvaná každý den, ale jak se říká, kdo si co uvaří, to si také sní. Takže tak. Drž se a klidně piš, mně osobně to celkem pomáhá, když se z toho "vypovídám". Tygřice

Lili (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

6let a asi 7mesicu cca 4tis moc chybí ty peníze ,návštěva terapeuta několikrát ,většinou on line automaty co jsem kdy dala na kurzové sázení tak vždy opačně,jsem rozvedená nejbližší okolí nic neví ,nejradši bych děti dala chlapovi ale on je nechce,ať nemám žádnou další zotpovednost na někoho jiného,chlapi to mají lehčí prohrajou no co bo baba se přece postara

Tygr (St, 24. 2. 2021 - 01:02)

Já myslím, Lili, že horší je ta psychická újma víc než finanční. Vem to tak, že kdybys ty 4tis měsíčně měla navíc, mohla hrát, tak by pravděpodobně skončily stejně ve stoce hazardu, pak by sis to vyčítala a za měsíc udělala to samé. Prosté pravidlo gamblu. Takhle je sice stejně nemáš, ale už jdou na dobrou věc, každou splátkou se blížíš normálnímu životu. Je to sice běh na dlouhou trať, ale běž a nevzdávej to. Vím, že je z toho člověk psychicky na dně, kolikrát já jsem chtěla být sama, zalezlá se svými výčitkami... Pak jsme ale zjistila, že nejvíc mě nakopává právě to, být mezi lidmi, řešit otázky běžného života, posedět s blízkými, nemyslet na ten můj problém. Jsem taky rozvedená, mám partnera, mám děti a jsem ráda za jakýkoliv okamžik strávený s nimi. Buď ráda, že máš děti u sebe, měly by pro tebe být hnacím motorem. Sama by ses jen víc utápěla v depresích z napáchaných skutků. Schválně nepíšu dluhů, protože ty jednou nebudou, pokud dodržíš své předsevzetí. Ale nevidět své děti denně vyrůstat, to by sis jednou mohla vyčítat víc než nějakou prohru. Já mám už děti dospělé a vím, jak ráda vzpomínám na každou chvíli strávenou s nimi. Buď silná, to matky umí nejlépe. Přeju ti moc, abys vše zvládla. Tak zatím. Tygřice

Luboš (Po, 22. 2. 2021 - 20:02)

To je dobře já celý den píšu synottipuu at mi smažou účet co myslíte smazaly???
Ne neudělali a to jim píšu 20 email jak jsem v rejstříku osob a je jim to u prdele pořád píšou že buď si musím zavolat na linku o formulář nebo datovou schránku nebo emailem .... emailem to beru ale s ověřeným podpisem ???? Wtf proč nechápu že jim nestačilo z mého emailu bez podpisu s nikem a dalšími údaji .
Zítra zkusím zavolat na tu linku protože ani po emailu mi ten formulář neposlou .
Začínám chápat jakým lidem jsem dával moje peníze už nikdy !!!!!!!!!!!
Ani korunu.

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 14:02)

Luboši, mělo by existovat nějaký banlist, který tvému počítači zamezí dostat se na stránky , které si určíš, prostě se ti to z přístroje nenačte. To musí jít. Pokud máš nový počítač.V mém to moc nejde, protože jsem rád, že funguje, tak nic nepřeinstalovávám a neměním.

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 20:02)

Díky za radu :-))) já už nehraju není potřeba

Návštěvník (Po, 22. 2. 2021 - 15:02)

Dobrý krok,gratuluju.Drž se.

Luboš (Ne, 21. 2. 2021 - 22:02)

Teď si už dlouho nezahraju ty srandisto rentiér )))) kretén jsem úspory a výplaty našetřený i peníze co jsem dával bokem na platbu mimořádné splátky půjčky a teď kontokorent už nic nemám dlouho psát nebudu půjčkou další to nemá cenu řešit seru na to

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 22:02)

Luboš je rentiér a má někde nějaké zřejmě domy, kde mu chodí platby od nájemců, takže může každý den utratit tak jeden pořádný měsíční plat. Je to frajer, Luboš platí daně a peníze točí ihned co je dostane. Smekám.

Luboš (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

Všechny prachy v prdeli máš pravdu pastu zatím mám ale už nic nemám totální dno .
Žumpa všechno prohraný
Byt nemám auto nemám úspory nemám jen půjčku která se dá platit .
Já jsem takovej kokos jsem mohl zaplatit aspoň mimořádnou splátku na úvěr .

Luboš (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

Tak říkám si dneska si zahraju už jsem dlouho nehrál fortunaa a Tipsportt teďka dá -27000 poslední peníze kontokorent
Jsem v hajzlu jsem fakt nemocnej zasranej gambler. Není mi pomoci .

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 14:02)

Případně rozuměji být Lubošem, tak vždy dám třetinu nebo kolik je potřeba k matce nebo bejvalce(patrně s Lubošem již nežije, což bych pochopil) a ta za ty peníze alespoň Lubošovi koupí zubní pastu, nebo mu dá jídlo, případně na boty, protože Luboš buď je rentiér a fakt mu chodí stovky tisíc měsíčně a on je všechny prohraje nebo fakt nevím, kde to furt bere, ty peníze a každopádně mu jednou dojdou,pokud není rentiér.

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 14:02)

Já být žena Luboše, tak si zjistím se zaměstnavatelem, kdy mu bude posílat výplatu a jsem přesně tu noc , kdy mu přijdou peníze s Lubošem až do půlnoci a okamžitě v půlnoci zavážím Luboše k Bankomatu a vybírám celou výplatu k sobě. Pak za mnou Luboš, každý den ráno dochází a já mu na ruku dávám třicetinu té váplaty každý den a takhle pořád dokola.

Luboš (So, 20. 2. 2021 - 09:02)

Poslední komentář můj je ostřejší, ale nemusíte se bát. Nemyslim to tak na nikoho nevijíždím asi jsem to špatně napsal .
Myšlenka je že jsme všichni hloupí (dementi) i já, protože známé příběhy těch kteří se nepoučili jako my a stejně jsme do toho spadly nebo i zkusily . Kdyby jsme byly chytří přece to ani nezkusime když vidíme ty bezdomovce pod mostem ....... A příběhy jsou jak přes kopírák
Zatím jsem čistej počítám tak 7 možná víc dní . Koupil jsem si konzoli hodně mi to pomohlo. Včera jsem hrál celý den.
Mějte se hezky ať se daří

Peter (So, 20. 2. 2021 - 08:02)

Ale to nezabráni aby si nad gemblom uvažoval....poznáš to,nie? Nehras ale stále rozmýšľaš čo by som stavil? Ja ako som už písal si adrenalín dopĺňam 1x denne kontrolou fondov, venujem sa práci, rodine, psovi čítam kúpil som si tiež konzolu...a vždy keď príde výplata a ja ju odovzdám mám fakt dobrý pocit že aha neprehral som z nej....inak výhovorka že som luzer nemozem do herne, ja to mám naopak, ja som do herne a stávkových nechodil lebo som sa hanbil chodiť medzi gembletov a tým priznať že som aj ja gembler...inak povedané ak chcem ísť vpred chod deň za dňom, nerozmyslaj že zajtra nebudeš hrať, rozmýšľaj že dnes nehrám a je mi super...zajtrajšok ries až zajtra...tak nech sa ti dari

Peter (So, 20. 2. 2021 - 08:02)

Tak ja dnes 54 deň bez....Ľuboš pár dní si pýtal radu, čo zabraňuje chuti hrať atď. Ale musíš čítať s porozumením....ver mi ja som toľkokrát prestal a vždy opäť začal....už som dal aj viac ako polroka a začal znovu....ale tie moje abstinenčné doby sa predlžovali....ale vždy tomu niečo chýbalo....teraz mám istotu, chcem si zahrať? Nemám kde, nemám s cim!! Nemám peniaze zarábam slusne, ale príde mi výplata, odovzdám ju žene, ktorej som sa priznal že som gembler. Nie je žena doma? Smejte sa mi, bývali gembleri to pochopia ide so mnou 13 ročná dcéra do bankomatu a odovzdám peniaze jej....nosím pri sebe Max 10 eur....

Olapa (So, 20. 2. 2021 - 06:02)

Luboši nebo jak se jmenuješ..,každý může přestat gamblit, ty jsi měl spoustu šanci a nevyužil jsi je! At, to bylo v čajovně, nebo zde na doktorce (diskuzi). Tvoje agresivní nalady zde ti nepridaji, stejně jak verit v zázračný lektvar a to jsi se přesvědčil sám. Pro začátek musíš vymyslet kde budeš směřovat adrenalin co tvoje tělo potřebuje z gamblu,nebo kde ho budeš zase zažívat a neproseres u něj svoje peníze.

Návštěvník (Pá, 19. 2. 2021 - 23:02)

Zajímavý, to jim líto není dít to majiteli těch automatů, ale investovat čas na to zají a koupit kytku a bomboniéru a objíždět tak dlouho ty ordinace, až někdo budou mít volno, na to čas a investice nemá.

Olapa (Pá, 19. 2. 2021 - 23:02)

To mě odrazuje taky říkám si seš takovej sráč ???? Jak mě tu nazval jeden dement z tohodle fóra ? "A Kdo ze je tady ten Dement????

Reklama

Přidat komentář