Reklama

Gamblerství

Tygr (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Ahoj všichni... Nebuďte zlí na Luboše, je vidět, že se s tím pere, úmysl má dobrý, jen se mu ještě dosud nepodařilo ujít víc kroků na té správné cestě. Kdo z vás, gamblerů, to nezkoušel víc jak jednou? Kdo se nenechal zlákat bažením? Je zlá, ta naše nemoc, tak si navzájem přejme, ať ji zdoláme. Už navždy budeme gamblery, tak se podporujte, ať jsme všichni vyléčenými gamblery a naše nemoc není chronická. Luboši i vy ostatní, držte se! Tygřice

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 20:02)

I ty Tygříku prostě ty vždy zvedneš náladu .
:-)
Jdu pomalými krůčky, ale přece.
Jsem moc rád, že jsem přestal a opravdu konec.
Cítím se skvěle a mám naprostou úlevu.
Víc takových lidí jako jsi ty.
Přeju ti, pevnou sílu a velký nervy bez hazardu .

Tygr (St, 24. 2. 2021 - 01:02)

Ahoj Luboši, i když jsem tu pár dní nebyla, myslela jsem na vás všechny, co zde poslední dobou diskutujete. Štvou mě všichni ti chytří rejpalové, ale bohužel zde může psát opravdu každý, byť mu nebylo shůry dáno. Já ti fandím, stejně jako všem, kteří zakopnout, ale najdou sílu se třeba několikrát zvednout a zkoušet to znovu a znovu. Vyhrál snad někdo maraton, když poprvé vyběhl na trať? Tak běžte všichni, třeba tisíckrát, a i kdyby jako poslední, doběhněte do cíle. A pak zatleskejte třeba jen sami sobě, hlavní bude, že je čemu. Krásnou středu bez gamblu přeji všem. Tygřice

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 12:02)

Luboš je troska. Nedávejte mu ani jít s dítětem ven. Protože dá kočárek do zastavárny a cestou z pískoviště to prohraje v automatech.

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 20:02)

Tohle může napsat jenom inteligent :-D
Jste si opravdu jistý, že jste ve správné diskuzi .
Pokud vím diskuze na téma podle sebe soudím tebe je jinde .

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 02:02)

Přeju všem kteří v tom jen trochu lítají dejte se do rejstříku vyloučených osob z hazardu .
Mějte se hezky dobrou noc
Zítra jdu vařit kuřecí prsa se sýrovou omáčkou a hranolky. :-))

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 01:02)

365 :-)))

Upss (Út, 23. 2. 2021 - 00:02)

Luboši, Luboši, před pár dny jsem ti psal, ze jsi největší sráč a ty jsi me nadával!!! Proc jsem ti to aai psal, aby jsi to utnul ty sraci. Nic, hraješ dál. Jsi takový sráč, ze ani účet nedokážes zrušit. Uz se konečně prober a přestal být sráč!!?!!? Zvládneš to???? Třeba uz nebudeš sracem?

Lubos (Út, 23. 2. 2021 - 01:02)

Ty seš fakt dement :-D asi neumis číst jsem v rejstříku vyloučených osob z hazardu a ukusuju záchodovou mísu z nudy ( ani netuším proč jsem se sem dal možná proto abych nebyl sráč protože už jsem neměl nic a měl jsem myšlenky vzít si úvěr a buch zkusit to znovu okamžitě po těch super myšlenkách jsem jel na poštu štěstí ). :-D
Už nejsem sráč ty srackomile vyléčil jsi mě tím že jsi mi řekl že jsem sráč :-D
Teď ti v pohodě můžu říct že i kdybych chtěl maximálně si zahraju pexaso bože .
Nejsem žádnej posranej gambler .
:-) A za pár měsíců bez hraní budu v pohodě.

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 12:02)

Luboši ty jsi v rejstříku ?! Jako Luboš Prudoš?

Luboš (Út, 23. 2. 2021 - 14:02)

Ok

Luboš (Po, 22. 2. 2021 - 14:02)

Ahoj dlouho jsem sem nepsal :-D
Dneska jsem udělal krok celou noc jsem nespal bylo mi špatně a to hrozně.
Už jsem prohrál všechno co šlo .
Mohl jsem mít tohle a nebo toto ale buch nemám nic jen dluhy .
Po včerejší malé prohře 27000 kontokorent
Jsem se rozhodl s tím definitivně zkoncovat a povedlo se mi to.
Zde je návod na pikantní vaření vařte podle receptu od Luboše
Teď si říkáte jak jsem to udělal lehce celý den píšu účtům kde jsem zaregistrovaný aby mi smazaly účet fortuna mi v chatu napsala že to jde pouze písemnou formou podle mě je to dost ubohý mají takový lidí v kleštích a měly by mít tlačítko na webu smazat účet a ne abych se jich doprošoval to je můj postřeh. Tipsport rovněž zabodoval napsal jsem jim email a oni že mají svůj formulář ty wole jak finančák:-D
Tak jsem jim to vyplnil a poslal jsem jim krásně pozdrav ať si užijí mé peníze .
Karma je svině stejně spadnou na hubu .
Já už je odmítám živit.
Jinak jsem v rejstříku vyloučených osob to jsem jim také napsal tak jestli chtějí mít pokutu 50 mega tak ať mě mají v systému .
No nic nemám nic ale důstojnost mám jdu žít i s tím málem a 365 dní je bez a vyhrál jsem roční plat haaaaa co s tím budu dělat nevím. Hahaha až Za rok.
Jinak na stránkách ministerstva financí si stáhněte žádost zajděte na poštu jako já fakt nervy když na vás kouká slečna z pošty pak mi došlo že vlastně na mě kouká jak když flirtuje proč asi má jistotu že nebudu hrát rok :-)))) každopádně za pár měsíců budu v klidu a můžu utrácet výplatu za dovolené nebo věcí a ne je dávat majitelům casin na účet .
Jinak s tohle fórum musím poděkovat všem už nejsem sráč jsem Luboš a jsem bývalý gambler .
365 dní hahahhaha
Jinak jestli jste viděli film s Markem Wahlbergem the gambler jak na konci filmu řekl že není gambler a začal utíkat tak to jdu udělat já ........

Lili (Po, 22. 2. 2021 - 17:02)

Mě všechno zrušili protože jsem máma od rodiny už nemám šanci si jít zahrát napsala jsem jim že jsem nemocná a gambler ,jediná sázková se mi vysmála v podstatě do očí ,zbytek když jsem po nějaké době prosila o obnovení účtu už nepovolili,takze mě čeká taky zápis

Tygr (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Ahoj Lili, to je dobře, že nebudeš moci sázet, těch 365 dnů ti pomůže přenastavit myšlení. Přeju ti, aby tvůj život byl šťastný, a to s gamblem opravdu nejde dohromady. Jsem také žena, nadělala jsem si díky hraní spoustu dluhů, takže jen doufám, že ty ses nedostala alespoň tak daleko. Měj se fajn. Tygřice

Lili (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

Dluhy bohužel mám ,naštěstí jako v uvozovkách děti nikdy nebyli o hladu ,jen já po každé prohře víceméně držela hladovku abych ten finanční schod aspoň do výplaty narovnala,ještě jsem psala na stránky a chtěla se zaregistrovat přes lékaře ,že jako na vždy ať v hlavě nezůstane žádná naděje jako když soud uvalí ochranné léčení ,nefunguje to tak prostě na rok

Tygr (Út, 23. 2. 2021 - 17:02)

No, je to blbé, že to nejde doživotně, to zas jistě prosadil nějaký podpůrce sázkovek. Zřejmě mají strach, že by to po totální prohře udělala spousta lidí, tudíž by se ke hraní už nikdy nedostali a oni by neměli šanci je nijak získat zpět. Takže tvůj cíl by měl být, ať už budeš po tom roce třeba i přesvědčena, že jsi z toho venku, zaregistrovat se znovu. To snad jde, ne? Mysli na sebe a mysli na děti, už příští měsíc by si měla vidět, že najednou zůstávají peníze, které by končily v kanálech a ty za ně naopak můžeš dopřát něco navíc sobě a dětem. Mě čeká splácení ještě 4 roky a 2 měsíce, cca 9tis. Jsem na sebe naštvaná každý den, ale jak se říká, kdo si co uvaří, to si také sní. Takže tak. Drž se a klidně piš, mně osobně to celkem pomáhá, když se z toho "vypovídám". Tygřice

Lili (Út, 23. 2. 2021 - 18:02)

6let a asi 7mesicu cca 4tis moc chybí ty peníze ,návštěva terapeuta několikrát ,většinou on line automaty co jsem kdy dala na kurzové sázení tak vždy opačně,jsem rozvedená nejbližší okolí nic neví ,nejradši bych děti dala chlapovi ale on je nechce,ať nemám žádnou další zotpovednost na někoho jiného,chlapi to mají lehčí prohrajou no co bo baba se přece postara

Tygr (St, 24. 2. 2021 - 01:02)

Já myslím, Lili, že horší je ta psychická újma víc než finanční. Vem to tak, že kdybys ty 4tis měsíčně měla navíc, mohla hrát, tak by pravděpodobně skončily stejně ve stoce hazardu, pak by sis to vyčítala a za měsíc udělala to samé. Prosté pravidlo gamblu. Takhle je sice stejně nemáš, ale už jdou na dobrou věc, každou splátkou se blížíš normálnímu životu. Je to sice běh na dlouhou trať, ale běž a nevzdávej to. Vím, že je z toho člověk psychicky na dně, kolikrát já jsem chtěla být sama, zalezlá se svými výčitkami... Pak jsme ale zjistila, že nejvíc mě nakopává právě to, být mezi lidmi, řešit otázky běžného života, posedět s blízkými, nemyslet na ten můj problém. Jsem taky rozvedená, mám partnera, mám děti a jsem ráda za jakýkoliv okamžik strávený s nimi. Buď ráda, že máš děti u sebe, měly by pro tebe být hnacím motorem. Sama by ses jen víc utápěla v depresích z napáchaných skutků. Schválně nepíšu dluhů, protože ty jednou nebudou, pokud dodržíš své předsevzetí. Ale nevidět své děti denně vyrůstat, to by sis jednou mohla vyčítat víc než nějakou prohru. Já mám už děti dospělé a vím, jak ráda vzpomínám na každou chvíli strávenou s nimi. Buď silná, to matky umí nejlépe. Přeju ti moc, abys vše zvládla. Tak zatím. Tygřice

Luboš (Po, 22. 2. 2021 - 20:02)

To je dobře já celý den píšu synottipuu at mi smažou účet co myslíte smazaly???
Ne neudělali a to jim píšu 20 email jak jsem v rejstříku osob a je jim to u prdele pořád píšou že buď si musím zavolat na linku o formulář nebo datovou schránku nebo emailem .... emailem to beru ale s ověřeným podpisem ???? Wtf proč nechápu že jim nestačilo z mého emailu bez podpisu s nikem a dalšími údaji .
Zítra zkusím zavolat na tu linku protože ani po emailu mi ten formulář neposlou .
Začínám chápat jakým lidem jsem dával moje peníze už nikdy !!!!!!!!!!!
Ani korunu.

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 14:02)

Luboši, mělo by existovat nějaký banlist, který tvému počítači zamezí dostat se na stránky , které si určíš, prostě se ti to z přístroje nenačte. To musí jít. Pokud máš nový počítač.V mém to moc nejde, protože jsem rád, že funguje, tak nic nepřeinstalovávám a neměním.

Reklama

Přidat komentář