Reklama

Gamblerství

Luboš (So, 20. 2. 2021 - 00:02)

Všichni jste dementi protože jste gambleri a já taky.
Takže hledat v konverzaci kdo mi to řekl nemá ani cenu .
Každopádně měl pravdu .
Kdo to chce vyvrátit ? To nejde prostě skočili jste na lidskou blbost na kterou lidí padají už pradávna a pořád Nová a nová generace jde jde proste zkusit kvůli zábavě .....
Zvědavosti nude stresu ... A co se stane hraje pak chce vyhrávat nakonec chce jen ty svoje prachy a pak dluhy .
Přitom každej moc dobře zná příběhy lidí vidí je i v autobusech pod mostem a stejně pro pocit výhry to stejně člověk udělá . Jde hrát . Tohle je demence ten kdo to dělá je dement já jsem dement taky ale proč ?

Karel (So, 20. 2. 2021 - 07:02)

Luboši, tady diskutují lidi, kteří koukají jak sem furt píšeš ob den,že si zas prohrál statisíce. Nevyjížděj na ně. Jsme lidi z jiních fór.

Luboš (Pá, 19. 2. 2021 - 13:02)

Někteří lidé se tu pídí co je semnou.
Nic můžu s klidem odpověď že už mě to nebaví. Utrácím peníze za věci . Jsem shopaholic. Nejsou peníze na gambl úspory mám prohrané v gamblu za těch pár měsíců hodně . Ten zbytek kontokorent si nechávám na nakupování do další výplaty. Minule jsem chtěl hrát jak šílený šel jsem na účtu kde jsem měnil limity štěstí že 7 dní nový účty u některých mě odradila registrace kopírování občanek atd. Chuť hrát je pořád ale koupil jsem si konzoli tak teď budu hrát zadarmo . (Jak malý kluk)
Odradil mě tu jeden příběh pod nikem gambler co prohrál cca 700000 splátky 15 litrů a šel refinancovat a naházel to tam nakonec prodal auto a nechal si 30 na hraní a to prohrál a pak psal něco s tou 50 tkou .
Masakr příběh cca 30 měsíčně splátky zajímalo by mě jak se má jak žije jestli už něco splatil hraje dál ?
Doufám že už je v klidu
Tím jsem si uvědomil co jsem prohrál to jsou drobné a dárky a prostě ty prohraný peníze mě ani nemusí štvát tak je už ani nechci vyhrát nazpátek.
V rejstříku nejsem zatím velka chyba chci si ještě zahrát nejspíš navíc když půjdu do herny na pivko tak mě tam nepustí ufff sorry lidi nemůžu jít do herny jsem v rejstříku ehm fakt looser ...... Prostě celý život bez gamblu si neumím představit ale když jsem si začínal pohrávat s tou myšlenkou měl už jsem prohráno ale na úctě jsem byl furt v plusu 100000 měl jsem to udělat lituji toho teď bych si utíral zadek litrama a pripaloval si masarykacem, ale to není pro mě .
Teď vím že až přijde výplata zkusím litr dva možná 3 a nakonec buch celá výplata jako tenhle měsíc a buch úspory .
Jinak touhle prohranou výplatou jsem si hodně uvědomil celý měsíc jsem dělal zadara :-D to je hrozný a ještě jsem tam naházel to mi přišlo prostě naprosto nesmyslný. Proč to tam rvu abych dělal zadarmo ? Seš blbeček ? Tam v tu hlavě máš nasráno ? Proč to děláš ? Solidní myšlenky :-D
To mě na jednu stranu hodně odvrací od hry proč bych to měl hrát nikdy mi to nedalo ani 200000 nejvíc 50 a to jsem prohrál hned a ještě tam nastrkal.
Už jsem opatrnější nechce se mi hrát jsem ve stopce . Pauza nechci bolehlav a deprese.
Navíc nechci být nula 000000
Dluhy platím proč si dělat další ?
Jsem ale kretén a stejně až našetřim tak mě bude svrbět a nahazu tam něco .
Ať majitel má na jídlo dyt je Corona
Zatím ještě se ale držím a mám z toho dobrý pocit navíc jsem si koupil dárek pro sebe že jsem nehrál dlouho . To mě odrazuje taky říkám si seš takovej sráč ???? Jak mě tu nazval jeden dement z tohodle fóra ?
Že i zklames sebe.
Začínám něco pociťovat možná i začínám střízlivět z ty hry . Musím zase nastavit limity má to něco do sebe.
Obdivuju ty borce co daly ten rejstřík a okusujou teď z nudy záchodovou mísu.
Doufám že jednou budu taky.
Rovnou si říct mrdky 365 dní bez vyhrál jsem 200000 litrů právě a to tím že nehraju .
To musí být krásnej pocit :-)))
Škoda že se musí ověřovat podpis nebo tak něco kdyby to šlo odeslat online bylo by to snazší pro existence jako jsem já . Co jsem to moc nepochopil jako že si vygeneruju na stránkách financí kod s tím papírem jdu na poštu tam si ověri podpis dám do obálky a zašlu na adresu financí ?
Jak je to s případnou výhrou ve sportce když si dám v trafice asi nevyplatí :-)))
Jakou největší částku jste vyhrály na forbesu online já 50000 ?

Návštěvník (Pá, 19. 2. 2021 - 14:02)

Uf...dlouhý příběh o ničem.Ještě nejsi zralý.Ale pobavils. Zejména: ufff sorry lidi nemůžu jít do herny jsem v rejstříku ehm fakt looser ...... Do herny chodí jenom loozři.Správná odpověď je uf sorry lidi do herny fakt nechodím,chodí tam jen loozři,pojďme na pivko někam kde to nesmrdí žumpou.Jinak forbes online jsem nikdy nehrál. Nejvyšší výhra v herně na terminálu asi 13 000, největší prohra za večer 27 000.Vždycky se mi moc líbila ta vteřina, když jsem se po noci gemblování probudil spocený s vytřeštěnýma očima a všechno z předešlé noci mi docvaklo.Už nikdy.

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 17:02)

Jistě, to mne také napadlo, že gambl skýtá tu možnost(nevím jestli legitomní z hlediska terapie a udržení abstinenece) že by se mohlo jaksi přesunout svou pozornost na jiné zábavy , samozřejmě ne již riskantního charakteru, jako počítačové hry, nebo různé karetní hry, hry s kostakami, samozřejmě žádný reálná hazard. Podle mne, i třeba sport jako míčové hry, fotbal, tenis, squash mají prvek nejsitoty a "trefy."

Peter (Čt, 18. 2. 2021 - 09:02)

Tak dnes 52 deň bez...a k tej mojej náhrade závislosti, nie je to obchodovanie na burze a aby sme sa chápali nemenim každú chvíľu z tých 4 stratégií...vybral som som si k 1.1 jednu a len kontrolujem či to rastie, či nie....som vlastne niečo ako pasívny pozorovateľ svojich úspor....a zmena stratégie je bezplatná...Ľuboš, Kamil a ostatní kde ste sa stratili za posledné dni....

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 10:02)

OK, já myslel, že to je něco ve smyslu, že ti někdo nabídl "luxsuní časově omezenou nabídku" pasívního 99% zaručeného příjmu" když mu svěříš své finance. Ale neřekl ti, že 99% lidem se stává že mají 1% smůlu a 1% lidem=jemu se stává, že mají 99% štěstí.

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 20:02)

A ten den přijde, we shall overcome, one day...

Kal (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Není pro co žít závislost zrira všechny mozkové buňky ,není úniku všechno moc bolí aby to šlo překonat ,buď je to gambl,alkohol ,kouření nebo fet,hledá se cesta k úlevě trvá to moc dlouho,úzkosti jsou nepřekonatelné ten kdo nezažil nepochopí ,jen úlevu člověk hledá nic víc nic,musí předstírat že se nic neděje aby nevybočil z řady normálních ,nic víc než klid nehledam

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Psal jsi, že ti gambling a drogy alkohol moc chutná a nedovedeš si představit, že už nikdy...Tak si to
nepředstavuj. A když tak jen tu stejnou myšlenku, že buď prost svých závislosti jen dnes
a zítra taky. Neříkej si, že už nikdy nesmíš. A pak je na tom to geniální, že přijde den, kdy nebude chuť...

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

To mi povidej. Závislost. To je ta společná vlastnost. Vše se ale dá zvládnout. Jistě není to snadné. Vlastně kdo nemá nějakou závislost. V dnešní době jsou to třeba počítačové hry a dopisování přes mobilní technologie, rozesílání selfíček a přispávání na sociální sítě. Jsou lidi, kteří mají svoje vlastní koníčky a ti tomu dle mého unikají. Výhodou je, že závislost je velmi dobře zmapována generacemi závislých kteří vědí jak na to a dá se to dohledat jak to zvládat.

Peter (Út, 16. 2. 2021 - 08:02)

Tak ak to správne rátam mám dnes 50 deň bez... U mňa zatiaľ platí že som závislosť nahradil neškodnou závislosťou...

Peter (Út, 16. 2. 2021 - 08:02)

Porobil som si zmeny v 2,3 pilieri podľa seba a sledujem či úspory rastu, klesajú. Nakoľko mi tam každý mesiac pribúdajú príspevky na dôchodok rastu, a aj trhom sa darí...nakoľko sa jedná o dôchodkové fondy, sú tam 4 prednastavene stratégie, z ktorých si vyberám, nie je to teda klasické obchodovanie....a ten pocit či to klesne, stupne mi plne nahradil vzrušenie z gemblovania

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 21:02)

Hele, jestli to zavání nějakým obchodováním na burze, radím, nedělat to.Bývají to šmejdi, co si přisvojí celý tento pilíř. Lepší dát to někam do bankovních institucí.Ověř si, zda si tím tvým měněním si neúčtují docela velký poplatek, aby si se nedivil, že ti vzali dost velkou část, za administrativní plnění tvých změn.

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Zajímavé.Díky za odpověď :-)

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Jo,na slovensku jste tu důchodovou reformu uskutečnili, teda vaši politici. U nás naštěstí ještě ne. Bylo tu v ČR hodně bezdomovců ze Slovensk, po těch Dzurindových reformách.

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 08:02)

A to je jaká neškodná závislost?

Luboš (Po, 15. 2. 2021 - 22:02)

Některé komentáře jsou tu fakt síla.
:-(
Spíš bych očekával že tu někdo napíše co mu pomohlo.
Pokud tu máme někoho kdo se z toho dostal. (Někomu pomáhá rodina někomu přítel nebo přítelkyně někomu syn ) ?
Každej má něco pro co skončil .
Jak se vyrovnáváte s chutí na hru?
Čím je to nejlepší případně nahradit.
Co vám pomohlo ? Co vám pomáhá ?
Já když jsem přestal v první etapě tak to bylo kvůli prohře . Už se to ve mě nahromadilo a sekl jsem s tím ale pocity a chuť byly pořád .
Teď se snažím dostat do té fáze kdy už hrát nebudu .
Je to pro mě ale těžký jedu v autobuse z práce koukám naproti mě pěkná holka a já se dívám z okna a myslím na to jak mi padne tohle nebo tohle a za tuhle sázku nebo tuhle. Pak si uvědomím, že jsem na tom už sakra špatně na to myslím pořád .
Jak to zaženete. ? Jak s tím zatočit aby už jsem neměl myšlenky na to aby jsem se k hraní už nevrátil .

Karel (Po, 15. 2. 2021 - 22:02)

Závislost se řeší ambulantně nebo pobytovou léčbou. První třeba měsíc ani nemáš vycházky ani nemáš návštěvy. Je to docela vážná nemoc. Existuje jistě něco jako absťák. Vůbec překonat abstinenční příznaky. Bude to dost stejné jako s třeba počítačovou závislostí. Jak to nemáš, tak po tom bažíš a prostě musíš se dostat na internet a zapnout ten počítač. Chce to prostě to zmáknout a pak vydržet. Nevím jestli to vůbec jde sám. Možná to bude muset někdo řešit s tebou.

Fortuna (Po, 15. 2. 2021 - 11:02)

Měl jsi při hraní legraci? Tak si měl štěstí!

Reklama

Přidat komentář