Reklama

Gamblerství

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 08:02)

No twl...až nejdeš nějaké čaje co pomáhají proti gamblu, najdi mi nějaký čaj co pomáhá proti chlastu :-) Co třeba registr vyloučených hráčů? To je dobrej čaj.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 23:02)

Samozřejmě se to hodně kecá, a to záleží...
Jsou i jiné způsoby a asi nějký máš a logicky o něm nebudeš mluvit, aby ho nečetl třeba tvůj věřitel, nebo vymahač, on se může domáknout, že někam píšeš a že se jmenuješ luboš, stačí že tyhle šmejdi mají stránky a páší si sami pochvalné a hlavně dehonestující a defamační příspěvky na případné klienty co si na ně na těch stránkách stěžují jako tzv. šmejd hrajícící si na spokojeného klienta...

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 23:02)

Pusťte si Babiš u Xavera, tam hovoří o odlužení lidí v exekucích, v dluzích. Je to změna, která již dle mého platí, jsou to jasná pravidla, která umožňují lidem , kteří uvádí své příjmy a nepracují na černo fairové podmínky na splácení dluhu. Zvedli tu částku, kterou jim nemohou sebrat z platu, i když je vyšší ten plat. Mohou do tří let, když splatí 60% být zcela oddluženi, jinak je to rozpočteno na 5 let. Je to tam jasně vysvětleno v stopáži 27 min. Stačí aby byl schopen splácet asi 2tis korun měsíčně.

Tygr (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Ahoj Luboši, četla jsem tvé příspěvky už ráno, ale jelikož jsem vstala pozdě, tak nebyl čas, chvátala jsem do práce. Nezklamal si nás, ale určitě sebe. Samozřejmě mě osobně to mrzí, že si se nechal zlákat tou hyenou závislostí, zejména proto, že vím, jak lehce se dá podlehnout a hlavně co pak následně člověk prožívá. Je čas opět začít bojovat. A vy, chlapi, jste pro tento úkol přece stvořeni. Zmobilizuj veškeré své buňky, které jsou pozitivně nakloněny záměru porvat se s tou bestií za záchranu plnohodnotného života a jdi do toho od té dnešní jedničky naplno. Plánuj si jiné činnosti, dělej dál pizzu, kliky nebo se dívej na filmy, napusť si teplou vanu nebo si dej studenou sprchu, prostě cokoliv, jen ať ji vytěsníš z hlavy. Bojuj, stojí to za to a já a všichni, kteří to zde myslí upřímně, ti budeme fandit a těšit se na tvé další příspěvky. Tygřice :)

Luboš (St, 10. 2. 2021 - 15:02)

Začalo to půjčkou za 20 litrů pak jsem to vzal na 50 pak 100 pak 150 a nakonec 250
Nepočítám úroky + kontokorent 27000 kreditka a veškerý úspory asi 200 tácu
To bylo dříve teď jsem kreditku splatil cca 40 klacků kontokorent 27000 taky splaceno půjčka zůstává 240 klacků úspory mám z 200 klacků asi 60
Tudíž dlužím jen jeden úvěr na 6 let ale stejně kurva 6 let
Co jsem prohrál asi 557000 celkové za celý život možná víc
Není to moc není to málo
Co na to říct
Nepočítám losy a sportku to mi začalo taky hrabat nejdřív jeden los pak jsem jich kupoval 30 najednou
Sportka 20 Kč sloupeček skončil jsem 6 tiketu plnejch
Prostě to je veškerý hazard co se stupňuje teda aspoň u mě teď losy mě neberou Sportka taky ne ale automaty jak to bliká hrál bych

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 23:02)

Hele jestli nekecáš, tak ty máš opravdu problémy, vyžaduje to nějakou delší pobytovou léčbu, prostě si to uvědomit, že asi bez toho to nedáš a pak zabrat a splácet ty dluhy. Nevím co máš za práci, ale patrně by to šlo pokud máš třeba nadprůměrný plat to normálně při práci zplatit a samozřejmě už se toho nikdy ani netknout.
Pak jsem jednou byl na úřadě práce v skupině, kde byli děsně na.raní lidi a ti patrně pracovali načerno, protože byli zadlužení a zvolili nějka tuhle variantu. To je, ale dle mého blbá volba. Nejsem expert, ale mít někoho v této situaci, tak si vygoogluju všechny varianty, podmínky splácení a fakt bych asi zvolilil to splacení při práci, holt bych udělal takové opatření, že bych třeba bydlel někde levně, dojížděl někam doprostřed města na kole či levně busem a tam měl dobrou práci a vše splatil a samozřejmě se nedotkl žádné závislosti, takže žádné, snad kromě kafe.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 12:02)

A to mne zajímá, kdo ti půjčil na hazard tolik peněz?! Přeci prohrát se dá jen to co máš ne?!

Luboš (St, 10. 2. 2021 - 00:02)

Chtěl jsem sem napsat bohužel to tu blbne a píše mi to že musím počkat pár minut čekám hodinu a furt .
Navíc když tu čtu komentáře bohužel naprostý hyenismus.
Přece tady si máme pomáhat a někdo tady pořád válí narážky a urážky do normálních lidí .
Lidi se probere někteří tady přemýšlí o životě a smrti a vy jim napíšete urážky ????
Tohle je hnusssss
Každopádně já se mám rád a vždy je řešení stále můžeš kdykoli začít žít a pracovat a splácet dluhy .
Nikdy nehadejte flintu do žita a chovejte se k sobě hezky

f (St, 10. 2. 2021 - 07:02)

kolik dlužíš já 345tis a 40tis kontokorent

Luboš (St, 10. 2. 2021 - 00:02)

Já se rači nechci vyjadřovat, ale od toho září, říjen, listopad, prosinec, leden, únor
Jsem do toho zahučel ani nevím jak a to po sakra dlouhé době kdy jsem prostě nehrál, ale měl jsem jiné závislosti.
Teď už ani nekouřím občas se napiju ale ne každý den . Spíš to hraní pořád vábí .
Dny se mi vynulovaly. Dnes je to tedy 1 den, co nehraji, ale už zase vymýšlím strategie a šance jak vyhrát peníze zpět.
Tohle není normální řeknu si když si to uvědomím přestanu , ale chuť je .
Když jsem to porušil chtělo se mi brečet nevydržel jsem bylo to hrozný hrál jsem celý den opět jídlo a pití pouze po 2 hodinach odpočinku a to jen 15 minut. Prsty mě bolí ještě teď a ten bolehlav uff stress že jsem ani neusnul.
Dávalo to na prd na huntrovy mi spadly bonusy říkám si jooooo a ono výhra 150kc
Takovej shit investoval jsem do něho 20 klacků a ono 180 Kč
Bylo to vzrušení a pomohlo mi to upustit páru . Bohužel hrát se mi chce pořád ale míň.
Je mi líto že jsem vás zklamal doufám že jsem teď odstrašující případ
Prostě nehrajte vymazte účty a žijte bez hazardu.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 22:02)

Tudíž jestli by chtěl přestat s pitím musí logicky přestat i s kouřením. Ne jinné to bude i s jinými kombinovanými závislostmi.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 22:02)

Dle nepřímých zkušeností s jedním starším pánem, tak ten tvrdí, že k pivu se mu prostě hodí cigareta a skutečně musí si vždy sehnat cigaretu ke každému pivu, prostě jinak vůbec si nemůže vychutnat pivo.

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 19:02)

A co suchý únor? Drží někdo? Mě to bohužel vydrželo tři dny. Čtyři roky nehraju, ale s chlastem skončit neumím.Nejsem sice alkoholik, nemám absťáky, funguju v práci iv životě, ale rozhodně piju problémově.Jak to máte s alkoholem potom co jste přestali hrát?

Návštěvník (Út, 9. 2. 2021 - 22:02)

Suchý únor co to je,jako, že bude sucho na silnicích, nechápu. Alkohol není tématem a jestli to někdo má dohoromady i s alkoholem, tak to je kombinovaná závislost a je to ještě těžší a musí se to asi přestat oboje.

Tygr (Út, 9. 2. 2021 - 17:02)

Pro ostatní: Jak se máte? Jak pokračujete ve své abstinenci? Co ty, Luboši, Adame, Kamile a co Peter? Je škoda, že nikdo nepíše, jen doufám, že pokračujete v započatých odhodlání skoncovat s démonem. Držím pěsti všem... Připojte se i vy, co třeba zatím jen nahlížíte. Tygřice :)

Kočka (Po, 8. 2. 2021 - 06:02)

Krásné ráno :D, jdu na toaletu a do práce. Krásný den všem

Tygr (Po, 8. 2. 2021 - 05:02)

Dobré ráno všem :) Jdu očistit a rozmrazit auto a hurá do práce. Užijte si den, jak nejlépe to půjde.

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Milý Marku, já zde nejsem pro rozdávání rad a ty, pokud se nazývás terapeutem, tak v tom případě ses minul povoláním, pokud nás tu nazývás lemply. Tvůj první příspěvek, kdy sis pomalu sypal popel na hlavu, vyzněl dost věrohodně. Avšak až ty následující ukazují tvou pravou tvář. Zřejmě máš problém větší, než si uvědomuješ. A pokud si se mnou nechtěl diskutovat, nic tě k tomu nenutilo. Toto je můj poslední komentář k tobě, tvé výjevy zde jsou již dost stupidní.

Marek (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Sám seš nedůvěryhodný vícenick, to poznám. Vrať se v klidu ke svému druhému nicku a zapomeň.

Luboš (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

Pánové zkuste napsat, co třeba děláte když dostanete chuť na závislost, co vás odradí ?
Já osobně raci zůstanu v anonymitě ale kdo ví třeba jednou změním názor.
Udělal jsem dnes 2 pizzy a jsem plnej celý den koukám na seriály a snažím se nehrát .
Chuť je ale vím že by to dopadlo špatně .
Procházku jsem zrušil jsem linej.

Reklama

Přidat komentář