Reklama

Podvazky a punčochy

Ludmila01 (So, 13. 3. 2021 - 21:03)

Pokud si chci Aramisi chvíli odpočinout, zrelaxovat, dát si v klidu lahodný šálek kávy, zvolím mnohem volnější " domácí outfit ", byť to nepůsobí příliš sexy. Dámské saténové šortky ( trenýrky ) si dovolím občas doplnit i pánským tričkem, které na sobě mám, vzhledem k svému vzrůstu, téměř jako minišaty. Netrpím přitom pocitem studu ani psychickou újmou. Nicméně, pocit, kdy si muž oblékne dámské punčochy, bude patrně zcela odlišný, což jste zmínil, byť je to ze zdravotních důvodů. Spousta mužů nosí kompresní punčochy ze zdravotního hlediska nebo i dámské silonky....pro zahřátí...pod ošacením. Svým způsobem se ryze dámské " doplňky " ošacení a spodního prádla s pánskými prolínají i mimo punčochové zboží. Kupříkladu dámské saténové " trenýrky " vs. pánská tanga.... Řekla bych, že pro ženu je zcela přirozené se v obchodě zastavit v pánském oddělení prádla a koupit slipy, trenýrky nebo boxerky pro partnera. Muž se málokdy odhodlá k návštěvě dámského prádla, natož k nákupu. Zda je v tom stud, psychika, či jiné zábrany je otázkou.

Aramis (Ne, 14. 3. 2021 - 11:03)

No musím přiznat Ludmilo,že Tvé názory jsou mi čím dále více sympatičtější pokud se týká přístupu k oblékání. Ráda nakupuješ, ráda si zkoušíš nové věci, zkrátka netrpíš příliš konvencemi a užíváš si života. A to je mi sympatické. Dokonce si myslím,že typologicky by jsi obstála i jako manekýnka spodního prádla, tuto úvahu si dovoluji vyslovit,protože jsem se jednu část svého profesního života v této oblasti pohyboval,jak již jsem se dříve zmínil. Neznám samozřejmě další
Tvoje nutné předpoklady pro tuto profesi jakými jsou tělesné parametry či věkové limity,ale psychicky by jsi na to měla. A se znalostí tohoto prostředí mohu říci,že vyjít na molo ve spodním prádle není psychicky tak jednoduché,jak by se mohlo na první pohled zdát.
Pokud se týká nákupu spodního prádla a to i dámského, tak já jako muž,vzhledem ke zhora uvedeným zkušenostem, nějakými psychickými zábranami netrpím a to ani v kamenných obchodech. Běžně nakupuji punčochy či dámské kalhotky například v podnikové prodejně Evony a manželce nakupuji svůdné prádlo převážně já. Vím,že se teď Ty a možná další ženy,co čtou tyto řádky,zhrozily. Ale na obranu své manželky musím uvést,že je to výsledek její nežádoucí výchovy v dětství, kdy jí rodiče,zejména tchyně,jako jedináčkovi neustále cpali a nakupovali věci podle jejich představ katolické výchovy až jí jakékoliv nákupy intimního prádla zcela znechutili.
Pokud se týká téma muži versus spodní prádlo, tak to je téma pomalu na diplomovou práci. Souhlasím s níže uvedeným Pepovým názorem,že svou roli zde sehrává nedostatečná pozornost
módních návrhářů v oblasti pánského spodního prádla,ale to je jen špička ledovce. Takže o tom zase někdy příště,pokud Tě bude toto téma zajímat.

Ludmila01 (Út, 16. 3. 2021 - 10:03)

Aramisi, děkuji Vám za kompliment...polichotit umíte. Přehlídkové molo si dopřeji pouze v soukromí o samotě...před zrcadlem, jako každá, nikoli na veřejnosti. Se svou tělesnou schránkou jsem spokojená. Pro Vaši informaci, kterou ze mne loudíte....výška 167, konferenční velikost 42....více neprozradím :-)
Nicméně Aramisi, chválím Vaši odvahu při nákupu prádélka.... Vaší paní, kde jistě uplatníte svou odbornost i vkus. Pánská móda by si jistě zasloužila mnohem větší pozornost...a ráda si s Vámi pohovořím, ovšem bylo by vhodné ponechat....prostor k diskusi....i ostatním. Přeji příjemný a úspěšný den. .

lalla1 (Čt, 11. 3. 2021 - 14:03)

Aramisi, myslím, že pucnčochy švem se nosily vždy, jen jsou na nošení poněkud náročnější, je třeba šev stále kontrolovat, ale zase úžasně tvarují nebo tedy zeštíhlují nohu :)

Aramis (Čt, 11. 3. 2021 - 15:03)

Tak asi mám smůlu na pěkné ženy v pěkných punčochách ... A ty paty?

Kelyšová (St, 3. 3. 2021 - 08:03)

Dobře mu tak čuňákovi,Cecilko. A protože to dělal v době nouzového stavu čeká ho exemplární trest. Bude zase držet službu v bedně, speciálně pro nás baby, aspoň si ho užijem! A až nás omrzí
tak ho pošlem zpátky do léčebny pro pedofily olizovat kalhotky.

Kamil V. (St, 24. 2. 2021 - 06:02)

Sháním podvazkový pás velikost XL nebo XXL
Můžete mi prosím někdo poradit. Nejraději na 2x 3 spony. Děkuji Kamil

Aramis (Čt, 25. 2. 2021 - 13:02)

Kamile, zkuste se podívat na e-shop e-puncochace.cz - viz Doplňky - podvazkové pásy. Také můžete
zkusit zde již diskutovaný e-shop riwaa-nerona.com, tam jej můžete objednat k ušití na zakázku,když pošlete tělesné míry, popř. další vaše požadavky týkající se konstrukce pásu.

karolina (Pá, 26. 2. 2021 - 05:02)

Tak ti děkuji za tip na tu Evonu, koupila jsem si tam ve výprodeji punčochy 70 Den za pouhých
9 Kc za kus. Už jsem je vyzkoušela jsou na zimu výborné. U nás v obchodech vůbec takové nevedou.

Aramis (Pá, 26. 2. 2021 - 12:02)

Rádo se stalo Karolino, od toho máme tohle diskusní fórum abychom se vzájemně informovali a pomohli,když je třeba.

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 06:02)

Miluju punčochy na sobě a korkáče k tomu.

Radim (Út, 16. 2. 2021 - 06:02)

a jaký ten pás by byl pro ni vhodný, je dost hubená

karolina (St, 17. 2. 2021 - 05:02)

psala jsem ušít a ušít se dnes dá cokoliv třeba i na panenku

Radim (Ne, 14. 2. 2021 - 22:02)

muže je i 8 letá dcera?

karolina (Po, 15. 2. 2021 - 06:02)

nevím jestli se vyrábí tak malé punčochy, podvazkový pas by se ušil

Radim (Po, 15. 2. 2021 - 10:02)

Ona nosí myšlenky silonkove ale ty sjíždějí

Radim (Po, 15. 2. 2021 - 10:02)

Nadkolenky

karolina (Po, 15. 2. 2021 - 21:02)

ty taky existují, ale je tu možnost ,že silonky zahrne

Aramis (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Myslím,že z dosud došlých příspěvků k tématu pevnosti uchycení podvazků k punčochám je jasné,že fatální uvolnění punčoch na nohách nehrozí a že se dámy zvažující nošení podvazkových punčoch nemají čeho obávat. Případné občasné drobné "nehody" spočívající v uvolnění jednoho podvazku se dají celkem jednoduše napravit či řešit. Takže si myslím,že volba toho správného podvazkového pásu je spíše individuální záležitostí a jak správně uvedla Karolína, každý si musí odzkoušet na své postavě ten správný podvazkový pás,který mu nejlépe vyhovuje. Značnou roli zde hraje i individuální estetický vkus a to je na tom to krásné,neboť je
opravdu možnost vybírat si z nepřeberného množství různých sortimentů. A pro nás muže je to trochu i tajemné,neboť nikdy nevíme čím nás partnerka zase překvapí . . .
A protože je dnes shodou okolností svátek sv.Valentýna, tak bych si dovolil (doufám že i jménem všech mužů) poděkovat všem dámám nosících podvazky a punčochy. Neboť jste v nich dámy krásné a pro nás muže stále přitažlivé. Marná sláva, my muži prostě toto krásné spodní prádlo milujeme . . .

Radim (Pá, 12. 2. 2021 - 07:02)

Nosili dříve podvazky i mladé slečny?

Reklama

Přidat komentář