Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

joj, špekatá buzna s pojebakovanou zadnicí se nezapře

Návštěvník (St, 5. 5. 2021 - 10:05)

Také nosím tanga už dlouho a zkusil jsem tanga plavky a je to úžasné v nich plavat sice okolí kouká divně ale už jsem si zvykl.

Petr (St, 5. 5. 2021 - 16:05)

Ano i na koupani jsou super, je to takové svobodnější, aj tobogán frčí úplně jinak.

Petr (Ne, 2. 5. 2021 - 12:05)

Kluci dodržujte ten pravopis kdo to má po vás číst.

Petr (Ne, 2. 5. 2021 - 12:05)

Tak jsem se tu, něco dozvěděl, jak ušetřit na pokutach, od teď jezdím v autě jen v tangach a když mě zastaví policie hned vylezu z auta a budu hledat rezervu.

Normální (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Koukám, že homořeči o "zadečcích" a "prdelkách" tady zase bují jak houby po dešti :) Hlavně že to vehementně popíráte, když vás někdo nazve pravým jménem...

Martina (St, 28. 4. 2021 - 21:04)

Tanga se nezařezávají, je to jen optický klam

Návštěvník (St, 28. 4. 2021 - 21:04)

Jak optický klam? Mě se zařezávají a to je na tom úžasné.

LordPoštěvák (St, 14. 4. 2021 - 23:04)

V jistých kruzích je to i vyžadován jako předpářecí rituál.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 23:04)

Pingl v korkových dřevýcích co servíruje fondu.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 21:04)

Kdepak, zadek do tang, nemá každý chlap, zdaleka ne. Jen pingl, který si celý den nesedne a jen běhá.

Cynik - realista (Po, 19. 4. 2021 - 19:04)

Ale když má chlap hezký zadeček, tak ho snad rád ukáže. Já se třeba nemám za co stydět, tak ho rád ukážu, ať každý vidí.A vím, že se i závistivě podívají muži. To trenýrkáři s jejich pivními prdelemi nikdy nepochopí.

Jan (St, 14. 4. 2021 - 18:04)

Pánská tanga jsou přizpůsebena mužská anatomii a tak se nikdo nemusí bát. Jsou velmi pohodlná a úžasné v nich jsou sportovní aktivity včetně plavání. Zprvu je nezvyk holý zadek, ale na to se velmi rychle zvykne. Nemusím je nosit denně, ale nosím často. Manželka s tím nemá problém a sama mi kupuje. Všem doporučuji zkuste a pak sem něco pište.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Podle mne procházet se po pláži v sandálech a tangách z ojetých gum od náklaďáků a s lehkým šibalským úsměvem by bylo velmi apartní.Vepředu aby to nebylo těsné bych dal pulitr, který by se hodil i k použití u pípy pod lípou, kde by bylo již soukromí a na adama vepředu by nevadilo.Pulitr by měl zatahovací záclonky, aby zvědavci nevybočovali z konvencí a necivěli tam, kde by to bylo nevhodné a naopak tam kde by bylo potřeba by byl k dsipozici k nablýskání vhodné ležérné boa kterým by se pulitr vyleštil, až by se obsah uvnitř hezyk ohříval jak v teráriu a blýskal.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Viděl jsem Inda jak umí z plášťů vyrobit slušivé sandále. Prý umí i tanga.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Používá k výrobě sandálů ojeté gumy z kol náklaďáků.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Tanga na běhání (:!:) to bych nezkoušel. Může se to zamotat a můžete se při běhu nejdřív zakopnout a pak kutálním ze svahu vymyškovat. Tanga přece mají smysl být odhalena a pod nimi už nic, to je ten smysl, ne že jsou pod zimní kombinézou, nebo nevím. Pak to asi rozjdete s někým kdo mý taky celou dobu pod kombinézou tanga na přetopeném pokoji v horské chatě...

Tobiáš (St, 14. 4. 2021 - 16:04)

Já si koupil na běhání tanga a jocky na bonprixu. Za levno ale dobrý. Cítím se v nich fajn.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Také nosím tanga na běhání a na kolo a je to příjemné

Klára (Út, 6. 4. 2021 - 05:04)

Ale, ale....možná jsem baculka (mám přes zadek 105cm) a tanga nosím normálně. Chodím i na nudu a nikoho to nepohoršuje. Kdo nezažil ten pocit při koupání, kdy vás na těle nic netlačí, ten to nepochopí. Nakonec do koupelny si plavky taky neberu..:):). Ale na klukách se mi tanga nelíbí, přijde mi to divný. Ne úchylný, ale prostě divný. Líbí se mi buď boxerky, nebo normální bílý slipy.

Reklama

Přidat komentář