Reklama

Pánská tanga

Petr (Ne, 2. 5. 2021 - 12:05)

Tak jsem se tu, něco dozvěděl, jak ušetřit na pokutach, od teď jezdím v autě jen v tangach a když mě zastaví policie hned vylezu z auta a budu hledat rezervu.

Normální (Čt, 29. 4. 2021 - 19:04)

Koukám, že homořeči o "zadečcích" a "prdelkách" tady zase bují jak houby po dešti :) Hlavně že to vehementně popíráte, když vás někdo nazve pravým jménem...

Martina (St, 28. 4. 2021 - 21:04)

Tanga se nezařezávají, je to jen optický klam

Návštěvník (St, 28. 4. 2021 - 21:04)

Jak optický klam? Mě se zařezávají a to je na tom úžasné.

LordPoštěvák (St, 14. 4. 2021 - 23:04)

V jistých kruzích je to i vyžadován jako předpářecí rituál.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 23:04)

Pingl v korkových dřevýcích co servíruje fondu.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 21:04)

Kdepak, zadek do tang, nemá každý chlap, zdaleka ne. Jen pingl, který si celý den nesedne a jen běhá.

Cynik - realista (Po, 19. 4. 2021 - 19:04)

Ale když má chlap hezký zadeček, tak ho snad rád ukáže. Já se třeba nemám za co stydět, tak ho rád ukážu, ať každý vidí.A vím, že se i závistivě podívají muži. To trenýrkáři s jejich pivními prdelemi nikdy nepochopí.

Jan (St, 14. 4. 2021 - 18:04)

Pánská tanga jsou přizpůsebena mužská anatomii a tak se nikdo nemusí bát. Jsou velmi pohodlná a úžasné v nich jsou sportovní aktivity včetně plavání. Zprvu je nezvyk holý zadek, ale na to se velmi rychle zvykne. Nemusím je nosit denně, ale nosím často. Manželka s tím nemá problém a sama mi kupuje. Všem doporučuji zkuste a pak sem něco pište.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Podle mne procházet se po pláži v sandálech a tangách z ojetých gum od náklaďáků a s lehkým šibalským úsměvem by bylo velmi apartní.Vepředu aby to nebylo těsné bych dal pulitr, který by se hodil i k použití u pípy pod lípou, kde by bylo již soukromí a na adama vepředu by nevadilo.Pulitr by měl zatahovací záclonky, aby zvědavci nevybočovali z konvencí a necivěli tam, kde by to bylo nevhodné a naopak tam kde by bylo potřeba by byl k dsipozici k nablýskání vhodné ležérné boa kterým by se pulitr vyleštil, až by se obsah uvnitř hezyk ohříval jak v teráriu a blýskal.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Viděl jsem Inda jak umí z plášťů vyrobit slušivé sandále. Prý umí i tanga.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Používá k výrobě sandálů ojeté gumy z kol náklaďáků.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Tanga na běhání (:!:) to bych nezkoušel. Může se to zamotat a můžete se při běhu nejdřív zakopnout a pak kutálním ze svahu vymyškovat. Tanga přece mají smysl být odhalena a pod nimi už nic, to je ten smysl, ne že jsou pod zimní kombinézou, nebo nevím. Pak to asi rozjdete s někým kdo mý taky celou dobu pod kombinézou tanga na přetopeném pokoji v horské chatě...

Tobiáš (St, 14. 4. 2021 - 16:04)

Já si koupil na běhání tanga a jocky na bonprixu. Za levno ale dobrý. Cítím se v nich fajn.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Také nosím tanga na běhání a na kolo a je to příjemné

Klára (Út, 6. 4. 2021 - 05:04)

Ale, ale....možná jsem baculka (mám přes zadek 105cm) a tanga nosím normálně. Chodím i na nudu a nikoho to nepohoršuje. Kdo nezažil ten pocit při koupání, kdy vás na těle nic netlačí, ten to nepochopí. Nakonec do koupelny si plavky taky neberu..:):). Ale na klukách se mi tanga nelíbí, přijde mi to divný. Ne úchylný, ale prostě divný. Líbí se mi buď boxerky, nebo normální bílý slipy.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 18:04)

Přesně tak Tanga sluší především ženám. Koresponduje to totiž s jejich tělesnými tvary. A na ženách jsou slastí pro oko. Navíc ženy jaksi nemají penis, takže střih je tím pádem přirozený. Na chlapech jsou tanga spíše směšná. Spíše je to tak, že buzeranti a narcisové se zkrátka chtějí za každou cenu oblékat jako ženy. Mají pak ten jejich miniaturní čudlíček sevřený v miniaturním prostoru, protože ten střih jim pak musí zase zařezávat do zadku. Spíše jsou k smíchu a pro pobavení. To je asi tak, jako kdyby začali nosit pánské podvazky, nebo pánské jehlové podpatky.

(Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Cituji tě"A na ženách jsou slastí pro oko".Dobře,možná,ale zase jen pro muže.Myslíš že mnohá žena se nepodívá ráda na takového kluka?Díváš se na věc jen ze svého mužského pohledu.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 23:04)

kopila jsem příteli červený tanga , když si je večer před sexem oblíkl musela jsem se smát z sexu nic nebylo vypadal tak směně že jsem se musela pořád smát a to ho tak znervóznilo,že se mu ani nepostavil

Milan (Po, 12. 4. 2021 - 07:04)

Ano záleží natom jaké pánské tanga jsi koupila já kupují značku sesto senso které vážně vypadají dobře jsou prostě pánské! a jasně že ne červené!

Reklama

Přidat komentář