Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 17. 2. 2021 - 21:02)

Kámoš mi píše pořád.Jde o to že má tři roky vztah ale ta jeho je něco jako Sergej že jako nechce s nim podnikat něco navíc v sexu a ten muj kámoš by na to rád asi parťačku aby s nim občas šla s jinýma lidma protože jeho ex s nim chodila.Zná na to lidi a i chlapy co ho maji velkýho tak mě nalákává že když bych měla chuť stačí prý říct a sežene mi chlapy s velkym a nebo páry.Tak mam o čem přemýšlet no.Doma je to v posteli už nějak čim dál větší nuda.Škoda že nic takovýho nechce Sergej aby bylo oživení,ale víš jak to bylo stebou a s Radkou a pak v hádkách to vždy začal vytahovat a vyčítat a dělat ze mě úchyla.Takže o tomhle mluvit doma se nevyplácí a už sem poučená že doma o tom nemluvit.Teď akorát končim z odpolední a S.už tady stepuje protože mi pořád chce chodit naproti.Sice já sem ráda že žije líp,že i začal chodit na procházky ale víš jak no,občas to soukromí potřebuju.U vietnemce se mi líbí,neni to takový frmol jako tam máš určitě ty ale pořád mít na hubě ty roušky je fakt opruz.Mam roušku a i sem za sklem ale dýchá se v tom na hovno.Ucpe se mi nos a pak se dýchá ještě hůř,někdy naopak v tom teče rýma,no na hovno tohle přitom jinak ta práce je lepší než ten úklid jak sem chodila.A kde si vzal tu jak se stebou byla projít? Už se ti neozvala?

Miluno, (St, 17. 2. 2021 - 22:02)

Předpokládám, že pracovní smlouvu nemáš. Kolik jsi si dohodla plat?

Miluna (Čt, 18. 2. 2021 - 19:02)

Dal mi pracovní smlouvu.Tak si tipni plat.Tady ta práce mi baví ze všech nejvíc.A zítra je pozvanej Sergej na pohovor tak teď ještě jak to dopadne jemu.

Miluna (St, 17. 2. 2021 - 14:02)

Dík Andy a M..nevim co to semnou teď je ale doma moc nevydržim..Zároveň bych nevydržela nečině ležet v garáži.Mam teď přesnej opak a pořád si musim hlavu něčim zaměstnávat.

ytong (St, 17. 2. 2021 - 03:02)

Tak pořád čekám na toho"geroje" co mi tady vyhrožoval,že se mnou zúčtuje ?? Že by se nám předposral ?

Korkoklub-kluk (St, 17. 2. 2021 - 02:02)

Rád kouřím malé cikány.Dám jim vždy lentilky a pak je kouřím jak sádrovej trpaslík.

Ota (Út, 16. 2. 2021 - 22:02)

Tak to možná v tom bylo něco jinýho 'Di , třeba jí vadila ubytovna jak psala M..V sekáčích nenakupuju anonyme. Kalhoty z těch +25kg už jsem neměl ale kalhoty z nějakých +15kg nosim.Tak jsem nad tim přemýšlel M. jak píšeš a pravda,třeba bych se měl nakonec rozmazlovat. Je to fakt, ubytovna je hrozná. Zrovna pozitivně to tady nepůsobí.Ale s tou LDN to zní strašně,radši nemyslet.Anonyme taky jsem většinou viděl že pod desítku nájmy tady nejdou ale M.něco našla, tak asi na něco kouknu.Já už měl tenkrát ošklivou garsonku M. ale to byla díra.

:) (St, 17. 2. 2021 - 00:02)

To 1+1 tam fakt je. I se zahrádkou. To by bylo terno. Najdi si to a zavolej tý ženský, ať ti to ukáže.

M. (Út, 16. 2. 2021 - 20:02)

Zrovna v Budějovicích nabízí nebo nabízeli byteček 1+1 za 7750,- i s poplatky. Sice asi 30 metrů, ale pěkný. Ti je velice slušná cena. Ale taky nevím kde Otík bydlí.

M. (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Navíc je možné, že jestli si moc nevyděláváš, že bys mohl dostat příspěvek na nájem. Vím, že to tady řešili kdysi Aleš s Kačkou. Teda myslím.

Anonym (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Některé ano, prodávají dětské, ale dá se pořídit i pro dospělé.Oto,kolik stojí pronájem u tebe ve městě 1+1?U nás pod 10 000 se nevejdeme, síla

Anonym (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

Oto,to si nemůžeš koupit kalhoty,to nosíš ty před 25 kily? Myslím, že na sebe moc nedbáš, nakoupit můžeš pěkně i v sekáči

M. (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Sekáče jsou otevřené?

di (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

Oto já myslím že to není těmi kalhotami. Přece to není žádná tragedie, já
bych se jen zasmála. Možná ji vadí něco jiného.
Jo musím ty 4 kila vymazat, už nevečeřím.

Ota (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

M. nijak jsem zatim ještě tolik nehledal ale asi to zkusim. Jen nevim jestli to pro mě neni škoda,vyhazovat tolik za nájem. Ale co člověku zbývá.To nevim jestli bych je měl zvát já. Mám takovej dvojí pocit.Chybí mi ale zároveň se jich bojim. Ale co dnes Milu napsala znělo pozitivně.A ženský jsem zkoušel volat i psát a nereaguje.Tak já nevim, myslíte že jsou nějaký až tak hrozný že když chlapovi spadnou kalhoty, sice venku ale že kvůli tomu konec? Di tak 4kg to je malinko, to by jsi do jara mohla dát, co?

M. (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Víš Otí, já si myslím, že kdybys měl svůj byteček, že bys byl nadšený. Mít svůj klid. Nikomu se nemuset podřizovat. Mít svou ledničku, svoji koupelnu, vlastní záchod. Asi by se ti i líp chodilo do práce kdybys věděl, že vyděláváš pro svý pohodlí. Jestli ta holka nekomunikuje, přemýšlím, jestli jí třeba nevadí ta ubytovna. Myslím, že jsi něco ke čtyřicítce a to víš, že bydlení na ubytovně na ženu dojem neudělá. Kde bys s ní chtěl mít vlastně sex? Opřít ji někde o strom? Asi kalhoty za to nemůžou. Že nejsi doktor to je jedno, ale v tvým věku by to chtělo něco svýho mít, to by bylo fajn. Vím, že jsi skromný. Nekouříš, nepiješ první ligu, nevyhazuješ ll za blbosti, tak aspoň tou garsonkou se rozmazluj. Na co čekáš? Až ti za x let přiklepnou lůžko v LDNce? Udělej si radost hned, vždyť ta ubytovna, to musí být hrozný.

di (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Oto já potřebuji čtyři kila co jsem přes zima nabrala.

Ota (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Anonyme se špuntama snažim se ale bojim se. Říkám si jak dlouho budeme muset v rouškách dělat? Jestli Milušce práce najednou pomáhá hrozně bych se divil. Já jsem z lidí někdy unavenej a nadruhou stranu nejsou kamarádi ani neni kde s kym popovídat.Di měl jsem boxerky ale asi to vypadalo trapně když už se neozvala.A kolik chceš zhunnout? 12:19 kámoš mě přímo nevyhodil ale začínala mezi námi nějaká ponorka,tak jsem to vyřešil takhle.

M (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Na garsonku by to cos našetřil nedalo? Oto, k Milče nejezdi. Zbytečně budeš Sergejovi připomínat minulost. On by měl být v klidu, těšit se do práce a nedumat nad minulostí. Navíc máte na Ufouny jiný názor a Milča už asi taky pochopila, že Spiknutí se nekoná. Jen boj o koryta ve volbách. Až budeš bydlet, pozvi je třeba na kafe a uvidíš, co Sergej řekne. Milča je jak vyměněná, tak jí to přej. Co ten Roman nebo Luboš, ti se kámošit nechtěj ?

Andrea (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Milu,ty jsi mě moc mile překvapila, vítej v koloběhu života, držím palce!!!

Reklama

Přidat komentář