Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

Oto,to si nemůžeš koupit kalhoty,to nosíš ty před 25 kily? Myslím, že na sebe moc nedbáš, nakoupit můžeš pěkně i v sekáči

M. (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Sekáče jsou otevřené?

di (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

Oto já myslím že to není těmi kalhotami. Přece to není žádná tragedie, já
bych se jen zasmála. Možná ji vadí něco jiného.
Jo musím ty 4 kila vymazat, už nevečeřím.

Ota (Út, 16. 2. 2021 - 18:02)

M. nijak jsem zatim ještě tolik nehledal ale asi to zkusim. Jen nevim jestli to pro mě neni škoda,vyhazovat tolik za nájem. Ale co člověku zbývá.To nevim jestli bych je měl zvát já. Mám takovej dvojí pocit.Chybí mi ale zároveň se jich bojim. Ale co dnes Milu napsala znělo pozitivně.A ženský jsem zkoušel volat i psát a nereaguje.Tak já nevim, myslíte že jsou nějaký až tak hrozný že když chlapovi spadnou kalhoty, sice venku ale že kvůli tomu konec? Di tak 4kg to je malinko, to by jsi do jara mohla dát, co?

M. (Út, 16. 2. 2021 - 19:02)

Víš Otí, já si myslím, že kdybys měl svůj byteček, že bys byl nadšený. Mít svůj klid. Nikomu se nemuset podřizovat. Mít svou ledničku, svoji koupelnu, vlastní záchod. Asi by se ti i líp chodilo do práce kdybys věděl, že vyděláváš pro svý pohodlí. Jestli ta holka nekomunikuje, přemýšlím, jestli jí třeba nevadí ta ubytovna. Myslím, že jsi něco ke čtyřicítce a to víš, že bydlení na ubytovně na ženu dojem neudělá. Kde bys s ní chtěl mít vlastně sex? Opřít ji někde o strom? Asi kalhoty za to nemůžou. Že nejsi doktor to je jedno, ale v tvým věku by to chtělo něco svýho mít, to by bylo fajn. Vím, že jsi skromný. Nekouříš, nepiješ první ligu, nevyhazuješ ll za blbosti, tak aspoň tou garsonkou se rozmazluj. Na co čekáš? Až ti za x let přiklepnou lůžko v LDNce? Udělej si radost hned, vždyť ta ubytovna, to musí být hrozný.

di (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Oto já potřebuji čtyři kila co jsem přes zima nabrala.

Ota (Út, 16. 2. 2021 - 16:02)

Anonyme se špuntama snažim se ale bojim se. Říkám si jak dlouho budeme muset v rouškách dělat? Jestli Milušce práce najednou pomáhá hrozně bych se divil. Já jsem z lidí někdy unavenej a nadruhou stranu nejsou kamarádi ani neni kde s kym popovídat.Di měl jsem boxerky ale asi to vypadalo trapně když už se neozvala.A kolik chceš zhunnout? 12:19 kámoš mě přímo nevyhodil ale začínala mezi námi nějaká ponorka,tak jsem to vyřešil takhle.

M (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Na garsonku by to cos našetřil nedalo? Oto, k Milče nejezdi. Zbytečně budeš Sergejovi připomínat minulost. On by měl být v klidu, těšit se do práce a nedumat nad minulostí. Navíc máte na Ufouny jiný názor a Milča už asi taky pochopila, že Spiknutí se nekoná. Jen boj o koryta ve volbách. Až budeš bydlet, pozvi je třeba na kafe a uvidíš, co Sergej řekne. Milča je jak vyměněná, tak jí to přej. Co ten Roman nebo Luboš, ti se kámošit nechtěj ?

Andrea (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Milu,ty jsi mě moc mile překvapila, vítej v koloběhu života, držím palce!!!

di (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Jo a ty kila dole ti závidím, s těmi teď bojuji ale zatím marně.

di (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Jé Oto to muselo být strandovní když ti spadly kalhoty :-). Měl jsi aspoň slušné spoďáry nebo jsi byl na ostro?

Ota (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Jak se máte Aleši a Luboši vy? Aleši žádná se mnou spát nechce. S jednou jsem se prošel venku ale zapoměl jsem si vzít pásek a spadli mi na procházce kalhoty a od tý doby se mi neozvala. Mám teď opačný problém, mám dole 25 kg a ještě jsem si nekoupil hadry který potřebuju teď.

M. (Út, 16. 2. 2021 - 17:02)

Otíku to to nešlo obrátit v žert? Být tebou naopak bych jí zavolala, že potřebuješ pomoct s výběrem kalhot. Že si hodně na sobě zapracoval a shodil hodně kilo. A teď z tebe padaj kalhoty jak sama viděla. Přímo se jí zeptej, jestli ti pomůže vybrat džíny. Třeba z katalogu Bonprix, tam seženeš džíny do pětistovky. Za zeptání nic nedáš. Hlavně komunikuj.

áááá (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Otik už zase nemá kde bydlet.

Ota (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Teď jsem akorát psal že bydlim na ubytovně. Ale bez špuntů do uší se tady nevyspim. Do toho v práci se pořád dusim v těch rouškách.

Oto (Út, 16. 2. 2021 - 12:02)

To už te vyhodil ten kámoš?

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Tak aspoň něco. Až si ušetříšm tak třeba něco pronajmeš. Hlídej sim aby tě nevyhodili. Od práce se odvíjí všechno. A se špuntama spím já celý život hluk z venku nebo v bytě nebo chrápajícícmanžel.

di (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

Miluno tak vidíš že když se chce všechno nebo skoro všechno jde. Tak ať vám
to vydrží a ten tvůj jde konečně makat.

Návštěvník (Út, 16. 2. 2021 - 09:02)

Miluna píše ven z domu,cestovat a makat makat,to je její lék. TAK taky makej makej a nelez jim do soukromí.

Ota (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

To já makam ale kamarády nemám.Bydlim teď na ubytovně. Nemám s kym popovídat.

Reklama

Přidat komentář