Reklama

Dioptrické bryle

Návštěvník (Po, 1. 2. 2021 - 16:02)

Trojky jsem nosila,vydržela jsem na nich i dost dlouho.Teď už mám dva roky silnější a cítím,že už potřebuji ještě víc.Brýle nosím ráda,líbí se mi to.Lýdie

Marek (Pá, 29. 1. 2021 - 14:01)

V devíti jsem začal s 1,5 dioptrie dnes mám 7 dioptrií. Tak moc nechápu tvoje vyjádření. Ono si těžko vybereš kolik budeš mít dioptrií.

Mike (St, 27. 1. 2021 - 14:01)

Dlouho, jsem tu nebyl a koukám jak to tu stále žije. To je super, když jsem to téma zakládal, tak mě ani nenapadlo, že se někdo do diskuse najde. A ono je stále co číst, díky všem.

Marek (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

Polovina národa musí nosit nějaké brýle, tak myslím, že hodně lidí má na toto téma co říct. Je to téma zcela přirozené. Sám nosím brýle stále od devíti let.

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 10:01)

To je pravda.U mě v práci je brýlatých většina a například nové brýle jsou častým tématem hovorů.Lýdie

Leoš (Pá, 22. 1. 2021 - 07:01)

V práci máme obrýlené dvě kolegyně. Vybírat si dnes partnerku určitě by se zaměřením na tu brýlemi. Dodávají něco navíc, co se mi líbí a dobře nosit brýle je také umění. Ne každý si umí dobře vybrat.

Ajee (Čt, 21. 1. 2021 - 17:01)

Dle příspěvků je očividné, že se zase Karel nudí......

Petra (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Co tím myslíš nerozumím ti ...

Je tu jeden (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

Fetišista, který sem píše fake stories a vystupuje jako fake osoby, asi ho to hodně rajcuje.
Možná jich je tu více, ale o tomto jednom prolhaným vím

Petra (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

Jak to poznáš ze to piše on a ne někdo jiný.

Petra (Čt, 21. 1. 2021 - 19:01)

Co tim myslíš.nerozumim ti...

Petr (Čt, 21. 1. 2021 - 16:01)

Mám 3 dioptrie, brýle nosím pořád, prostě bez nich dobře nevidím a nějak zvlášť mi nevadí.

Marie (Čt, 21. 1. 2021 - 15:01)

Můj syn v 7 třídě po návštěvě lékaře dostal brýle. Vůbec je nechtěl nosit, ikdyž na tabuli nic nepřečetl. Já jsem na tom taky nebyla nejlépe v té době jsem měla 2,5 dioprie, ale brýle jsme nosila jen občas. Už jsem neviděla, jak dál, tak jsem synovi navhla, že je začneme nosit společně. To zabralo, sice mu to trvalo déle, ale nakonec je nosí. Já jsem zjistila, že svět je přes brýle mnohem krásnější, mám 4 dioptrií a když brýle náhodou na chvilku vyměním za čočky, tak mi hrozně scházejí, moc jsem si na ně zvykla. Syn mě už předehnal a dnes má 6,5 dioprie.

Hanka (St, 20. 1. 2021 - 13:01)

Kamarádka má +23 dioptrií a cylindrem, začíná to být docela už problém. Jak píšeš vysokejch plusek moc není, tak jsem ráda, že jsme se poznali. Myslím, že se nám to společně líp zvládáme.

Markéta (St, 20. 1. 2021 - 20:01)

Tak to už je fakt hodně a moc si nedovedu představit nosit 23, ale člověk nikdy neví co ho může ještě potkat. Já už mám potíže s mými dioptriemi. Tak doufám, že v rámci možnosti to budete mít obě v poho.

Pepe (Út, 19. 1. 2021 - 16:01)

Já si myslím že brýle bez obrouček čili vrtané, jdou udělat do poměrně vysokých dioptrií. Musí k tomu ale být lentikulárni sklíčka. Dále to je již jen o ochotě optika brýle udělat. No a majitele brýlí je nosit.

Hanka (Út, 19. 1. 2021 - 16:01)

Moje kamarádka si lenti brýle pořídila, vzhledm k tomu, že má opravdu dost vysoké dioptrie a začínají být pro ni konfortněšjší, jak po stránce váhové, tak i lepšího vidění. Máš pravdu , že jsou velmi zvláštní, ale jelikož nosím brýle taky ráda, tak s ní držím basu a na na svých +13 dioptrií, jsem si také pořídila lenti brýle. Opravdu mi také připadne, že s nimi lépe vidím, než s "normálními". Když se o tom bavíme, tak nepoznáme, že máme lenti brýle, jako nositelky, ale všichni ostatní to vidí a zvlášť, když jdeme spolu je to určitě skoro pro všechny nevšední pohled.

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

To musí být neskutečně nádherné,potkat dvě ženy s lenti! Rád bych Vás poznal.

Hanka (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

Jsem potěšená, že sympatizuješ s poněkud pro mnohé zvláštními brýlemi. Pro mnohé to je to naprosto neznámé a když najdou odvahu, tak se zeptají co máme za zvláštní brýle. Byla jsem také na vážkách si je pořídit, ale dnes vůbec nelituji. Můžu se zeptat jestli s těmito brýlemi , pro vyšší dioptrické vady máš nějakou zkušenost?

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

No co mám psát, prostě ženy se silnými brýlemi se mě líbí a zkušenost s lenti? něco málo,hlavní je, že si našla odvahu si je pořídit, a že jsi spokojená. Budeš li chtít můžu dát email

Reklama

Přidat komentář