Reklama

kdo poradí jak rychle zhubnout 15kg?

Wanda (Po, 9. 9. 2013 - 18:09)

Ja zhubla "nechtene" 10 kg za mesic, nechtene uvadim proto ze jsem si jen chtela uppravit zivotospravu a zhubnout 2-3 kg. Rozvrhla jsem si jidlo do malych porci kazde 3 hodiny. Rano 500 ml vody s citronem na lacny zaludek (pry je lepsi voda horka/tepla tak to jsem nevyzkousela pze bylo leto brrr :-)) Pak snidane, uvarene ovesne vlocky (jsou mene kaloricke nez klasicke musli/cerealie v kramech. Zalite sojovym mlekem, orisky, boruvky nebo maliny, ruzna seminka. Pak 3 hodiny nic jen dalsich 500 ml vody. K obedu cokoliv maleho, polevka, nejaka vajicka a tak. Uplne vynechani chleba prvni 3 nedele!!! Pak zase 3 hodky nic jen voda. Podle me je dulezite ignorovat pocit hladu cele 3 hodiny a neprecpavat se. Pak zase treba salat s kurecim masem. Vecer velka misa salatu, ryze s dusenou zeleninou, grilovana masa, ryby apod. Vecer jsem nikdy nehladovela, stacil mi hlad po cely den. Ten hlad vam po cca 3 nedelich vymizi, telo si zvykne. Co jsem pridala bylo chozeni do posilovny na kolo!!! 3x tydne na hodinu. Pak jsem jeste pridala lehky beh kazde rano nalacno (15-20 min), i kdyz byl vecer spinning. To jen asi tyden. Nebojte se, telo si na zatez zvykne, podle me je dulezita hodnotna vecere, aby se telo pres noc zrekreovalo pri hlubokem spanku. Pro me je naprosto hrozne jit spat hladova a budit se v noci s mlsnou, radeji trosku hladovim pres den a pak se proste najim. Tak ted uz si udrzuji svou "podvahu" druhym mesicem. Obcas si dam dort, cokoladu, knedliky, a pak zase zpet do sveho rezimu, na ktery jsem si zvykla a nezatezuje me! Zkuste to budete se citi o moc lip a krome toho budete fit a zhubnete :-)

mohl bys (Po, 9. 9. 2013 - 17:09)

Tak já snad zkusím jíst...každé ráno sklenici studené vody s citronovou šťávou nebo plátkem citronu,před jakýmkoli jídlem, a nepřežírat se jinak jez co chceš

--- (Ne, 8. 9. 2013 - 17:09)

opakuji po ránu vodu s citronem

. (Ne, 8. 9. 2013 - 17:09)

Jablečný ocet je...no nikdo neříká že to máš pít po litrech,kdo trpí na vředy nesmí i jiné věci,jedna lžička ještě nikomu neublížilato by sis nemohla udělat ani okurkovej salát

koule (Ne, 8. 9. 2013 - 17:09)

a střevní mechanismus je...zlatý voči, leda bys po tom kyseláku vynechala to jídlo

Terisek (Ne, 8. 9. 2013 - 16:09)

Rada nežrat je naprosto k...Není to pravda, dřív se lidé postili, jednou do roka tyden, jednou za měsíc den, jde jenom o vůly. Kila se nevrátí, pokud se paní po hladovce nebude přežírat jako prase. Díky půstu získá lepší plet, pročistí si tělo, zbaví se bacilů i kil. Jenom dnesní doba je o rozežranosti, pětkrát a šestrát denně, ovoce, zelenina, bílkoviny, ruku na srdce, kde by na to naši předkové brali.

Terisek (Ne, 8. 9. 2013 - 16:09)

To je takovy blabol. :( od A...Jablečný ocet je nejrychlejší způsob jak získat žalůdeční vředy, vřele doporučuji, to už ty kila v bolestech jdou opravdu rychle. Přeji pěkný den.

prodejce s prov (St, 4. 9. 2013 - 15:09)

To je takovy blabol. :( od A...prosímtě jablečný ocet mají v každé samoobsluze !! blahodárně působí též na kvalitu vlasů jako oplach

--- (St, 4. 9. 2013 - 15:09)

To je takovy blabol. :( od A...a střevní mechanismus je odpovědný jak trávíte a tím pádem zda se vás tuky drží nebo ne chytrolínko, já radím každý den vodu s citrónovou šťávou před jakýmkoli jídlem,neslibuji desítky kil dole,ale máme odzkoušeno,že to zabírá,hubne se zmizela i celulitida,chce to jen vytrvat,...dealer nejsem citróny mají v každé zelenině

Lara (St, 4. 9. 2013 - 11:09)

To je takovy blabol. :( od A...Na to se snad už nikdo nechytí

Monika (St, 4. 9. 2013 - 11:09)

Víte, že jablečný ocet...To je takovy blabol. :( od A do Z...Jablecny ocet, neni na hubnuti, pouze upravuje strevni "mechanismus".(to vedeli uz stari Rimane). Viditelne jste prodejcem a potrebujete provizi.

Už žádné kreden (So, 17. 8. 2013 - 10:08)

15kg za měsíc? to snad leda...
Víte, že jablečný ocet byl dříve znám jako hodnotný detoxikační a hubnoucí přípravek? A dnes je přípravek díky svému neobyčejnému účinku odstraňování tuku známý jako nejúčinnější přírodní přípravek na spalování tuků. Nedávno byl opět objeven tento tajemný přípravek, který má hubnoucí účinky a v jediné tabletce se schovává účinek odbourávající neuvěřitelné množství nadbytku váhy .

Jeho fungování je geniální a jednoduché. Jestliže lze na vašem těle pozorovat nadbytek hmotnosti, musí se tento nadbytek hmotnosti ''otevřít'', aby se mohl přes krevní oběh a svalstvo vyloučit z organizmu. Pomocí spotřeby energie se nadbytek tuku spálí. Výsledek: Vy budete přirozeným způsobem opět štíhlá.

Tento tajemný prostředek redukuje hmotnost! Přírodní účinné látky Jablečného octa organizmus povzbudí a zabrání vytvoření a uložení nových tukových buněk. Ba co víc, obrátí proces. Otevřou již uložené tukové buňky a dopraví je ke svalstvu, spálí tak nadbytečný tuk nacházející se v těle. Touto metodou se stane tuk zpracovatelný v rychlém tempu a zmizí sádlová vrstva z břicha, zadku a ze stehen.

Za rekordní čas Vám zmizí Vaše tukové polštáře!
Jestliže chcete co nejdřív shodit pár kilogramů, pak okamžitě objednejte tablety Jablečný ocet, které jsou bez chuti. Kromě toho, že jsou velice levné, jsou ještě i absolutně účinné! Jablečný ocet Vám rozpustí na těle tukový přebytek, odstraní Váš nadbytek hmotnosti, budete již navždy štíhlá. Objednejte nyní!

Jak funguje Jablečný ocet?
Funguje jako anti-tuková policie. Účinné látky Jablečného octa nařídí tukovým buňkám, aby se vyprázdnily a aby dopravily tuk pomocí krevního oběhu opět směrem ke svalstvu. Pomocí svalů se přemění tuk na energii.

Proč se stanu štíhlou?
Jablečný ocet otevře tukové buňky na bocích, v oblasti pasu, na nohách a zadku. Přípravek účinkuje přirozeně i na nové tukové buňky, které před jejich uložením přípravek dopraví směrem ke svalstvu, a tam se spálí. Takovým jednoduchým způsobem tukové polštáře zmizí.

Může být jablečný ocet zdraví škodlivý?
Ne. Právě naopak. Přírodní účinné látky nacházející se v přípravku nepůsobí na organizmus chemickou cestou ale biologicky. Žádný vedlejší účinek přípravek nemá. Můžete jíst cokoli, a v jakémkoli množství.
Při správném denním stravování s příjmem 4.000 kalorií budete teď místo přibírání hubnout. Pomocí přípravku se můžete postupně zbavit odpadních látek, nadbytku hmotnosti, které Váš organizmus den za dnem vyplaví, Vy se tak budete cítit dokonalé formě.

Kolik tablet Jablečného octa mám užít?
Kdo chce zhubnout co nejdřív, ten by měl sníst jednu tabletu před každým jídlem.

Proč se prodává Jablečný ocet v podobě tabletek?
Pro mnohé znamená konzumace Jablečného octa v tekuté formě problémy. Tablety jsou bez chuti a neiritují žaludek. Tablety Jablečný ocet obsahují Jablečný ocet v prášku a přírodní minerální látky, respektive vitamíny. Tablety Jablečný ocet nejsou léčivým přípravkem, obsahují 100 % přírodní látky.

Chtěla jsem rychle zhubnout 8 kg. Za 20 dní se mi podařilo sundat nadbytek svojí hmotnosti. Tyto tabletky jsou nejúčinnější, jaké jsem kdy vyzkoušela. R.G. Rakousko

Brala jsem ty tabletky a navzdory tomu jsem jedla stejně, jako předtím, v každém případě jsem zhubla 9,4 kilogramů za 13 dní. Mockrát děkuji. C.L. Francie

O mnohostranném účinku Jablečného octa jsem již mnoho četla. Žel jsem ho nemohla konzumovat v jeho tekuté podobě kvůli jeho hrozné chuti. Naštěstí se s tabletami všechny moje problémy vyřešily, vždyť jsou bez chuti. Díky intenzivní kúře se mi podařilo bleskově zhubnout 13 kg. K. D. Německo

Už jsem vyzkoušela všechno, s průměrným výsledkem. Avšak od doby, kdy užívám tablety Jablečný ocet, se mi konečně podařilo shodit celý můj nadbytek váhy. Moje výška je 1,54 m a moje hmotnost byla 79 kilogramů. Za dva týdny se mi podařilo zhubnout na 63 kilogramů. L. T. USA

Chtěla bych se s Vámi podělit o zprávu, že i když jsem vůbec nic nezměnila na svých stravovacích zvycích, podařilo se mi zhubnout 8 kilogramů. Tablety Jablečný ocet jsou opravdovým přípravkem na spalování tuků, na likvidaci tuků, pomocí kterého je dnes moje velikost opět 38. L. B. Kanada!

jo (Pá, 16. 8. 2013 - 15:08)

15kg za měsíc? to snad leda nežrat :-)nic tak rychlého navíc nebude působit aby se váha udržela dlouhodobě,navíc já osobně si myslím že čím rychleji se hubne zůstane vytahaná kůže. Nám se osvědčilo pít hned po ránu cca čtvrt až půl litru studené vody s citronem ,nepřežírat se ale jíst lze cokoli,ubyla váha i obvod zadečku a boků. Nevím zda to funguje na všechny. Za jak dlouho 15kg to ale nevím.

janca85 (Pá, 16. 8. 2013 - 12:08)

nejsem moc zastáncem drastických diet, takže některým radám co se tu dávají moc nefandím. Zkoušela jsi třeba krabičkovou dietu? Známý si jí nemůžu vynachválit

Metalqueen (Pá, 16. 8. 2013 - 12:08)

Kdo poradí jak zhubnout tech...Já za dva a půl měsíce zhubla 20 kg a to drastickou dietou. Musíš jíst jenom oběd a to ještě k tomu malou porcičku (př. 1 houskový knedlík, kousíček masa a malá naběrača omáčky nebo 3 smažené růžičky květáku a 50 gramů nemaštěných brambor s pažitkou). Ze svého jídelníču musíš vypustit limonády, kávu, máslo, sladká jídla a pochutiny. Nejhorší je to první týden, kdy jsem měla hlad a hlavně chuť, ale pak to po pár dních přejde. Když přidáš ještě 50 sklapovaček denně, tak tím líp. Pij jen vodu nebo zelený čaj. Pokud budeš mít hlad kousej kostky ledu. U MĚ SE JO-JO EFEKT NEDOSTAVIL A VÁHU SI DRŽÍM UŽ 1 ROK. Po dietě jsem byla u lékaře na prohlídce a nebyla žádná újma na zdraví. Pouze se mně zpozdila menstruace o 3 dny. Pro zlepšení efektu hubnutí se sprchuj studenou vodou a pij pití s ledem! Organismus zahříváním těla nebo tekutin v těle spotřebuje hodně energie (např. po jedné sklence vody s ledem ztratíš až 110 kcal).

Libor (Čt, 25. 7. 2013 - 13:07)

chodil jsem s manželkou k mudr. Staňkové, má ordinaci v centru Prahy. Hubnutí pod jejím dohledem je fajn a výrobky Guareta které je možné použít jsou výborné. S manželkou jsme dohromady zhubli 52 kg a váha se nám ustálila a nikam se nehýbe. Po každé redukci je nutné váhu hlídat, to se nedá nic dělat. Pokud se začneme cpát a jíst cokoliv, brzy se váha vrátí a my zase budeme dokola hubnout a hubnout. Je to v podstatě o stálé kontrole a hlídání se. Jinak to bohužel nejde

Janička (Út, 16. 7. 2013 - 18:07)

Zajímavý program na hubnutí mají na http://www.diety-a-hubnuti.cz/

Margoš (Út, 16. 7. 2013 - 13:07)

Ahoj mám dole 5kg asi za 5...podle jaké knihy hubnete?

Milik (St, 10. 7. 2013 - 17:07)

Ja zhubla taky 14 kilo za 3...Ahoj:). Já bych také ráda věděla, jak jsi dokázala zhubnout 15 kg za 3 týdny prosím:)

Aha (St, 11. 11. 2015 - 20:11)

Podle mě každému vyhovuje...hm...to je na Nobelovku :))))

Reklama

Přidat komentář