Reklama

Kluci a nahota doma

Patrik (Út, 4. 2. 2014 - 16:02)

Kdyz jsem byl malej tak jsem...MY S PŘÍTELKYNÍ SPÍME JEN V TRIČKU
´===================================

Ale je to jen proto, abych jí mohl kdykoliv oprcat. Bohužel ne vždy jí to baví. V noci jen málokdy. Nejčastěji večer nebo ráno.

m

Lubos (Út, 4. 2. 2014 - 10:02)

Kdyz jsem byl malej tak jsem se koupal nahatej s myma dvema sestrami.Vubec nic mi natom neprislo nenormalni ani jim.Ono to asi je spis souvisi stim dospivanim.Nam se zvetsuje penis a zaroste pekne chmyrim a jim zase ten mezi otvor a prsa.Kdyz se meni holky v zenskou tak jim to vsechno zkrasni.Inu priroda se nas nepta a kazdy jsme stvoreni k obrazu svemu jak ti dva v raji.Jen mi kluci tu nahotu stale resime,kdyz prijde prvni erekce a nasledne ejakulace ci poluce v noci tak jsme v transu.Pak to zase musime merit metrem kdo ho ma vetsiho a jsme vice stydlivy,kdyz jsme nekde na verejnosti a sprchuje se tam vice mladych muzu.Zensky by rekli sodoma gomora.To my jsme jesitni a mame v sobe ten ostych a stud.Kazdy tu nahotu vnimame jinak.Ale jak se oni mluvi kazdy si utahuje s druheho a vtipkuje.Nekdo ani nahej nejde do sprch a ma na sobe trenky minimalne.Stejne tak kdyz ulehame nechapu ty co berou na sebe pyzama.Trenky a tilko je jeste tolerovane,ale v posteli to myslim nevadi,kdyz spime nazi.Urcite je to sila zvyku.Ja uz si zvykam spat jen tak uvolnene bez je to zdrave.Ve vztahu uz stejne ty zabrany pred holkou musime odhodit.My je take nechceme v kosilce,ale radeji jen tak jak jsou.Vzdyt zadek mame vsichni jen tim predkem se lisime tak proc to ci ono skryvat ze!!!.

Kamil (Po, 3. 2. 2014 - 19:02)

Protože se jim nepaří...Přesně jak píše Majka, je vidět, že to je zkušená matka kluků. Jde o to, aby varlata měla takovou tělesnou teplotu, jakou potřebují, proto aspoň to nahé spaní, když už ne domácí nahota ve volném čase. U nás jsou zařízeny po koupání nahé večery a nahé spaní.

robert (Po, 3. 2. 2014 - 19:02)

Náš 16 tiletý syn, když...hm

Majka (Po, 3. 2. 2014 - 07:02)

Proc zejmena pro kluky?Protože se jim nepaří kulky a teplota varlat klesne, což je přirozenější

Q (Ne, 2. 2. 2014 - 19:02)

Na domácí nahotě není nic...Proc zejmena pro kluky?

Kamil (Ne, 2. 2. 2014 - 08:02)

Na domácí nahotě není nic špatného. Zvláště nahé spaní je zdravé a to zejména pro kluky.

neřeknu (Ne, 2. 2. 2014 - 01:02)

Cau je tadi nekdo kdo by si...Tomuhle typanovi je 13 už hodně let :D stačí provětrat internet.

Tomáš (Pá, 31. 1. 2014 - 21:01)

Cau je tadi nekdo kdo by si chtěl o tom popovídat ? Me je 13 bude my 14. Nekdo stejne strarej. ? Muj email :" [email protected]

Milan (St, 29. 1. 2014 - 20:01)

No, já jsem ve věku 13-14 let také před starší sestrou nechával schválně spadnout ručník co jsem měl kolem pasu, nebo jsem se před ní ráno v posteli odkopal (spal jsem jen v triku), ona vždycky říkala, že na mě není zvědavá a ať se schovám, ale stejně se mi na něj koukala. V 16 mě to přešlo.

Bradinsky (Út, 28. 1. 2014 - 18:01)

A to jak je důležité...Je to pravda, je to nějaká divná textilačka.
Teď vážně, já říkám, že nahota je přirozená. Stud vzikne až prostředím, ve kterém lidi žijí. Když se čolověk stydí být nahý, tak se stydí zaco? Za svoje tělo? Má se ten člověk vůbec rád, když se stydí za svoje tělo? Může mít rád někoho jiného, když nemá rád sebe? Myslím, že psychické problémy může mít právě z toho že se musí oblékat. viz. třeba MUDr. Vladimír Savčenko blog.eugenika

Sunce (Út, 28. 1. 2014 - 15:01)

A to jak je důležité nepěstovat v děcku mindrák z vlastní nahoty je sice pravda, ale vychovat v něm pocit, že nahota je běžná je asi taky trošku mimo. Z toho by pak taky mohlo mít psychické problémy, a ještě by tím mohlo otravovat své kolí. Znám pár, kde jeho takhle vychovali a ji ne, a nemůžou spolu být vůbec u vody, protože on by ji furt nutil chodit na nudapláž, což ona při všem respektu k něm nechce dělat. A ten komunikační problém mezi nimi je založen na tom, že jeho v dětství naučili, že je to normální. Takže dneska vůbec nechápe, proč jí se to nelíbí, že je nějaká divná textilačka. Takže všehos mírou.

Sunce (Út, 28. 1. 2014 - 15:01)

Většina lidí přispívajících sem mě asi nebude mít asi rádo za můj názor, ale já si nemyslím, že by nahota byla přirozená. A trocha studu k člověku taky patří, ne? Třeba to, jak si lidstvo vyhrává s módou, nebo to, co svým oblečením o sobě říkáme. Nebo k takové milostné předehře podle mě určitě patří, aby protějšek byl napřed oblečený, a se svlékáním situace graduje a navozuje atmošku. Ve světě, kde není určitý (přirozený) stud a nikdo se nestydí pobíhat s nahým zadkem by se mi žít teda nechtělo. Nic proti naturistům, ale...

! (Út, 28. 1. 2014 - 12:01)

Mě to vadilo jen když...bez se ukajet jinde, ja neznam rodice, kteri by nutili chodit sve potomky po byte nahe, a jeste v tak predospelem veku. Co vim, tak v nemocnici sebraly sestricky deckum spodni dil pyzam, aby nepobihaly po pokoji. Neni to davno, ale jeste v te dobe, kdy nejaka nahota byla jeste tabu.

Jindra (Út, 28. 1. 2014 - 08:01)

Ja si myslim, ze v 80. rokoch...Přesně tak, já jsem též vyrůstal v 80. letech a řekl bych, že pro kluka bylo vždy pohodlnější vydržet ten výprask, než aby bylo doma pořád dusno... Prostě to byla taková jednorázová cena, kterou jsme platili za překročení jistých hranic. Dát dítěti přiměřený výprask mi v každém případě přijde rozumnější a méně ujeté, než ho nechat za trest nahé nebo mu holit chlupy. Ale zpátky k nahotě doma. Ony jsou totiž situace, kdy je to normální - třeba před koupáním a po. Pokud jde o použití donucené nahoty jako trestu, tak to mi připadá problematické - lidi, uvědomte si, že každá taková zkušenost posunuje vztah dítěte k jeho tělu do patologické roviny. V dospělosti to může vést k řadě duševních poruch.

Roman (Út, 28. 1. 2014 - 00:01)

Já jsem to sice nepoužila...Ja si myslim, ze v 80. rokoch prechadzali rodicom veci, ktore su dnes uz za hranou. Na jednu stranu to chrani deti, pretoze niektore prejavy uz hranicili s tyranim deti, na druhej strane bolo podla mna menej hulvatov - tie rodicovske vyprasky alebo niekedy len vyhrazanie sa nimi, mali svoje vysledky...

Jindra (Po, 27. 1. 2014 - 21:01)

Mě to vadilo jen když...Když se kluk chce sám oholit, proč ne - jeho tělo = jeho volba. Ale úmyslně brát někomu proti jeho vůli to, na čem mu záleží - to je podle mě svinstvo. Jinak doufám, že všechny tyhle řeči o "prodlouženém dětství" jsou jen výplodem něčí chorobné fantazie. Jinak by to bylo na sociálku potažmo na kriminál. Anebo jinak - dost často mě mrazí, když ve zprávách dávají reportáž o někom, kdo zavraždil své rodiče (nebo jednoho z nich). Ale teď už chápu, že někteří k tomu nejspíš měli důvod...

Jindra (Po, 27. 1. 2014 - 21:01)

My jsme se s bráchou koupali na zahradě nazí do mých 11 a jeho 13 let. Ale nebyl mezi námi skoro žádný rozdíl, protože já jsem byl v tělesném vývoji o rok napřed a brácha o rok pozadu. Jinak při vycházení z koupelny jsem se nijak nezakrýval a brácha taky ne. Rodiče zastávali názor, že nahota nepatří na veřejnost, ale doma se tolerovala.

Aleš (Po, 27. 1. 2014 - 18:01)

Trest spočíval v tom, ze...Mě to vadilo jen když přišla sousedka na kafe a matka v trestu pokračovala s tvrzením,že návštěva sousedky není důvod ke skončení trestu.A schválně mě pro něco posílala,nebo jsem zase něco uklízel hrozně jsem se před ní styděl.

Sylva (Po, 27. 1. 2014 - 16:01)

Trest spočíval v tom, ze...Já jsem to sice nepoužila jako trest, ale pochopila jsem před časem, jak klukům záleží na tom, že už jim rostou první chloupky. Sama jsem zažila, že někdy to promění i jejich chování a vztah k vlastní nahotě. Začnou se víc stydět a připadat si dospělejší, než jsou. Proto vidím řešení v tom chloupky oholit, a prodloužit dětství do chvíle, než bude kluk více vyzrálý. Malé děti se za svou nahotu nestydí. Studenou sprchu považuji zejména v zimě za nebezpečnou věc a řezání páskem za nepřirozené. Když už naplácat, tak ručně, stejně to má větší výchovný efekt. A když už studenou sprchu tak možná jedině v létě, a jedině když kluka chytne moc divoká nálada a začne třeba být sprostý na rodiče, nebo rozbíjet věci. Ale to se při dobré výchově snad ani moc nestává.

Reklama

Přidat komentář