Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

PePa (So, 13. 2. 2021 - 16:02)

Jako malý kluk mezi 7-10 let jsem obdivoval, jak jsou dospělí lidé těžcí a zvláště ženy. U každé veřejné osobní váhy na nádraží i na ulicích jsem tajně špehoval, když se na ni postavila dospělá žena a když jsem se díval, kolik ona váží a že je těžká nebo i těžší jak dvakrát já. A když na podzim padaly ořechy ze stromu na chodník, tak jsem s oblibou sledoval, jak ořechy snadno křupou pod nohama dospělých žen, které je vždy snadno a úplně na placičky rozšlapávaly jak nic, aniž by si toho všimly, zatímco já jsem po takovém ořechu musel celou mojí dětskou váhou skákat, aby pode mnou praskl. Obdivoval jsem, jak jsou všechny ty ženy těžké.

E-44 (Čt, 11. 2. 2021 - 08:02)

Nenechám se urážet internetovým chudákem, slovem "vymatlanej" popisujte sebe, ne ostatní, moje okolí mě považuje za inteligentního člověka, jen má člověk nějáké choutky a ano, každý je jiný a nevidím důvod se léčit když tím nepoškozuji své okolí. Stejně tak vás můžu poslat do léčebny když provozujete sexuální akt bez nutnosti dítěte, vyskytuje se to běžně v přírodě ? Ne, má to nějáký význam ? Ne... Ale neposílám vás, protože mám empatii a nemohl bych s čistým svědomím vás označit nějákým hrubým výrazem. A ne, opravdu můj svět netvoří jenom rozšlapané věci, btw někomu se líbí prsa, někomu nohy, nevidím v tom nic extra nemožného, to je tak vše co bych k vašemu příspěvku řekl, pane anonym :)

E-44

ZZ (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Položil jsem dnes na podlahu malou průhlednou krabičku z plastu... Docela dobře splývala s okolím, takže si jí ani nikdo nevšímal, az se po chvíli ozvalo KŘUP, jak ji kolegyně rozšlápla.

E-44 (St, 10. 2. 2021 - 10:02)

Ano a omluvila se za to, já ji řekl něco jako že to nevadí a to bylo vše.

E-44

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 11:02)

ty musiš být hodně vymytlanej, když ti stačí k radosti rozhamtaný ořezávátko, to téma napsal provokatér, každý má nějakou divnouúchylku a baví se zde píšou blbky.

ZZ (Út, 9. 2. 2021 - 14:02)

A všimla si toho, že něco rozšlápla?

E-44 (Út, 9. 2. 2021 - 12:02)

Šel jsem z domu se normálně projít (už mi ta karanténa leze na mozek), jelikož u sebe nosím zápisník kam si zapisuji všechno významné tak nosím i tužku a ořezávátko (tentokrát jsem vzal i náhradní, nějáké plastové co jsem našel v šuplíku), šel jsem a počkal až půjde nějáká ženská u které se to vyplatí, až jsem našel "uklouzlo mi to" a spadl jsem na zem, ořezávátko jsem důmyslně položil vedle sebe a když mi šla pomoct se zvednout, tak to ořezávátko nechtěně rozšlápla. Pak jsem šel domů a cestou hodil to ořezávátko do kontejneru s plasty.

E-44 (Út, 9. 2. 2021 - 09:02)

Mám nápad, co založit discord server případně fb skupinu ? Bylo by to podle mě lepší než psát na fórum, navíc tam by si člověk mohl být více jistý a já sám bych nebyl tak uzavřený (ano, stále bych byl uzavřený, ale ne tak) (protože tady si to může přečíst kdokoliv, na discordu/facebooku jen lidé co se připojí). Sám jsem na obojím několik let, takže si myslím, že by to bylo lepší...

E-44 (Út, 9. 2. 2021 - 09:02)

Takže se pokusím na každý ten příběh něco říct (nebo aspoň na většinu), u toho morčete, to bych nedal, z toho bych měl hrůzu do konce života, u pana Jirky, to bych taky nedal, já bych nesnesl takovou bolest a neudržel bych se, k paní Magdě, to musel být velmi zajímavý zážitek, jak pro vás tak pro ty děti, není divu že byly tak překvapené, sám jsem jako velmi malý v podobné korbě vozil, takže mě nepřekvapuje že se děti velmi podivily...

E-44 (Út, 9. 2. 2021 - 08:02)

Tak jsem se od této stránky na chvilku odloučil a přibyly tu zajímavé příběhy, já se mezitím 2x pokusil o takovou "nehodu" jak jsem popisoval, 1 se povedla 1 ne. To co se povedlo bylo plastové ořezávátko co se dá koupit za 5 kč v papírnictví, to nepovedené byla taková ta typická modrá propiska.

E-44

ZZ (Út, 9. 2. 2021 - 11:02)

Můžeš popsat podrobněji tu nehodu, která se povedla?

Magda (Po, 8. 2. 2021 - 22:02)

Bylo to takový větší plastový traktor s valníkem. Napřed jsem se jim to snažila rozmluvit, řekla jsem, že jsem těžká a můžu jim to zničit, když na hračku stoupnu. Kluk chtěl ukázat, že je dost pevná, tak si sám stoupl do valníku a dál naléhali.. Tak jsem nakonec na valník položila svou nohu, ale pořád jsem stala druhou nohou na zemi. Lehce jsem zatlačila, zavrzalo to a já se ještě jednou zeptala, jestli si to opravdu přejí. Souhlasili a já ještě zdůraznila, že nesmí bulet, když jim to rozšlápnu. Pak už jsem zvedla nohu a přenesla na hračku celou svou váhu. Ta se podemnou prakticky hned zbortila, došlápla jsem i druhou nohou a nakonec několikerým šlápnutím rozdrtila i zbytek. Traktor jsem ušetřila... Doufala jsem, že jim tím dám lekci a budou mít respekt z váhy dospělé ženy.

Jiří (St, 17. 2. 2021 - 10:02)

Magda, a jaké boty si měla když si rozšlápla tu hračku na pískovišti a jaké když si byla u kamarádky doma?

PP (Po, 8. 2. 2021 - 21:02)

Magdo prosím tě, popiš, jaká to byla hračka, co ty děti přinesly abys na ni stoupla, a jak to dopadlo?

Magda (Po, 8. 2. 2021 - 21:02)

Ona asi to, jak jsem snadno rozšlápla hračku, pro ně byl silný zážitek... Když jsem po pár dnech byla u nich doma, tak přinesly hračku a prosily mě, ať si na ní stoupnu, že chtějí vyzkoušet, jestli mě unese.

Magda (Po, 8. 2. 2021 - 21:02)

Tak jsem před chvilkou stoupla na váhu, vážím 72 kg.

PP (Po, 8. 2. 2021 - 20:02)

Tak to chápu, jak musely být překvapeny děti, které váží okolo 20 kg, když ty jsi svojí váhou rozšlápla hračku, po které ty děti mohou i skákat a nic jí neudělají. Muselas jím připadat jako ohromně těžká, když vážíš víc než tři takové děti dohromady.

Magda (Po, 8. 2. 2021 - 18:02)

Před časem jsme šly s kamarádkou a jejími dětmi na pískoviště. Šla jsem si sednout na lavičku a přitom jsem šlápla na jednu z hraček, které se tam povalovaly a já ji přehlédla. Hlasitě to zapraskalo, jak jsem ji rozšlápla napadrť. Děti koukaly docela překvapeně, prý jak to, že jsem tak těžká. :D

PP (Po, 8. 2. 2021 - 20:02)

Kolik vážíš, Magdo?

Magda (Po, 8. 2. 2021 - 20:02)

Vážím okolo 70 kilo, můžu se zvážit až přijdu domů, pokud to chceš vědět přesně.

Reklama

Přidat komentář