Reklama

Gamblerství

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 11:02)

Ahoj já jsem odtud, diskutér, ale vy se znáte. Odkud, jste známí z venku?!

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

Ne, neznáme se osobně, tedy alespoň tak mohu mluvit za sebe. Jsem také jen diskutující. Všechny nás zřejmě pojí stejná minulost, tak člověk hledá zprizněné duše, resp. lidi se stejným osudem a snaží se najít sílu i v jejich příbězích, byť jsou téměř všechny jak přes kopírák s tím tvým, tak ti dodávají pocit, že nejsi sám, kdo padá a padá a padá a pak se rozhodne, že chce vzhůru. A to tě posílí. Nejde si nafackovat, nemá smysl se do jisté míry probírat minulostí, tu už nezměníme. Teď tu člověk stojí "nahý" a má ještě naštěstí možnost udělat něco se svým životem, svou budoucností. Mým hnacím motorem je rodina,některá přes to, co mám za sebou, nikdy nestrádala, ale hrana už pomalu zvonila, takže tak.

Luboš (Ne, 7. 2. 2021 - 14:02)

Nikoho tu neznám ani jsem neviděl
Je to anonymní fórum

Tygr (Ne, 7. 2. 2021 - 08:02)

Dobré ráno všem. Mám také radost, že se to zde ubírá správným směrem, i když výjimky se najdou všude, bohužel:( Peter, jestli dobře počítám, tak dnes už 41? Gratuluji. A co Adame ty, držíš se stále? Zvlast zdravím Kamila a Luboše, díky kterým to tu dává smysl a držím pěsti k úspěšnému zvládnutí jejich odhodlání. Mám před sebou a tím pádem i za sebou to samé, takže vím, jak těžké je žít a neklopýtnout. Luboši, dej pak vědět, jak dopadla pizza. Hezký den všem.

Návštěvník (Ne, 7. 2. 2021 - 06:02)

Hazard je velkým sociálně patologickým problémem a vede k exekucím. Měl by tedy Horáček být aktivní ve vyjednání zapadoevropsky zregulovaných pravidel exekucí chránících občana před psychologicko vědeckými nátlakovými metodami exekutorů, kteří je vydírají a nutí uzavírat další lichvářské půjčky jinak jim zabaví třeba něco co zabavit nemůžou,ale ten občan to neví...
Lidí jako Horáček odšpuntovali přehradu, ale nehnuli prstem pro odstaňování povodňové situace v obydlích zaplavených. I lidé zatížení patologickým hráčstvím, mají šanci na výhled oddlužení a další šanci.

Kamil (So, 6. 2. 2021 - 22:02)

Ahoj všichni, jsem moc rád, že tahle diskuze zacina opět fungovat jak má.

Luboši - drž se!!! Je vidět, že dokážeš fungovat, když jsi byl od roku 2009 do letoska "čistý." Gamblerství je holt "mrcha" - když si uz myslíš, že se Tě už netýká, tak "uštkne." Já byl "čistý" 3,5 roku, pak jsem se z nudy zaregistroval na online poker, prohrál pár tisíc, cítil jsem "nespravedlnost", chtěl peníze pomocí gamblu (tipsportu) zpět a zajíček tam mnohem víc. Naštěstí jsem měl velkou část svých peněz investovanych do akcií, takže ten průlet nebyl naštěstí až na dno. Ale i tak to zabolelo. 3,5 roku člověk žije zajímavý, plnohodnotný život, kdy tráví čas s kamarády, přítelkyni a najednou do toho zase spadne. "Bažení", kdy jsem chtěl peníze v,hrst opět velkou sázkou zpět se mě drželo cca čtrnáct dní, pak začalo mizet a můj život se začal vracet do normálu před recidivou.
Akcie mi docela hezky jdou nahoru, tak mě to ve mě začalo zase "hlídat", že až budu mít peníze (vrácení půjčky od kamaráda, výplata) bych mohl vsadit tak, abych v,hrál peníze z posledni recidivy zpět, za t, peníze nakoupil další akcie...:-/ naštěstí jsem se dokopal poslat dopis se zařazením do rejstříku, takže nejméně na rok mám od gamblu pokoj (nevím jen zda už v rejstříku jsem nebo jeste ne)...ale musím říct, že ve chvíli, kdy jsem dopis vhodil do schránky, tak ze mě spadla taková tíha...najednou jsem povitil svobodu...že prostě rok si na 100% nezahraju :-)
Řekl by h, že to i pro Tebe by mohla být cesta - vydrz měsíc..mpokd jsi skute ne 11 let nehral, tak se Tvůj život pomalu zase vrátí do zajetých koleji...jen se tím méně h ukolepat a ten dopis pošli...je to nejlepší řešení.

Držím palce všem ;-)

Luboš (So, 6. 2. 2021 - 19:02)

Dobrý večer
Právě jsem dokoukal Sonic film a hrát bedny online jsem nešel
Bolí mě hlava nevím jestli z toho tlaku nebo závislosti ale hlavní je že se držím
Zítra údělam tu pizzu bohužel jsem objednal Mc Donald po dlouhé době nic se mi nechtělo dělat .
Chuť hrát mám ale musím to kurva vydržet
Bože dej nám sílu všem kteří máme závislosti aby jsme ji překonaly.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 11:02)

Horáček má lví podíl na lobyngu za hazard na ministerstvu financí, takže nakonec jsme dopadli jako herní království celé Evropy po Monte Carlu a Monacu.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 11:02)

Hazard je patrně jen jeden. Ono se to podává, jako, že třeba koníčky, že toje ušlechtilá zábava, že to má úroveň. Keci, funguje to úplně stejně. Vždyť to pan Horáček, kterého jinak mám docela rád (ale je to hazardní hráč tělem i duší co se stal majitelem a vydělal na své neřesti) tak to popsal.
Měli tam lidi, jeden dělal kurzy, on to organizoval, komunikoval asi s hráči a gamblery (vybíral sázky a chválil je za sázky a nechal je "velkoryse" čekat s dluhem, respektive někdy jim dal na další hru z peněz bokem pro to určených jako částečná investice zpět).
To, že Fortuna je všechno jiného než sport a láska k sportu, zábava a že to je regulérní hazard, svědčí i to, že tam krátce po revoluci přibila i dvizie hracích automatů, těsně než to přeprodali a sbalili prachy. Mimochodem Horáček byl mylně nazýván miliardářem, jeho podíl byl v řádech stovek milionů. To, že pak vystudoval sociologii, andragogiku, kulturologii nebo co to bylo, tak to neměn nic na tom, že to je prostě drsný podnikatle finančník, na lidské hlouposti a touze vyhrávat a nabízí něco na čem se dá jen prohrát. Jeho sázka na to, že bude jednou něčí kůň jako prezident, byla trikem zkušeného harcovníka. Zůstává spekulantem s penězi a vášněmi lidí.

Tygr (So, 6. 2. 2021 - 08:02)

Jinak všem, kteří vykročili do příštích dnů šťastnou nohou, přeji úspěch. A zrovna tak všem, co se k tomu chystají.

ytong (So, 6. 2. 2021 - 01:02)

Pokud hraju-za své!!! Je každému hovno do toho,jestli vyhraji, nebo prohraji !!!

Tygr (So, 6. 2. 2021 - 08:02)

No vždyť jo. Dle tvé zprávy to vypadá, že si opět prohrál. Ale když je ti to jedno, tak to snad ani nemusíš psát na tyhle stránky. Nech tu prostor pro ty, kteří s tímhle problémem něco dělat chtějí. Děkuju :)

ytong (Ne, 7. 2. 2021 - 07:02)

Omyl-vyhrál ! A nechutně mnoho ! Kdybys do mě neryl,poslal bychti pár dolarů,bydlím totiž v Los Angeles ! Takhle máš smolíka !!

Cipsorg (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Zdravím,
chtěl bych zde přispět mou zkušeností. K sázení mě před 3 lety přivedl kamarád, kdy mi bylo 19 let. Netrvalo dlouho a má zpočátku nadějná cesta k rychlému zbohatnutí začala velmi negativně ovlivňovat můj život. Veškeré předem vymezené zábrany se mi brzy odcizily a já mou novou zálibu velmi znatelně začal pociťovat na mé finanční situaci. Do dnešního dne jsem prohrál celkem 148 000 CZK (toto číslo je přesné, jelikož mi Tipsport na žádost zaslal veškerý přehled mých vkladů a výplat), což je pro mě opravdu hrozivé. Představa, co vše bych za to mohl mít je opravdu ničivá. Dnes jsem si řekl, že je pravý čas dát si delší pauzu, jelikož se mi tento měsíc povedlo na Tipsportu prohrát přibližně 20 000 CZK. Během těch tří let jsem měl období, kdy jsem i několik měsíců až půl roku nesázel, tudíž se nejednalo o nepřetržitou aktivitu. K sázení jsem se vracel, když jsem měl „nudnější“ období. Vzhledem k tomu, že studuji, je pro mě zejména současná doba, kdy je vše zavřené a můj sociální život je v troskách, ideálním obdobím pro pokračování v této tragédii. Mám však zjevně prozatím štěstí, že si stále umím říct dost. Ty nejhorší prohry jsem vždy kompenzoval brigádami přímou úměrou, tedy čím větší prohra v daný čas, tím více odpracovaných hodin. Nikdy jsem si ani nepůjčil (párkrát jsem tak ve své fantazii o něčem takovém přemýšlel). Nejhůře jsem na bankovním účtu klesl na 10 000 CZK přesně před rokem. V důležitých životních okamžicích jsem tento zlozvyk také dokázal potlačit, díky čemuž jsem také letos úspěšně dokončil první vysokou školu. V současné době jsem na tom finančně poměrně slušně, když tedy pominu ty neplánované prohry. Myšlenka získání prohraných peněz mě pochopitelně neopustila, avšak nejsem přesvědčen o tom, zda mám vůbec chuť dále se hodiny a hodiny nervovat u předem prohrané bitvy. Jak zde někdo správně uvedl, přístup, že mohu prohrát něco, co mám navíc je špatný, jelikož tyto peníze se vždy dají použít na něco z čeho mám reálný požitek. Občas jsem sledoval některé uživatele, jak sází velké částky na malé kurzy, což je asi jediná, ale o to víc riskantní cesta k potenciálnímu "úspěchu". Doufám, že mi ale nikdy takhle nepřeskočí (při vší úctě k těm, kterých se to týká). Závěrem bych chtěl dodat, že každý udělá v životě zřejmě nějaké větší či menší přešlapy, avšak důležité je si co nejdříve přiznat, že se jedná o chybu a neobhajovat si svou špatnou volbu, ba dokonce nepropadnout iluzi, že se proti Vám obrátil celý svět a Vy nemáte jinou možnost než jít touto cestou. Já osobně lituji, že jsem s Tipsportem začal, lituji těch promrhaných hodin, toho vzteku, kdy jsem proklínal celý herní portál, a dokonce přál smrt určitým sportovním týmům, které jsem považoval za viníky mého neštěstí. Všem ostatním, kteří se nachází ve vážné situaci nebo se do ní řítí, přeji, aby v životě našli tu správnou cestu, které je odvede od strachu, depresí a nenávisti.

Lubos (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Super napsaný, ale 148000 je už sakra auto.
Takže zítra abstinuj vyfoť si nakou plechovku venku a kdykoli budeš mít chuť koukni se na to vyfocené auto a řekni si že druhý vedle něho stát nebude.

Cipsorg (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

To máte pravdu, sice to bude znít divně, ale ono mě to nemrzí ve vztahu ke mě. Vadí mi, že jsem hodil pryč tolik peněž neznámo kam a například členům svojí rodiny jsem nikdy nekoupil nic extra drahého. Je to moje velká motivace to odčinit letos, samozřejmě Tipsport si v mém životě bude muset vzít dovolenou.

Lubos (So, 6. 2. 2021 - 01:02)

Řeknu ti to takhle někdo má na obrázku auto někdo barák někdo jachtu .
Někdo stále bednu nebo fotbal.
Chtěl jsem vyhrát peníze zpět sakra chyba naházel jsem tam ještě víc .Prostě peníze jsou pryč už nejsou tvoje ale někoho jiného.
Litovat se nemá cenu.... Nervovat taky ne prostě jsou pryč zapomeň na ně Tipsport odhlásit . Případně zkus vydržet týden nebo měsíc a pak prostě vše smazat. Napiš si co chceš koupit rodičům a sourozencum a budeš mít lepší pocit. Hlavně to smaž 140000 stejně nevyhrajes. Nejvíc jsem viděl na bednách 95 000 to byla ale prostě náhoda a někdo tam zřejmě prohrál před tím člověkem tak 300000. Šance není dáš tam litr za minutu pryč.

Cipsorg (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Škoda, že zde nejde upravit komentář, protože ta moje gramatika je hrůza, tak alespoň pro příště se zaměřím na korekci :))

Luboš (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Začal nový den Pánové a dámy
Já mám plnou peněženku, den jsem čistý a nehraju.
Tento druhý den jsem si připravil speciální odvykací kůru.
Dneska zkusím podle receptu udělat domácí pizzu, dám si kávu a k tomu sušenku a vždy když pomyslim na hazard podívám se na fotku. Asi vás zajímá co na té fotce je ? Úplně náhodou jsem listoval na jednom e-shopu a hop přesně částka kterou jsem prohrál tento měsíc a nad tím obrázek krásné televize. Udělal jsem si PrintScreen a zítra si ji několikrát ukážu . Ne že bych neměl televizi, ale tohle je prostě úplná novinka, co bych si ani nekoupil že to je zbytečnost .Ano přesně zbytečnost a já si ji nekoupil a teď jsem ji mohl mít .

Lubos (So, 6. 2. 2021 - 00:02)

Je pravda že některé společnosti zasílají nějakou část ze zisku, ale myslím že si to můžou i odečíst na daních tudíž dávají i sobě. Možná jsem to blbe pochopil to je fuk.
Rozhodně chci jen říct že lepší než to prohrát je něco někomu dobré darovat, ale to je každého věc . Já třeba posílám občas něco a 30 Kč to je dneska nic .
Posílal jsem i před tím než jsem začal hrát .
U mne je to spíš závislost období 2009 prohrál jsem poučil jsem se nehrál jsem
2021 zkusil jsem opět zkouším se poučit a už se toho nedotknout.
Je fakt že těch reklam je všude a moc v televizi každou reklamu.
Na internetu na vás skáčou bannery.
Je to reklama a rozhodně souhlasím, aby se hazard zrušil ale to by stát neměl peníze .

Reklama

Přidat komentář