Reklama

Kandaulismus

to jes (St, 15. 10. 2014 - 11:10)

To je hodně velký nesmysl. My si tak užíváme a já bych na ocas nesáhl ani kdyby mi to platili... takže asi tak...

Xeryus (Út, 14. 10. 2014 - 23:10)

Neděláme - moje to má také ráda,když se dívám jak ji ukojí jiný muž ...

??? (Po, 13. 10. 2014 - 18:10)

Doufám ,že si děláte legraci.

Hela (Po, 13. 10. 2014 - 14:10)

Naštvaný nebo rozčílený...Pokud si nejseš jistá,že to opravdu chce,tak se ho zeptej večer u lahvinky natvrdo.Proberte to spolu otevřeně.Uvidíš jak zareaguje.Pokud je to s jeho souhlasem a v jeho přítomnosti,tak to není zahýbání.Já jinak než v přítomnosti manžela sex s jinými muži neprovozuji.Nepodvádíš ho,vždyť je to vlastně jeho přání.Jde jen o to aby to opravdu chtěl.

Marcela (So, 11. 10. 2014 - 02:10)

Musíš si všímat jeho...Naštvaný nebo rozčílený teda rozhodně vůbec není. Já myslím, že je spíš zvědavý, jako co bude dál nebo tak něco. Stačí aby se ke mě někdo měl a už to vypadá, že nás jako pozoruje. Když u nás byli nedávno známí a přítel kámošky s ní a se mnou blbnul, tak z toho byl myslím dost a pak se mě pořád vyptával jak se mi líbí a tak. Asik se ho na to zeptám nebo já nevím, jestli by chtěl vidět, jak si mě někdo bere. Myslím, že chce abych podržela tomu jeho kamarádovi?! Nebo mám nějak postupně. To není zahýbání, kdyby to manžel chtěl, ne?

Hela (Pá, 10. 10. 2014 - 14:10)

Njn... Dám si pozor teda,...Musíš si všímat jeho reakcí na pozornosti,které Ti cizí muži v jeho přítomnosti prokazují až po intimní kontakty.Pravý kandaulista je vzrušen a zaujat,ne rozčilen,nebo dokonce naštván.Chtěl to po ní,protože o tom asi někde slyšel a chtěl experimentovat.Ale situaci kdy viděl jak jeho kamarád tiskne boky jeho holky a pouští do ní semeno prostě neustál.Ten kdo tenhle druh sexu pro pobavení provozuje a není opravdový kandaul,netrpí touto deviací nesmí být srabík,kterého vykolejí když se někdo udělá do jeho partnerky.

ludvíček (Čt, 9. 10. 2014 - 23:10)

Je mi z vás všech na blití!Dneska jste se mi všichni zhnusili!!!

Marcela (Čt, 9. 10. 2014 - 23:10)

Takhle to obvykle...Njn... Dám si pozor teda, ale jak? Si myslím právě, že by to chtěl?! Jako vím, že vyhledává téma kandalu a tak jsem si to našla taky. Proč to teda po té kamarádce chtěl? Jako po mě chce taky abych hodila bez spodku... Hlavně když u nás je jeho kamarád, ale i jiná návštěva. Tvýmu manželovi se to líbí Helo? Jako já si o umím představit už jsem o dělala před "divákama" a co vím, tak zas nejsem nic tak zvláštního?!Ale to nebylo ještě s manželem.

Hela (Čt, 9. 10. 2014 - 14:10)

Jsem s manželem dva roky a...Takhle to obvykle začíná,znám to z vlastní zkušenosti.Rád se chlubí,ten můj také a hlavně chce abych nosila velmi odvážné oblečení.Obvykle i nahoře a dole bez.Někdy je mým jediným spodním prádlem podvazkový pás a punčochy,jindy jen punčochy.Superkrátká sukně obvykle s rozparky je poměrně obvyklá.Rád sleduje můj sex s jinými muži a pořizuje záznam.Ale než si budeš opravdu jistá,že to opravdu chce,tak pozor!Mou kamarádku k této aktivitě,kdy jeho obsluhovala orálně a jeho kamarád jí to dělal zezadu přítel dlouho přemlouval.Když se do ní oba udělaly,tak jí řekl že je děvka a rozešel se s ní.Jde opravdu o to,jestli je takto založený,nebo si chce jen povídat a vzrušovat se představami.Pokud mu jde jen o řečičky a fantazii,tak potom neunese když se do tebe udělá jiný chlap a je konec.

Marcela (Čt, 9. 10. 2014 - 04:10)

Jsem s manželem dva roky a poslední dobou pořád chce abych mu vykládala, jak jsem to dělala s jinýma a tak. Jako dost podrobně. Napřed jsem nechtěla, ale vždycky mě ukecá a dost ho to vzrušuje. Rád se se mnou, jakoby chlubí nebo tak. Myslím, že by chtěl, abych se milovala s jeho kamarádem? Často nás jen tak pozoruje, ale stydím se ho zeptat. Co myslíte?

Lenka (St, 8. 10. 2014 - 16:10)

To je u kandaulů obvyklé.Se...Život je o rozmanitosti.Představme si,že by všichni souložily na misionáře,jen ve své ložnici a pouze ve středu a neděli.Ta představa mne přímo děsí.

Milča (Pá, 3. 10. 2014 - 14:10)

Přesně nevím,ale asi to...To je u kandaulů obvyklé.Se silným zaujetím a posléze vzrušením sledují, jak se puberťáci jimi pro tuto aktivitu získaní vysemeňují do jejich žen.Je to každopádně zvláštní druh sexuálního uspokojení.

Gábina (Út, 30. 9. 2014 - 13:09)

Gábino, z jakého důvodu to...Přesně nevím,ale asi to bylo tím že to byl okamžitý nápad manžela udělat to tam.Také vliv toho prostředí a že to byl skutečně zajda.Silně pochybuji,že měl občanku.Původně to mělo být na hostinském pokoji.

určitě (Út, 30. 9. 2014 - 11:09)

ať tu tvoji kurvičku rozmrdají do ruda

(Út, 30. 9. 2014 - 10:09)

Potřebuji poradit. už máme jednu tuto zkušenost za sebou, bylo to fajn. Často mluvíme o pokračování, ale manželka řekla, že nic zařizovat nebude, že to nechá na mě a nechá se překvapit. Teď mám pozvánku na chatu na víkend, kde budou 3 chlapi. Mám pozvání přijmout?

zvědavec (Po, 29. 9. 2014 - 21:09)

Gábino, z jakého důvodu to pro tebe bylo silné kafe?

Gábina (Po, 29. 9. 2014 - 20:09)

Ze Slaného ne z Prahy.Docela tě obdivuju,a tvého muže také.My o tom s tím mým jen diskutujeme.Já bych to asi nedala s několika natvrdo.Jednou mi to dělal kluk v kabince na toaletě,byla pro postižené,bylo dost místa takže si to manžel točil na mobil.Udělal to do mně dvakrát,měl toho hodně a manžel byl spokojený.Já jsem z toho dlouho nemohla usnout,bylo to pro mě dost silné kafe.

Olina (Pá, 26. 9. 2014 - 13:09)

Olino ty jsi ze Slaného?Ze Slaného ne z Prahy.

Péťa (Út, 23. 9. 2014 - 22:09)

Je vidět,že o tom něco...Olino ty jsi ze Slaného?

zvědavec (Út, 23. 9. 2014 - 13:09)

Ty Ty vole, co se navážíš!

Reklama

Přidat komentář