Reklama

Svádění synem

stenly (Ne, 6. 6. 2021 - 19:06)

nevim jak to mas doma se sexem.ja nevim ale kdo ma syna nejlip pripravit do zivota nez matka.

Syn (St, 19. 5. 2021 - 07:05)

Mamce je 47 není nejkrásnější ale nahá je úžasná fakt. Asi sem ujetej protože miluju když se koupe a já ji můžu pozorovat nahou. Hrozně mě vzrušuje její velká macata kundicka....nechá mě kni vlest i do vany a koupat se sní. kdyz SME doma sami tak SME nahý a nechá mě si na ni lehnout a otírat se oni....

adel (St, 19. 5. 2021 - 16:05)

Spousta matek nachází vzrušení v tom že si tajně představují sexuální
a milostné vztahy se svými syny. U žen je to stejné jako u mužů, jen muži to dávají více najevo.

Syn (Čt, 20. 5. 2021 - 06:05)

Mamka mi to dávala najevo svou nahotou když SME byli sami. Tak u mě to bylo znát jinak. Strašné rád sem jí ho předváděl když mi stál... Jí se to moc líbilo.

Syn (St, 12. 5. 2021 - 11:05)

Skusil jsem to,sla do koupelny a musi jit kolem pokoje,nechal jsem pootevrene dvere,na zemi moje slipy a otoceny tak ze ji nevitim ale ona presne videla ze si honim a olizuju jeji kalhotky,busilo mi srdce tak ze by mi mozna prasklo ale delal jsem to dal a zakaslala a s usmevem si sedla na postel a roztahla nohy a rekla,vim ze trapim ja tebe a tohle co vidim zase trapi me tak pojd at nemusis mi brat kalhotky,teda takovou lizacku jsem jeste nikdy nevidel,jak strasne tekla,uz tomu verim ze zena dokaze tect pri vzriseni a ja ji nastrikal do pusy,potom brecela ale slibili jsme si ze nikdy nevyplave ven,je uzesna.

Monika (Út, 4. 5. 2021 - 20:05)

Když ženy poznají že má někdo zájem o jejich spodní prádlo tak je to také dokáže hezky vzrušit.

Erik (Út, 4. 5. 2021 - 01:05)

Spolehni se na to, že o tom ví, ale zachovává intimitu.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 01:05)

Proč myslíš? Pravda je že ono to není nic proti ničemu vím že by ztoho nedělala skandál

Vašek (Po, 3. 5. 2021 - 04:05)

oprava nezkusí

Ruda (Po, 3. 5. 2021 - 21:05)

Tak slušný syn by nerad svojí matku urazil, posera je ten kdo se matce nesveri s jinými věcmi

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 00:05)

Má pravdu , když to nezkusíš , tak to nezískáš . Ale jde o to , zkusit to ve správný čas a to každý nedá . Ona dá každá , ne každému a ne vždycky .

Erik (Po, 3. 5. 2021 - 00:05)

Alkohol může uvolnit zábrany, ale také agresi.

goky (St, 5. 5. 2021 - 12:05)

U žen spíše agresi sexuální, zvláště pak ženy které mají delší sexuální půst jsou tomu náchylné více.

Ruda (Po, 3. 5. 2021 - 00:05)

Člověk řekne co by normálně neřekl to je důležité, vůči matce agresi určitě ne

Erik (Po, 3. 5. 2021 - 00:05)

Měl jsem na mysli agresi také ze strany matky. Může to skončit výpraskem, nebo úderem do varlat.

Ruda (Po, 3. 5. 2021 - 01:05)

Stalo se ti něco takového?

Erik (Út, 4. 5. 2021 - 00:05)

Mě ne, ale kamarád, který měl alkoholickou matku, jí opilou svlékal do postele a ona mu nejen nabančila, ale zavolala na něj i policajty. Ona skončila v protialkoholní léčebně a on v děcáku.

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 00:05)

Asi pěkná kráva, stim souhlasím to nějak zkusit spíš bych jí řekl co stemi kalhotkami dělám ve smyslu se jí tím svěřit

Návštěvník (Út, 4. 5. 2021 - 09:05)

Ženská manipulaci se svým prádlem pozná , dámské prádlo je velice oblíbeným fetišem .

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 23:05)

Stejně tak jako muže dokáže vzrušit dámské prádlo, tak ženu taky dokáže hezky vzrušit když pozná že o její spodní prádlo se zajímá muž.

Reklama

Přidat komentář