Reklama

onanie kluků

Pavlína (Út, 23. 2. 2021 - 12:02)

Koukat na něj, tak to by mi nestačilo. Kdysi jo, ale teď mě to čím dál víc vzrušuje. Dnes sem si to tričko přitiskla na nos a ústa. Jindy dělám i jiný věci ale dnes ráno nebyl čas. Navíc, čím dál víc mě syn rajcuje. Je na pohled takovej nevinnej, pěknej třináctiletej blonďáček. Ale ve skutečnosti nevinnej vůbec není. Jak ten si ho mastí, jak ten si dělá dobře. Co všechno už zná.

Z (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Z

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 12:02)

Jezu mě to rajcuje jen o tom píšeš

Pavlína (Út, 23. 2. 2021 - 13:02)

Dřív mě to ani nenapadlo. Ale teď jsem se synem sama a jak je v pubertě, tak si toho všímám. Vlastně neskryje ani jedno svoje sebeuspokojování. Tedy pokud je doma. Úplně cítím jak myslí jenom na to. Samozřejmě jakmile jde večer spát, tak je to jasné. Ráno najdu vždycky dvě, někdy tři dávky z jeho ejakulace.

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 15:02)

Chtěl bych jak mu honíš

Pavlína (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

To víš, že bych mu to uměla udělat. Ale spíš mě rajcuje představa, jak si to dělá on sám. Je to tak rok, co jsem ho v neděli odpoledne přistihla. V obýváku, polozakrytej, byl tenkrát nemocen, si ho prstem třel. Jen tak dvě, tři vteřiny jsem ho viděla. Hned jsem vešla zpět do chodby. Dodnes na ten okamžik myslím.

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 22:02)

Nech v těch kalhotkách použitou vložku

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Proč jsi mu nepomohla
Mě jak by to manka udělala bych ji udělal všechno

Franc (Út, 23. 2. 2021 - 06:02)

Pavlino připravila si synovi tvé použité kalhotky?

Pavlína (Út, 23. 2. 2021 - 07:02)

Ne, nebyl čas, včera jsem měla dlouhou službu. Teď ráno jsem ho poslala pro rohlíky a využila jeho nepřítomnosti. A v tričku opět čerstvá dávka. Většinou tam má dvě. Takže první orgasmus má dnes už za sebou. To si musel prožít slasti.

Franc (Út, 23. 2. 2021 - 05:02)

Hanco oni si je všichni honi před tebou?

Hanča (Út, 23. 2. 2021 - 01:02)

Holky. Ogaři sú takový od přrozenosti. mě sa tu honijů synci, manžel, aj zeťák a já už si na to zvykla. Mám tu přehlídku všelijakých penisů aj stříkanců a nic to se mnou nedělá. Zvyknete si.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 10:02)

Pavlino já také cichal mamy použité kalhotky a strikal sem jí do nich semeno.

Pavlína (Út, 23. 2. 2021 - 05:02)

Jo kluci jsou vynalézaví. Jsou to mistři světa na tyto věci. Jako ten můj. Jenom a jenom si způsobovat ejakulaci. Za chvilku si to začne dělat, jestli už ale teď nemá první ranní onanii za sebou.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 10:02)

Saskie já si je pokládal na postel penisem jsem na ni nalehl a trel jsem se o ni dokud jsem na ni nevytekl.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 09:02)

Saskie on ti bere použité vložky? Co s nima dělá?

Saskia (Po, 22. 2. 2021 - 09:02)

Mám jen chvilku, musím na šalinu ať ju stihnu. Poslední dobou si bere vložky. Dávám je do mýho koše ale i tam slídíl. Teď když to vím tak tam nechávám takové ty lepší spíš intymky a tak. Určitě si je přikládá na pusu a nos. No a přitom si ho prstíkem mastí. Co jinýho.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 06:02)

Pavlino jednoduché řešení. Podstrč mu tvé použité kalhotky a uvidíš sama.

Saskia (Po, 22. 2. 2021 - 08:02)

Puberťáci jsou všichni stejní. Mladší brácha v tom jede taky, už tak od deseti. O moje kalhotky se začal zajímat o dva roky pozděj a bere si je teď pravidelně. Musím se tomu smát, jak myslí jenom na to, až si je až usnu, jde vzít z koše v koupelně. Máme jeden pokoj, tak to sleduju. Nechává si je až do rána a pak je vrátí zpátky. No je prostě ujetej na kalhotky a poslední dobou na vložky.

Pavlína (Po, 22. 2. 2021 - 06:02)

Zkusím je nastražit třeba v koupelně. Mám ale obavu, že pak už bude honit furt a furt. Už teď, než vstane, tak v posteli ráno mastí dvakrát. Těch dávek semene, to je neuvěřitelné.

Reklama

Přidat komentář