Reklama

onanie kluků

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 22:02)

Nech v těch kalhotkách použitou vložku

Návštěvník (Út, 23. 2. 2021 - 16:02)

Proč jsi mu nepomohla
Mě jak by to manka udělala bych ji udělal všechno

Franc (Út, 23. 2. 2021 - 06:02)

Pavlino připravila si synovi tvé použité kalhotky?

Pavlína (Út, 23. 2. 2021 - 07:02)

Ne, nebyl čas, včera jsem měla dlouhou službu. Teď ráno jsem ho poslala pro rohlíky a využila jeho nepřítomnosti. A v tričku opět čerstvá dávka. Většinou tam má dvě. Takže první orgasmus má dnes už za sebou. To si musel prožít slasti.

Franc (Út, 23. 2. 2021 - 05:02)

Hanco oni si je všichni honi před tebou?

Hanča (Út, 23. 2. 2021 - 01:02)

Holky. Ogaři sú takový od přrozenosti. mě sa tu honijů synci, manžel, aj zeťák a já už si na to zvykla. Mám tu přehlídku všelijakých penisů aj stříkanců a nic to se mnou nedělá. Zvyknete si.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 10:02)

Pavlino já také cichal mamy použité kalhotky a strikal sem jí do nich semeno.

Pavlína (Út, 23. 2. 2021 - 05:02)

Jo kluci jsou vynalézaví. Jsou to mistři světa na tyto věci. Jako ten můj. Jenom a jenom si způsobovat ejakulaci. Za chvilku si to začne dělat, jestli už ale teď nemá první ranní onanii za sebou.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 10:02)

Saskie já si je pokládal na postel penisem jsem na ni nalehl a trel jsem se o ni dokud jsem na ni nevytekl.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 09:02)

Saskie on ti bere použité vložky? Co s nima dělá?

Saskia (Po, 22. 2. 2021 - 09:02)

Mám jen chvilku, musím na šalinu ať ju stihnu. Poslední dobou si bere vložky. Dávám je do mýho koše ale i tam slídíl. Teď když to vím tak tam nechávám takové ty lepší spíš intymky a tak. Určitě si je přikládá na pusu a nos. No a přitom si ho prstíkem mastí. Co jinýho.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 06:02)

Pavlino jednoduché řešení. Podstrč mu tvé použité kalhotky a uvidíš sama.

Saskia (Po, 22. 2. 2021 - 08:02)

Puberťáci jsou všichni stejní. Mladší brácha v tom jede taky, už tak od deseti. O moje kalhotky se začal zajímat o dva roky pozděj a bere si je teď pravidelně. Musím se tomu smát, jak myslí jenom na to, až si je až usnu, jde vzít z koše v koupelně. Máme jeden pokoj, tak to sleduju. Nechává si je až do rána a pak je vrátí zpátky. No je prostě ujetej na kalhotky a poslední dobou na vložky.

Pavlína (Po, 22. 2. 2021 - 06:02)

Zkusím je nastražit třeba v koupelně. Mám ale obavu, že pak už bude honit furt a furt. Už teď, než vstane, tak v posteli ráno mastí dvakrát. Těch dávek semene, to je neuvěřitelné.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 05:02)

Blanko nejraději by si mu ho sama vyhonila a všechno semeno spolikala. Nastraž mu tvé použité kalhotky a možná se ti do nich vystrika a budeš mít celou jeho dávku semene.

Pavlína (Po, 22. 2. 2021 - 06:02)

Jak už jsem psala, ten můj taky pravidelně mastí. Mám podezření že se taky zajímá o moje kalhotky, zjistím to. Občas si taky užiju s jeho semenem, který je většinou na jednom místě, včera třeba na kabátku od pyžama. Takže taky mám pěkně celou dávku. To je pak něco.

Franc (Po, 22. 2. 2021 - 05:02)

Blanko nejraději by si mu ho sama vyhonila a všechno semeno spolikala. Nastraž mu tvé použité kalhotky a možná se ti do nich vystrika a budeš mít celou jeho dávku semene.

Franc (Ne, 21. 2. 2021 - 08:02)

Pavlino a kam tvůj syn strika semeno? Píšeš že ho má hodně.

Draha (Ne, 21. 2. 2021 - 12:02)

Mám dceru a syna, začínajícího puberťáka. Jak už tady někdo psal, i mě překvapilo kolik má neustále spermií. Trochu to sleduju a vím že to dělá i víckrát denně, ale tolik toho má při každém výronu že můj bývalý se mi teď jeví jako ubohý troškař. Trochu mě to aj vzrušuje když vejdu k němu do pokojíčku a hned cítím semeno.

Blanicka (Ne, 21. 2. 2021 - 15:02)

Vim ocem mluvis.Priznam se, ze i me to dost vzruseje.Mam syna v puberte a nekdy mam pocit ze si ho snad honi porad.Opcas ho i tajne sleduji a pokazde dost vystrikne.Divim se, ze porad neco ma v zasobe a nejsou to jen male vystriky, ale pekni cakance.V pokoji pak citim jeho semeno a nekdy kdyz neco prehlidne a neotre, tak najdu i zbitky semene.At uz v pokoji nebo v koupelne..Priznam se ze jsem neodolala a ochytnala.Ta chut je naprosto skvela.Ten muj se vystrika jednou a dost a zas az nekdy.Jak ale vydim syna, jak mu to nekolikrat za den strika, uplne jdou name nemravne myslenky a myslim na jeho sperma.

Reklama

Přidat komentář