Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zuzka (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Přidávám se na pripitek !

Ivan.L (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Klárko já se připojuji také. Na maminku podruhé, ve osm.

Ondra (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Také ,už to mám připravené

Mike (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Klárko suprový čůráníčko !

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Klárko já už jsem odpoledne kakala a tak jsem se víc dívala. Nejdřív jsem ale z pipinky čůrala a hodně proud asi jako ty máš když čůráš . Ale chtělo se mi tak že bych vydržela ale chtělo se mi víc to druhý a pak jsem ani moc nemusela zatlačit a šlo to najednou samo hezky a uměla jsem velký dlouhý ale ještě za ním rychlý hodně až to bylo všechno. Klárko máme na krmítku ptáčki a jsou hezký a mají slunečnice. Jsou tady sýkorky a taky kos a našla jsem si že brhlík a sýkorka z čepičkou černohlavá a bylo tady sluníčko. Pojedeš na chaloupku taky krmit? Já bych taky chtěla chaloupku ,my máme ale jen na léto a na zimu rodiče nechtějí tam ptáčki krmit a tak to máme tady.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Sluníčko, to se mi nelíbí takhle psát o tom druhým, když to píšeš pro mě. Tak se mi nelíbíš. Piš si to klidně ale ne mě, já to od tebe neberu. Líbí se mi čůrání, toto ne.

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Klárko já už nebudu psát. Jen o čůrání. Já nechci aby ses zlobila já to tak nemyslela. Nezlob se prosím moc nebo budu plakat když tě mám ráda a maminku taky aby byla zdravá. Já budu jen čůrat o psát o tom.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Slunicko,nebuď smutná ,já tě mám ráda a nechci abys plakala,ale když budeš psát jen pro mě , tak mě stačí to o čůrání a třeba co jsi hezkého prožila a tak. Pa.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Já zas nemám rád ty příspěvky kde někdo píše že mu to šlo horem. proti tomu je to čemu říkáte to druhé za určitých okolností ještě únostné

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Sluníčko: přidám ještě jednu otázku k těm předchozím, takže jsi dnes udělala dvě hovinka? Jedno dlouhé a pak malé?

z (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

z

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Sluníčko: Že máš Kláru ráda a stala se tvým vzorem je tady všem jasné, ale jak můžeš napsat, že je moc hezká, ty jsi ji někdy viděla? Tvůj vztah vůči ní je hezký, nevím ovšem jestli o něj tolik stojí. To, že když tě bolí bříško je tvé kakání jiné je jasné, tak to má každý. A proč ti vlastně vadí cizí záchody? Stydíš se kvůli ostatním nebo ti přijdou špinavé? Tak to jsi tedy šikovná, čůrání z výšky se asi dá zvládnout, ale kakat takto musí být hodně těžké, trvá to déle než čůrání a tobě kakání trvá dlouho jsi psala, jsi dobrá že udrzis tak dlouho rovnováhu, dokážeš tlačit a trefit se. Kde jsi takto kadila?

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Kde jsi se tu vzal? Ještě se ptej na tohle. Zvedá se mi žaludek. Končím tady. Klára ano ale tohle je moc.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Třeba z toho co píše o sobě Sluníčko nechápe že je třeba Sluníčko ještě ve věku kdyby na to neměl být zvědavý ani v diskuzi ve které by bylo dané téma ještě přípustné

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Nechápe? To snad ne
Tohle je cílené na odpověď, kterou čeká a která ho vzrušuje.

Jana (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Stíhám. Dám si s vámi v osm! Příjemný večer do Mimoně.

No a? (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Pedofilní kecy plodí jiné pedofilní kecy.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

ale ano chápu jestli že tvrdím to co píšete že nejsem tak jsem se Mema vůbec neměl zastávat

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

nechci se jí zastávat ale někomu by se zvedl třeba žaludek z toho čemu tady někdo říká vypíjení. Zdá se mi že jak tady asi jednou jinými slovy naznačila Kikina že se tu měří dvěma metry.

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Z

Reklama

Přidat komentář