Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Sluníčko , tak je to správně. Na ty druhý věci tady na doktorce najdeš spravná témata, kam můžeš psát o kakání.

Pavel1 (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Myslím,že jsem už vše napsal a není třeba to víc rozebírat,jen k tomu Pavkolovi,co si psal,jsem už psal kdysi,pořád dokola omlouvání a kdo ho chápe a těm děkuje atd.,jak píšeš,zbytečné psaní a nedá se to už číst,a ano existuje i diskuze na kaděni,tak proč to nerozebírat tam...

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

už ne ten dnešní trapas definitvně rozhodl že končím o dva dny dříve než jsem původně chtěl vůbec jsem neměl se Mema zastávat sbohem mějte se a tentokrát definitivní tečka

Cho chóó (Pá, 22. 1. 2021 - 21:01)

Ty bys už musel mit vytečkovaný celý být. Neslibuj něco ,co vzápětí porušiš. Tím jsi dost trapnej. Nevydržíš víc jak den a pod jiným nickem se vrátíš, ale každý tě ihned stejně pozná. Máš to zapotřebí?

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 21:01)

Práv ěproto to tentokrát po tom trapasu s memem a sluníčkem myslím úplně vážně na malé děti a na malé holky sem nikdy nebyl a teď když jsem Mema podpořil tak to vypadá že jsem proto musím odejít abych jednak dokázal že nejsem ale svou chybu uznávám a že si uvědomuju že tohle už bude neodpustitelné takž tentokrát to myslím smrtelně vážně. udělal jsem chybu takže nejmenší trest bude že se na to fakt vybodnu chápu že mi nevěříte ale já se cítím tak hrozně že jiné východisko mi tentokrát už opravud nezbývá sbohem Klárko tvé články mi sice budou chybět ale po tomhle trapasu už tady fakt být nemůžu i kdybych chtěl

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 21:01)

Z

Holkočůr (Pá, 22. 1. 2021 - 20:01)

Pozor.....ted! Na maminku ! Na její ZDRAVÍ !

Holka +Holka 16 (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Klárko když jsi nás vzala do party, tak my si taky i dnes připijeme za chvíli na zdraví pro maminku. A zitra ráno si to čůrání změŕíme. Většinou nechodíme v noci a kdyby některá z nás náhodou musela, tak to uděláme další ráno. Já taky mám způsob čůrání jako ty a ne jako kluk moc dopředu a ségra se tady usmívá a že čůrá taky stejně a to mohu potvrdit, že čůráme jen trochu dopředu. My si připijeme vodou a zapijeme to džusem. Po tom budeme dobře spát. Měj se večer hezky. Zdravíme.

Natalie (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Klárko já si na tvou maminku taky připiju. Mám tady Lambrusco. Ať je maminka zdravá.

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Sluníčko: Proč nechceš psát sama podle sebe? Klidně na to odpověz, Klára jen nechci aby jsi to psala přímo jí, ji to nezajímá ale některé jiné ano.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Ale ne tady!!!

Z (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Z

Bertík (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Tak já ti Klárko napíšu ale dnes ne. Kristýnka krásně čůrala a bylo pak všechno,ale nemám sílu víc napsat.vážím si tvého postoje.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Jo ve osm ! Mamča je celkem dobrá. Večeře.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 17:01)

Jsme doma a zajeli jsme se s Liborem a Nikou podívat na Hamr a prošli jsme se okolo a chtěli nakrmit ptáčky, hlavně labutě a kachny, ale bylo to dost zamrzlý a ptáčci byli jen na jednom místě a tak dostali od nás krmení. Bylo krásný sluníčko a hodně mokro a i bahno a tak jsme museli dávat pozor, ale prošli jsme tak celkem asi 3 kilometry krásnou procházkou. Chtělo se nám čůrat samozřejmě taky, protože jsme vypily všichni kafe a ještě perlivku po obědě a tak jsme se rozdělili,když se nám chtělo a Libor šel ke stromu a my s Nikou na druhou stranu kousek,ale byl mokrý sníh a tak jsme se vyčůraly za stromem a s prdelkama víc ve výše a já jsem to ze začátku netrefila a udělala si proud na spodní část kalhot jak mi to šlo do strany, ale pak se to srovnalo a proudila jsem hezky dolů pod zadeček. Niki byla šikovnější, ta měla z pipinky taky ryxhlý proud ale hned pod sebe a ne do strany a za chvilku jsme byly vyčůraný úplně. Na ten dotaz jestli jsem zkoušela jestli se vyčůrám až na obličej ve vaně ,když zvednu nožky, tak jsem to zkusila tajně sama ,ale nešlo mi to a když jsem zatlačila tak jsem udělala pramínek jen nad pipinku kousek na břicho. Jinak jsem čůrala srandovně spíš do výšky a padalo to zpátky na pipinku, takže jsem si ji vlastně počůrala dvakrát. Liborovi to ukazovat nebudu, aby se mi nesmál. Bertíku, klidně mi piš. Já s tebou žádný problém nemám a jestli by ses měl trápit, že nemůžeš mi psát tak to nechci. Stejně mi píše Sluníčko a i když já jsem vychovaná, že se o kakání nemluví , respektuji ,že má takový pohnutky. Mě se libí víc její čůrání a to, že se si třeba ode mne bere nějaký vzor, ale o tom druhým, to jsem ji k tomu nenaváděla. To vymyslela sama, ale mám ji ráda i tak. Půjdeme na večeři. Večer ještě nakouknu a třeba na něco odpovím. Holky tak ráno si to změřte, zkusíme s Nikou taky jestli na to vzpomeneme.

Jenda (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Jak popisuješ to čůrání ve vaně. Záleží jak máš nastavenou čůrací dírku. Některá ji má dopředu, takže může čůrat taky ve stoje před sebe, a ty čůráš na bobku víc pod sebe. Takže s nožkama nahoru je to u tebe dovrchu.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 19:01)

Jendo já mám asi čůrací dírku normální, ale ve stoje bych čůrat dopředu neuměla. Myslíš jako kluk? Toby mi nešlo. To bych si počůrala nohy a dolů. Když čůrám na bobečku tak nečůrám jen dolů k zadečku, ale čůrám z pipinky kousek dopředu z ní malým obloučkem nebo přímo před ní dolů ,ale ne daleko. Niki to má podobný. Jedna z mých kamarádek ale na bobečku dokáže vyčůrat větší oblouček dopředu, když jsme někdy spolu čůraly. Řekla bych, že někdy skoro až metr před pipinku, já to neměřila, ale já mám čůrání z pipinky tak maximálně kolem 30 cm dopředu, ale to znám i u jiných holek, že čůrají podobně a nedělají velký proud hodně dopředu . Ještě tady doma probíráme trochu to bydlení, zítra bychom se tam chtěli jet všichni podívat, protože byl tady u mamči na kafi odpoledne ten nový majitel a oficiálně je odstěhován. Tak tam zajedeme se podívat a navnímáme co a jak. Na chaloupku nakrmit ptáčky pojedeme v neděli, protože jsem tam byla s Nikou v týdnu, když jsem se jí chtěla omluvit za tu zpackanou nečůrací soutěž a tak tam ptáčkové vydrží . Děkuji všem za tu osmou. Dáme si na maminku.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

I když to asi z pochopitelných důvodů nebudeš chtít lokalizovat myslíš Hamr na Jezeře? Tam jsem byl před nějakými 15 lety na víkendovém pobytu

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Ano. Je to kousek od nás

Lucka (Pá, 22. 1. 2021 - 18:01)

Tak Klári, ve osm na maminku! Jak se cítí?

Reklama

Přidat komentář