Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

Máme školu rychle píšu. Ona čůrala se mnou a koukala když jsem kakala ale ona je hodná a já se s ní nestyděl a. Jindy kakala ona a já ne jen čůrala a taky jsem viděla jak dělá velký hovínko

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

Memo já se bojím napsat o kakání když to tady nechtějí . Ráno jsem nekakala teď ale někdy kakám ráno nebo i přes den. Kakám někdy i venku ale to když se mi chce kakat a domů je to dlouho. Když jsem kakala venku naposledy tak se mnou byla moje kamarádka ale ta nekakala ale já ano. Já chtěla moc a vykakala jsem ze zadečku hodně jako asi když Klára potřebuje jako já. Ale měla jsem papir na pipinku a tak je i na to druhý. Kamarádka nekakala ale jen čůrala se mnou a já taky čůrala ale udělala jsem hodně kakání na trávu ale průjem ne jen velký kakání dlouhý jako když se chce hodně udělat .

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

Sluníčko klidně piš obojí ,já tě také velmirád čtu jako Kláru a další. Možná jsi malé nebo ne a máš takový styl, ale to je úplně jedno.Toto kakání i čůrání super. A ta co tam byla s tebou ta, ta čůrala u tebe a koukala se jak ti to kakání jde? Piš ,těším se jestli máš další zážitky s čůráním i kakáním. Neboj se.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

díky návštěvníku aspoň někdo mě chápe je mi jasný že pokud se Bára nevrátí nebo pokud poslechne ty kteří nás brzdili tka to přestane ale jsem rád že nejsem jediný kdo má stejný nebo podobný názor že mám tebe a Mema na své straně

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

nebojte se mě je jasný že tak jako s Bárou bych měl jednat pouze s holkama 18+ ale z reakcí některých možná kroomě té včerejší čůrací dvojice. a Bertíka a Sluníčka není někdy prostě zřejmě že sem píšou i mladší možná jsem ulítlej na informace o obojím ale takovej ten co má rád malý holky nebi děti rozhodně nejsem. Jestli si to o mě někdo myslel tak tomu tak opravdu není.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

No fuj, ty jsi fakt dobytek, člověče.

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

Ahoj Klárko. Já měla ráno taky moc velký čůrání ale taky jsem se nepočůrala,ale pustila jsem to hned ale kalhotky jsem sundala. Já se někdy zase vyčůrám i přes kalhotky protože je to srandovní a vyperu je. Klárko zkusila jsi se vyčůrat na hlavu? Mě to tam nešlo a počůrala jsem si břicho s tričkem a nohy protože mi to čůralo z pipinky nakřivo.

Mike (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

Klárko dobré ráno.

Klára (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

Je ráno a ještě budeme mít online. Popíjíme kafe po snídani a snad nebudu mít pipinku ucůranou jako včera,ráno byla hodně plná, ale čůrala normálně hodně a dlouho, ale pocitově to nebylo jako včera dopoledne, kdy jsem byla zoufalà a myslela jsem, že se už
opravdu počůrám. Niki taky čůrala , ale měla plný bříško i jinde a tak jsem ji nechala samotnou, aby se jí to druhý dělalo klidně bez jiných lidí. Mamča je ráno taky čilá s celkem dobrá a Libor taky. Snad bude pohodový den.

Lucka (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

Klárko také dobré ráno do Mimoně. Neboj,dnes budeš mít čůrání v poho. Překvapilo mne, kolik se lidi včera připojilo na přípitek ,tak dáme dnes znovu? Do druhý nožičky, aby maminka nekulhala? Pozdravuje tě můj přítel, ten se včera chechtal nad tím zkoušet to ve vaně jak tady nějakej debil poradil. Moc ti přejeme ten dům a budete tam určitě spokojeni. Taky jsem si našla kde to je ,ale jak už jsem psala dřív nebudu to tady troubit. Víš některý lidi jsou škodolibý. Pa

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 05:01)

Pavkole tobě držím palce a přeji, aby jsi našel někoho, s kým by jsi byl šťastný a kdo by pro tebe měl pochopení podobně jako to zpočátku vypadalo s Bárou, nevyšlo vám to...stává se a já nechci řešit, kde se stala chyba, ale je mi jasné, že aspoň těch pár dní ti přinášela do života radost podobně jako tomu kdysi bylo s Ivou. Vždy je to ovšem něco za něco a když už najdeš holku, která by ti o tom vyprávěla snaž se dělat naopak radost něčím ty jí.

Sluníčko a ty buď sama sebou, když tě zajímalo jak to má Klára a tím druhým tak se jí prostě zeptej a ona ti maximálně neodpoví, stejně tak když sama chceš říct, že jsi nejen čůrala, ale i kakala bez obav to napiš. Nakonec mě by i zajímalo jestli máš nějaký zážitek tady s tím podobně jako píšeš o čůrání venku například.

Pavel1 (Pá, 22. 1. 2021 - 07:01)

Ahoj,nezlob se,ale když tady budem psát jedno přes druhý,tak z toho za chvíli bude takovej guláš,že to povede ke konci,vždyť není tak těžký kliknout na jiné téma a tam přispět nebo se zeptat,když je potom třeba diskuze o konkrétní věci a ty by ses chtěl dozvědět k tomu něco blíž a budou tam psát úplně jiné věci,tak ta diskuze o tom zanikne,protože ty,co tam přispívali a chtěli se k nějakému problémy něco dozvědět( nebo si k tomu přečíst nějaký zážitek),tak už tam chodit nebudou a bude konec diskuze o tom konkrétním,takhle to zase vidím já.

Jenda (Pá, 22. 1. 2021 - 14:01)

Já naopak s Memem, naprosto souhlasím. A že se občas i na dobrých diskuzí semele páté přes deváté, ale dává to smysl, je taky běžné. A to ti nevadí, od Kláry, že píše o nemoci maminky a o stěhování, o škole, milování s Liborem? Ta to má od tebe povolené? _______ To čůrání do pusinky jsem viděl a je to reálné. Samozřejmě musí pipinka umět čůrat souvislým pramínkem a nerozstřikovat. A že si Sluníčko počůrala tričko? No a co. Když jsem to viděl v tom videu, tak si je počůrala taky. Mimochodem, já Sluníčko vnímám, že je pravé a -15. Začala tady pod svým pravým jménem, dětsky najivně, ale když jí na to doma přišli, tak se odmlčelo, ale časem si sem našlo cestu znovu, pod přezdívkou. Ale nic nemravného tady nepíše. ______ K Pavkolovi bych dodal, že je asi hodný kluk. Jen je moc HRRR, jak utržený ze řetězu. S Bárou si to podělal, že moc psal.

Ivan L. (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

Já sem na Kláru chodím nejen kvůli močení, ale i kvůli tomu příběhu. Ten tomu dává hluboký smysl dohromady.

Jenda (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

Já samozřejmě taky, jen chci naznačit, že diskuze nemusí být přesně podle tématu, jak by si přál Pavel1. Že drobné odchylky můžou být.

Zuzka (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

Souhlas Ivane, já taky.

Jenda (Pá, 22. 1. 2021 - 15:01)

V předešlém příspěvku jsem blbě napsal, jako bych viděl Sluníčko ve videu. To né, bylo to v normálním Péčku.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

jneže Pavle1 takhle to bohužel dopadlo s diskuzí která tomu druhému určená byla psali jsme si tam o tom otevřeně ale pak se tam objevila jistá Martina K. která nám to kazila hatila a nadávala nám a bohužel se všichni ostatní odradit nechali. samozřejmě chápu že mě to neomlouvá a nepomuže že to je maximálně argument ale právě proto to vysvětluju. Samozřejmě budu muset respektovat to co mi ostatní během posledního týdne naznačili pouze vysvětluju proč jsem byl takovej

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 05:01)

Delší dobu čtu zdejší příspěvky a nedá mi to také nenapsat svůj názor.

Určitě je pravda, že diskuze je zaměřena především na čůrání, ale nevidím důvod proč by se zde nemohlo zmínit i to druhé - někdy to spolu zkrátka souvisí a pokud to někoho zajímá nebo mu to přijde zajímavé jako třeba Sluníčku, které se tu před časem na to Kláry ptalo je to přeci jeho věc a jeho vizitka. Jinými slovy je to veřejná diskuze, kde platí nějaká svoboda slova a pokud se to někomu nelíbí je to samozřejmě jeho názor, který může říct a takové příspěvky nemusí číst pokud mu vadí, co se mi nelíbí a není podle mě dobře je zakazovat druhým o tom mluvit jen kvůli vlastnímu názoru. Tím myslím především to jak tu bylo útočeno na Pavkola, ale hlavně ovlivňování Sluníčka, které ikdyž o tom zjevně psát chtělo řeklo patrně ze strachu, že už to dělat nebude.

Pravda mohli by se o tom bavit v jiné diskuzi, ale to by jak už zde psala Kikina jim ji někdo nesměl zcela zničit. A tady to k tomu má také nakročeno tady tím odsuzovanim, zkuste mít trochu pochopení i pro ně.

Přijde mi smutné, že v naší zemi se lidé musí pořád do druhých navážet, dělat si z nich legraci, urážet se atd.

Jsme celkem malá země a jakýkoliv zájem v čůrání a ještě víc v případě toho druhého je už tak dost ojedinělý co se % na počet obyvatel týká a místo toho, aby se lidé s alespoň částečně stejnými zájmy družily a snažili si ten život dělat hezkým vzájemně díky tomu pochopení, tak se jen dohadujete :(

Když si vezmu jak krásně funguje diskuze o těchto tématech na toilestool.com, kde nikdo nikoho neuráží, spousta lidí tam píše o svých zážitcích a většina dalších s nimi přátelsky komunikuje, tak je mi smutno z toho, proč tady to nejde.

Kikina (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

To je napsáno naprosto přesně. Logicky když mě nějaké téma pohoršuje tak na danou diskuzi nelezu ne? Bohužel jsme země která byla vždycky netolerantní k těm co se nějakým způsobem odlišují a to i přes to jak se furt argumentuje tím že dnešní doba je víc svobodná a otevřená ale v tom to není je to v mentalitě lidí a tak to bude vždycky. Bohužel.

Reklama

Přidat komentář