Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Kiki jestli to myslíš vážně tak ti na "tu naší stránku" také napíšu e-mail jestli o to budeš stát tak se tam prosím během dne podívej

Kikina (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

Já tvůj mail znám už jsi ho tam dával ale nemůžu nic slíbit. Poslední dobou ty kontakty trochu zanedbávám od té doby co i díky vztahu s mým přítelem žiju víc v realitě. To říkám na rovinu. Někdy před dvěma roky když jsem ještě byla sama jsem tou internetovou komunitou doslova žila teď už tak aktivní nejsem ale třeba ti někdy napíšu. Nic neslibuji uvidíme.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

a ještě jednu věc nejvíc se bojím že přesně kvůli tomu přijdu o ivu před vánocemi mi volal nějakej chlap a řekl frajere nech manželku na pokoji nebo se ti najdu a já vlastně dodneška nevím jestli to bylo od expřítelkyně Milušky nebo právě od ivy. v tom druhém případě příjdu o poslední kamarádku která mě v tom "našem podporovala

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

ale ještě jednou ti fakt moc děkuji od od doby kdy jsem si to pohnojil u Barunky a od kdy se teda snažím mluvit jenom o čůrání abych se zas nestal terčem nenávisti si asi jediná holka kdo mě tady opravdu chápe proto ta nabídka toho mailu abych se tě na to "naše" neptal tady. Díky moc moc to tvoje zastávání pochopení a tolerance pro mě znamená

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

byl bych moc rád protože iva to ze zdravotních důvodů omezila zuzka odpoví jen když se jí na to "naše" zeptám tak proto bych chtěl aspoň tak ještě jednu další dvě holky s kterými bych se na dané téma mohl aspoň bavit (pokud mě pochopěj) když si o tom nemám s kým psát tak ne že bych to musel mít za každou cenu to ne ale pocit že mi to chybí prostě mám.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

a poslední věc k tomu ta sebereflexe znamená např: už o tom psát nebudu když vím jak jsem posledně dopad?

Holkočůr (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Holky čůrejte,ksakejte,sexujte a hlavně pište. Každý si z toho vezme to své. Sluníčko, krásně jsi to rozsvítilo!

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 11:01)

OTÁZKA POUZE PRO HOLKOČÚRA: a jakým způsobem by si mi radil se na to tady opatrně ptát abych se nedostal do stejné nelibosti jako minulý týden?
1) čekat až to ty holky o sobě napíšou samy?
2) nějak jinak ale jak?

Holkočůr (Pá, 22. 1. 2021 - 14:01)

Pavkole jasně že 1.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

přesně tak holkočůre

Meme (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Pavel1: Musím uznat, že tvá slova mají hlavu a patu, ale přesto mám pocit, že takto diskuze už tak nějak fungují, že tam lidé píší jeden přes druhého a čím živější to vlákno je tím více se toto stává. Ale dobrá tedy, jaké navrhuješ řešení? Píšeš o nějakém jiném tématu, uveď prosím konkrétní název diskuze, děkuji.

Pavkol: Nemáš zač, ale zkus se tolik neopakovat, zdejší už toto většinou četli od tebe a jen za ráno napsat tolik příspěvků je zbytečné a pak chápu druhého Pavla, že tu vzniká chaos. Bohužel nevím o nikom koho ti doporučit, to už musíš sám a kdyby na tebe měla Bára ještě reagovat určitě ne pokud ji budeš stále jmenovat, vysvětlovat, omlouvat se atd. Jednou to zkrátka stačí.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Meme: beru na vědomí

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 10:01)

Odpověď pro Meme: jedno řešení by bylo to vlákno o kterém mluví ti kteří tu lidi jako já z pochopitelných důvodů nechtějí se jmenuje Kakání partnerky

Podpíčník (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

Holky souhlas. Pište o čemkoliv. Já preferuji čůrání, ale když to holka podá stylově tak mně neurazí nic. Sluníčko body nahoru. Podle stylu mezi řádky..... myslím že jsi velká holka toto je jen maska, líbíš se.

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

palec nahoru Podpičníku

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

Máme školu rychle píšu. Ona čůrala se mnou a koukala když jsem kakala ale ona je hodná a já se s ní nestyděl a. Jindy kakala ona a já ne jen čůrala a taky jsem viděla jak dělá velký hovínko

Sluníčko (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

Memo já se bojím napsat o kakání když to tady nechtějí . Ráno jsem nekakala teď ale někdy kakám ráno nebo i přes den. Kakám někdy i venku ale to když se mi chce kakat a domů je to dlouho. Když jsem kakala venku naposledy tak se mnou byla moje kamarádka ale ta nekakala ale já ano. Já chtěla moc a vykakala jsem ze zadečku hodně jako asi když Klára potřebuje jako já. Ale měla jsem papir na pipinku a tak je i na to druhý. Kamarádka nekakala ale jen čůrala se mnou a já taky čůrala ale udělala jsem hodně kakání na trávu ale průjem ne jen velký kakání dlouhý jako když se chce hodně udělat .

Návštěvník (Pá, 22. 1. 2021 - 08:01)

Sluníčko klidně piš obojí ,já tě také velmirád čtu jako Kláru a další. Možná jsi malé nebo ne a máš takový styl, ale to je úplně jedno.Toto kakání i čůrání super. A ta co tam byla s tebou ta, ta čůrala u tebe a koukala se jak ti to kakání jde? Piš ,těším se jestli máš další zážitky s čůráním i kakáním. Neboj se.

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

díky návštěvníku aspoň někdo mě chápe je mi jasný že pokud se Bára nevrátí nebo pokud poslechne ty kteří nás brzdili tka to přestane ale jsem rád že nejsem jediný kdo má stejný nebo podobný názor že mám tebe a Mema na své straně

Pavkol (Pá, 22. 1. 2021 - 09:01)

nebojte se mě je jasný že tak jako s Bárou bych měl jednat pouze s holkama 18+ ale z reakcí některých možná kroomě té včerejší čůrací dvojice. a Bertíka a Sluníčka není někdy prostě zřejmě že sem píšou i mladší možná jsem ulítlej na informace o obojím ale takovej ten co má rád malý holky nebi děti rozhodně nejsem. Jestli si to o mě někdo myslel tak tomu tak opravdu není.

Reklama

Přidat komentář