Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Starší ve 44? Ty bláho, chci tě vidět až ti tolik bude, jak si budeš připadat starej.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Je to tak, věk je relativní. Sám si vzpomínám, když jsme byli s kámoši na jedné pracovní akci, všichni kolem 30, ale jeden prozradil, že má zrovna narozeniny 40. Byl nejstarší. A všichni jsme neuvěřitelně koukali, jak je starý. A byl to jen tak malý rozdíl.

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Já jsem si včera přečetla jak jsi odpovídala na Karlův dotaz o čůrání, když máš měsíčky a je to skutečně tak a já to mám stejný. Jenže bych to neuměla tak hezky popsat. Jsem o rok starší než ty a mám ještě sestru o tři roky dolů. Nás obě to baví to číst, ale s tou maminkou to bude dobrý, co ty myslíš ? Můžu se někdy přidat a napsat až budu mít zajímavý zážitek s čůráním? Ráno to zajímavý není, to máme každá podobný.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 08:01)

A nějaký zážitek z minulosti spojený s čůráním ty nebo obě nemáte,? A jak se jmenuješ Holko, Holky ?

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Měla jsem tři kluky. Prvnímu se nejvice líbilo, když čůrám a tomu současnému taky. Když jsme byly ještě hodně malý holky tak to bylo jinak a čůraly jsme normálně i před klukama, ale pak jsem se už víc styděla jak jsem byla větší. Až v šestnácti pak s mým prvním klukem. Byl jako tady ten Bertík. Stále mě prosil, až jsem s ním pak chodila čůrat na záchod i když jsme byli někde venku. On si to natáčel na mobil a pak to ukazoval kamarádům a já ho nechala a řekla jsem to doma a otec si za ním došel a pohrozil mu soudem. Teď mám kluka, ale jsme na jedné vlně. Milujeme se a líbí se mu jak čůrám, ale nemusí to mít pokaždé a je to hezká hra s ním. Já jsem Veronika, ségra Vanessa.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Veroniko a jaký máš názor na Kláru. Je jen o rok mladší než ty. A máš nějaký zážitek s čůráním třeba na neobvyklém místě nebo vtipný nebo naopak nepříjemný?

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Názor na Kláru tady jak čtu mám hezký a strašně se mi líbí jak to píše, až bych se někdy červenala. Ale bojím se o maminku a jsou tam pasáže, kdy jsem taky u toho brečela. Nelíbí se mi jak to Libor rovou pije, když Klára čůrá. To je hnusný a to bych se pozvracela kdybych to měla pít. Zážitky mám různé, ale promyslím to jak to napsat.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Děkuji za rychlou odpověď. Jsem zvědavý na to s čím se svěříš. A sestra Vanessa má taky nějakou podobnou zkušenost s klukem a močením ? Napsala by?

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Zeptám se jí jestli napíše. Ona teď kluka nemá měla jen jednoho a to mi řekla, že spolu měli nejen první sex ale ještě dříve i čůrání. Ale nebudu psát za ní podrobnosti aby se nezlobila.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Holko to já taky ne když si pomyslím jak je to cítit. Pavkolovi tady všichni právem nadávali jak je hnusné to druhé ale myslím že u toho co sem patří je pití čůránek taky hnus.

Holkočůr (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Já jsem to od holky pil mnohokrát přímo z ni a je to fajn. Chce to nemít komplexy.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

buď si jistá že kdybych já byl na místě toho kluka kterej to smí vidět tak bych se jen koukal rozhodně bych to nenatáčel. Jednou by to bylo pro moje potěšení (kdyby to prošlo) tak proč to ještě ukazovat ostatním díky za inspirativní a poučný článek Veroniko

Holka (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Ale já bych se s cizím klukem nevyčůrala. Na to zapomeň.

vysvětlení pro holku (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

to jsem ani neměl v úmyslu já jen chtěl naznačit že bych si to nenatáčel ani nefotil

Sluníčko (Čt, 21. 1. 2021 - 06:01)

Taky jsem se moc byla vyčůrat ráno. Asi až budeš Klárko čůrat tak budeš čůrat taky jako já. Vzbudilo mě to rychle a tak jsem vstala. Pipinku jsem si už neprohlížela úplně jen jak jsem čůrala jsem se dívala a čůrala jsem z ní hodně jako ty když hodně potřebuješ. Taky jsem udělala velký proud. A půjdu ještě ležet než bude světlo za oknem.

Ivoš (St, 20. 1. 2021 - 23:01)

Myslím, že by Pavkol měl mít možnost prezentovat sám sebe jaký je. Stejně jako Klára a další. Každý je jedinečný. Můžeme ho brát nebo ne, ale je jaký je. Pavkola beru jako reálného chlapa, Kláru a Libora taky a jestli se to událo dřív nevadí. Je to navěšené do současnosti akceptuju ok a baví mne to sledovat kam se to dál pohne. A močení holek do toho a sex z pohledu Kláry nemá chybu.

Pavkol (Čt, 21. 1. 2021 - 17:01)

díky ivoši jsem rád že Kikina a Lucka nejsou jediné kdo mě tady chápou

Majka (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

Já tě mám Pavkole taky ráda ,stejně jako Kikinu, Klárku nebo Noni.

Pavkol (Čt, 21. 1. 2021 - 18:01)

a potěšíš mě (a ostatní samozřejmě taky) nějakým čůracím zážitkem nebo informací?

Scarlett (Čt, 21. 1. 2021 - 00:01)

Souhlas!

Reklama

Přidat komentář