Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ivan L. (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

To je zřejmé z textu. To že to vyvolává takové názorové polemiky je fajn. Libore, Kláro jen tak dál. Já vás žeru oba a věřím v dobrou budoucnost vaší maminky.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

tak to jsem hodně zvoral dík za varování Jani

Jana (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Kdyby to šlo vymazat. Já se možná bojím víc za ní,ale loni mi odešla babička. Je to živé, pardon

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Jani to jsem ale moula viď? asi bych si zasloužil i horší nadávky ale to už bych se opravdu musel jít zahrabat.

Jana (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Ne,dobrý. Já jestli můžu tak se večer připojím a připiju si na dálku na Klárčinu maminku s vámi . Je to v těch osm? Ono se říká, že společná pozitivní myšlenka a energie posiluje toho dotyčného na koho myslíme.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Jani já jí také připiju colou prootže alkohol nesmím abych nějak odčinil tamto nebyl to zlý úmysl ale to už se mi stává že něco řeknu nebo napíšu a uvědomím si to holt až ve chvíli kdy už to nejde vzít zpátky. ale díky že si mě varovala. Pokud budu ještě reagovat na některé komenty tak snad už budu opatrnější

No (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Pavkole,no tak. Ty nemáš žádnou hrdost ani sebereflexi. Jsi tady nahý jak maják.

Pavkol (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

hrdost vím co je i když je asi teda fakt nemám ale co je to druhé něco jako pud sebezáchovy? nebo sebekritika?

Lucka (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Hele, Klára to dá, že Klárko? Mamča to taky zvládne a my si na to dáme zase večer panáka, jo? Na její zdraví a žádný bulení !

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 11:01)

Tak já teda taky ale alkohol nesmím tak jí připiju Colou

Hm (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Pavkol v přestrojení....vnímáte to? Ten se nezapře. Vítej chlape.

není proč (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

sice už není nechutnej ale není proč ho vítat udělal jinou chybu ale rozsahem možná mnohem horší a větší

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Se neboj myslím že pokud tím návštěvníkem byl Pavkol že po téhle chybě bude už muset vypadnout definitvně pokud je aspoň trochu soudnej a to on je já ho znám jen má někdy problém s tím odhadnout jaké jsou hranice což ho ale pochopitelně neomlouvá

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Teda nevím jaký bylo to ranní kafe, ale já jsem musela běžet čůrat už teď po prvni hodině a poslední minuty jsem už tlačila na židli nohy k sobě s rukou na pipince askoro bych se počůrala, ale stihla jsem to na záchod na vteřinku a pipinka se mi mohla tím tlakem učůrat jak se mi chtělo. Niki ta skončila o něco později a taky šla a taky dřív než včera a měla to rychlý, ale já to měla fakt kritický a čůrala jsem víc než ona a to se mi nestalo už dlouho tak brzy po ránu. Asi mě to víc rychleji odvodnilo.

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Máme ještě on line. Já vám všem pak odpovím někdy po poledni.

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

přeju ti ať s tvou maminkou dopadne dobře a doufám že tě ten smutný zážitek co jsem napsal Mikeovi naopak víc nerozhodil jestli ano tak to jsem nechtěl a omlouvám se ti

Jana (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Bojím se, že neúmyslně tím Kláru rozhodiš až si to přečte. To je hodně citlivý a po tom včerejšku.

Klára (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Včera jsme se opět s Liborem krásně spojili a on se vypipinkoval do mně, ale já jsem se neuvolnila úplně asi proto,že jsem měla s Nikou hodně bohatý den a ještě jsme pak mluvili všichni o tom novém bydlení a jak to všechno bude. Ale to nevadí, Libor mně nádherně naplnil pipinku láskou a já usínala šťastná a zamilovaná. Pomalu připravím snídani Libor chtěl jestli bych mu neudělala báječnou omeletu de slaninou sýrem a do toho trochu zeleného a to mám moc ráda a udělám to pro všechny. Vajíčka máme od tety a i od Helenky ještě a jsou domácí. Ráno jsem se vzbudila a chtělo se mi dost čůrat a Niki už šla taky a měla to hodně a rychlý z pipinky a já chvilku počkala až se vyčůrá a pak jsem musela okamžitě to pustit, chtělo se mi jak jsem čekala na Niki a slyšela jsem jak čůrá, tak se pak to v pipince stupňuje a stlačila jsem si jí a držela na chvilku rukou a vydržela jsem to. Mamča měla včera takový hlášky, že neví co bude a že jestli to nepřekoná tu nemoc a umře tak hlavně aby Libor byl na nás hodnej a aby jsme žili všichni v pohodě. Taky i proto mi to nešlo včera se vypipinkovat . Niki to taky nesla blbě a chvíli večer jsem byla u ní než usnula a ona se rozplakala v pelíšku a já skoro taky ale musela jsem být ta silnější. Niki už je ale dobrá a mamča už taky svítí a Libor se ještě vykuluje, ale přijde na snídani a ještě dnes bude pomáhat tomu novému majiteli, Emil se jmenuje,s tím dostěhováním . My budeme mít dopoledne on line školu, Niki má dvě hoďky a já taky ale dnes je čtvrtek a to je ještě videokonference . Jestli budu s Nikou o přestávce čůrat, a to chodíme většinou po desáté tak už soutěžit nebudeme.

Mike (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Klárko,neboj ,maminka to dá. Ale moje máma i táta taky mívali takový řeči to někdy starší lidi tak přemýšlí. Za čůráníčko děkuji,těším se na ještě hezčí!

Návštěvník (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

Mikeu to si nenapsal úplně dobře samozřejmě všichni držíme palce ať to Klárčině mamince dobře dopadne. ale já ti uvedu p říklad měl jsem kamaráda který byl na operaci se zubama a museli mu provést tracheotomii adopadlo to špatně takže odešel na věčnost měsíc před svými právě 44tinami. A ry se nezlob Klárko a ničeho neděs uvedl jsem to jen jako zkušenost Mikeovi aby věděl jakej napsal blábol

Reklama

Přidat komentář