Reklama

Incest

pavel (Ne, 27. 12. 2020 - 15:12)

děkuju tak je to ok

Viola (Ne, 27. 12. 2020 - 14:12)

Já trávím svátky s bráchou. Jsem už dávno rozvedená a on starý mládenec, tak jsem ho pozvala k sobě, když se nikam nedá jet. Takže jak to mohlo asi po dvou lahvích vínka u televize na gaučíku pod jednou dekou dopadnout? Ucítila jsem na zadečku jeho stojící klacek, nahmatala jej rukou a už to jelo. Nebylo to tak špatné a užíváme si to už 4 dny. Věřím, že do Nového roku ještě něco nasouložíme. A snad i po něm.

Viola (So, 26. 12. 2020 - 14:12)

Taky jsem bráchovi dala když měl chuť i já když jsem měla chtíče tak mi brácha pomohl jsme lídé i musíme si pomáhat od sex přetlaků.

A (Pá, 18. 12. 2020 - 11:12)

Je to tak že nikdo neví kdy se to stane ale o to je to vzrušení tak daleko více obsáhlé než normálně.

bamu (Ne, 13. 12. 2020 - 07:12)

Bráchové občas ségry šoustají nebo obráceně, je to divné ale když nemají na šukačku nikoho jiného tak si asi takto navzájem vypomohou.

johan (Po, 7. 12. 2020 - 17:12)

Neviem odkedy ma začala priťahovať vlastná matka. Asi zdanie nedostupnosti s nej urobilo žiadúci objekt mladíckej sexuality. Ked som ju raz videl zohnutú v kuchyni a pod zadočkom chlpatá ona. Nemala zábrany, asi nevedela, ako to na mňa pôsobí, ked nemá nohavičky, a košielka občas vyskočí, ked sa zohne. Dlho som premášľal, ako sa dostať k nej. Predsa len bariera rodinných tabu bránila v ceste. A chcel som, aby sa sama podvolila, ako obeť synovskej láske. Tak som začal robiť jej intímne foto, aby o tom nevedela. Občas sa opila, a to boli úžasné zábery. Presvedčivé. A nakúpil lacno malé minikamery. Mal som šťastie, ked som získal záznam holej mamky, ako sa robí vibrátorom. Teraz som len musel nájsť odvahu, a fotkami si vynútiť jej povolnosť.To bolo niečo, ked sa to prevalilo. Mamka zostala červená, zdeptaná, ked som jej povedal, že si na nej honím. Teraz bude honiť mne, a urobí sa, ked sa budem pozerať. Vytreštené oči po prvom dotyku na kolená a stisk na prsiach. Ruku som jej nasilu pritisol na vtáka, a nech robí, čo má. Inak jej fotka ukážem rodine a známim. Nebol by som to urobil, nie som blázon. Ale stačilo.Ved som ju aj dostal. A dnes už 20 rokov zdielame telesné radosti a nemáme výčitky. Je to len o živote a príležitosti, ktorej som pomohol. Mne je 40 a mamke 62.

Návštěvník (St, 9. 12. 2020 - 23:12)

Proč výčitky ? Pokud jsi ji neoplodnil a nebudíte vaším stykem veřejné pohoršení , tak je to jen mezi vámi a když vám to tak vyhovuje tak fajn .

Návštěvník (Út, 8. 12. 2020 - 03:12)

Moc vám to přeji

Jan mráz (Pá, 27. 11. 2020 - 14:11)

ale ale ahoj violko

Syn (Čt, 26. 11. 2020 - 06:11)

Taky si nemůžu pomoct a musím prostě ojizdet mami kundicku. Bohužel mi v žádný nebylo líp. Je tak mohutná...

Viola (St, 18. 11. 2020 - 23:11)

Co se rozčiluješ mrdavko ať tě třeba rozervou . Já zase to mám tak jak jsem napsala.

Abe (Čt, 26. 11. 2020 - 23:11)

Dámy. To o čem obě píšete, není incest, ale roztomilý erotický románek.

Viola (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

Je už to řádku let ale jako by to bylo včera. Můj nevlastní brácha je stejně starý a od tří let jsme spolu vyrůstali ve společné domácnosti .Nikdy jsme neměli před sebou tajnosti i v době kdy nám se pohlavní orgány začaly stávat dospělými. Od třinácti kdy mi narostly prsa a mu se taky o dost zvětšil penis jsme si všímali více jeden druhého ,před sebou jsme se vůbec nestyděli ba na opak. První taková zkušenost přišla v šestnácti ,Já jsem si v koupelně holila pipinu nohu na vaně pysky roztažené a brácha přišel do koupelny a když to viděl tak vyhrkl ze sebe " to je krása" a já jsem jen řekla "hmm" a holila se dál . On stál vedle a díval se jak mi to moc nejde tam dole a říká "nechceš s tím pomoct tam dole?" a já "tak tady máš a vyhol mi to tam" vzal holicí strojek a pomaličku opatrně mi ji vyholil. Pak vzal sprchu a pipinu mi osprchoval a utřel do froťáku. Já jsem se všimla že na trenkách má bouli jako vojenský stan a taky mu řekla jestli nemá tam dole přetlal a stáhla mu trenky ,vyskočil na mě krásně stojící penis .Klekla jsem si k němu a přetáhla předkožku a jazykem mu ji oblízla byl jak v sedmém nebi ale i já jsem měla močál v pipině začala jsem mu ho honit a lízat a ve chvilce se udělal .Několik dlouhých cakanců přistálo ve vaně ale ten první mi na prsou .Pustila jsem sprchu spláchla semeno i ptáka jsme umyli a brácha nelenil a sáhl mi mezi nohy ,tam už to klouzalo jak na ledě. Šli jsme ke mě do pokoje nasadili kondom na už zase stojícího ptáka a pak jsme se společně udělal oba v posteli. Do osumnáci jsme si jeden druhému vyhověli jak to ten druhý potřeboval neměli jsme s tím žádné zábrany vždyť jsme nebyli sourozenci tak že incest to nebyl ale pro jistotu jsme měli dvojitou antkoncepci kondom a já jsem brala prášky. Pak jsme si našli partnery a to už jsme se ani neviděli já jsem bydlela u něho a brácha doma.

Mrdavá (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

O čem tady meleš, já mám tři nevlastní bráchy a už se známe natolik že se občas povede že mě všichni tři vyšukají najednou. To je sex ty debilní honibrku.

lea (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

krása violko

pepa (So, 14. 11. 2020 - 18:11)

Jano já přijedu,odkud jsi?

Jana (Čt, 12. 11. 2020 - 19:11)

Já vím, nakopal do prdele,ale já už jiná nebudu. Víš že beru prášky a chlastám pořád stejně a pak nevím co dělám.

pepa (Pá, 13. 11. 2020 - 10:11)

Jano,já myslel něco jinačího,tak nehraj blbou

Jana (St, 11. 11. 2020 - 11:11)

Prominte,nepatri to sem.

Jana (St, 11. 11. 2020 - 11:11)

Je mi 71let a stale mam chut na sexik ale manzel je nemocny tak dlouho nic nebylo,az asi pred pul rokem nas soused,je mu 52,nam delal auto co manzel naboural,a po oprave mi auto privezl pred dum a ja sla otevrit vrata,nedoslo mi ze mam letni tricko dost kratke a pri ohybani mi koukali kalhotky,v garazi mi soused rekl ze uz se nemuze divat a najednou jsem byla bez kalhotek a uz me lizal ale tak az jsem se hned udelala,nechtela jsem ale proste slo to samo a schazime se dodnes,vykolil si me a je jak male dítě kdyz dostane hracku,uzivame si to.

Reklama

Přidat komentář