Reklama

Gamblerství

Peter (So, 2. 1. 2021 - 15:01)

Dnes 5 deň bez.....

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 23:01)

Oportunismus dělá hodně, kdo si hraje nezlobí a gambling je z nudy. Mít koně, tak nezlobíte. Nejde chodit furt do samých míst a dloubat se v nose, to obejdete jednou, a po desáté zas hrajete. Kdo chce opravdu skončit musí být opravdu zlý! Já třeba naprosto ignoruji lidi co mi způsobovali obtíže. Typově, někdy je i vyfuckuju zlobou, prostě svedu na ně co sváděli oni na mne, hněv! Ať se třeba po.serou! Mezi lidmi je spustu k..rev a ti co dělají v hracích automatech jsou jedny z nejcinyčtější. Dokonce dle mých pozorování jde vlastně o jeden typ univerzální k..vy, která dělá v půjčkých, v dělání šmejdů na burze, v kasínech a ve vymáhání dluhů a vše vrazí do nemovitostí a pak má hospodu a penzion.

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 21:01)

Neměl si piva stopku, teď máš s piva kostku.

Adam (Pá, 1. 1. 2021 - 11:01)

4. Den bez

Peter (Pá, 1. 1. 2021 - 13:01)

Ahojte, 4 deň sa držím...

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 01:01)

A takže s tím něco děláš, já bych s tím bejt tebou výhledově úplně vyj..bal. Vykašlal bych se i jak ti tu někdo nabízí hrát kostky, to je jak pro alkoholika pralinky. Dá si pralinku, pak sežere plato a začne chlastat piva a rumy a vína ve velkém. Kdepak, obloukem stará místa, staré známé, nechodit vůbec s hotovostí, snada ani s bankovní kartou-aby nešlo vybrat víc než nějaký obnos za den. A hlavně obcházet ta místa hraní. To je jak alkoholi. Neexistuje, že dál se pohybuje tam kde vždy prohrál.Prohraje znovu. To je jak bejet žrout a nesmět na žlučník a vlézt na raut.

Návštěvník (St, 30. 12. 2020 - 18:12)

Když si chci zahrát tak si otevřu virtuální kostku a virutální počítadlo si otevřu 2x.
No a sázím vždy malé částky že padne jedno číslo kostk. Třeba sázím korunu, že padne šestka! No a když padne tak si vyplatím pět korun. Když nepadne tak přijdu o korunu.
A pak vsadím třeba dvě koruny že padne čtyřka. Když padne vyplatím si 2x5Kč=10Kč a když nepadne jdu do mínusu o 2Kč.
Je to výborné. Třeba nyní jsem vyhrál 33Kč, končím hru. A přesouvám výhru na další hrají do banku.
Jsou to jen moje virtuální peníze. Můžu vyhrát nebo prohrát, ale nesázím to a nervu to nikam. Nepočítá se, když třeba za půl hodiny hraní skončím v mínusu. A když vyhraju mám radost, ale nejsotu ro rálné peníze.
Např. teď jdu zkusit zariskovat a sázím 1332Kč na šestku! A nevyhrál jsem 6660, jaká to škoda, to je taková menší výplata.https://cs.piliapp.com/counter/...RUČNÍ POČITADLO a http://stara-skola.zolta.cz/hraci-kostka/index.html...hrací kostka

Adam (St, 30. 12. 2020 - 08:12)

2. Den bez

Kamil (St, 30. 12. 2020 - 00:12)

Adame a Petře - hodně štěstí, držím vám palce :-)

Kamil (St, 30. 12. 2020 - 00:12)

Ahoj všichni,
tak se blíží konec měsíce a jak jsem slíbil, tak píšu... S radostí oznamuji, že "můj velký den" nenastal ani se začátkem měsíce, ani s příchodem výplaty, Vánocemi a ani koncem roku. :-) Jsem moc rád, že si se anonyme mýlil :-)
----------------------------------
A jak se mám?
Nemůžu si stěžovat, můj život se brzy (ccapo těch prvních čtrnácti dnech) začal rychle vracet do normálu před recidivou. Myšlenky na hru pomalu slábly a teď už opět vůbec nejsou.
Volný čas trávím s přítelkyní, prací, procházkami a nějak ty prohrané peníze neřeším - stálou práci mám, výplata chodí pravidelně, tak stačí nehrát a peníze se mi zase vrátí. :-)
Více mě trápí současná Covid situace, protože už je opravdu únavné jak si člověk nemůže pořádně zasportovat, nějak relaxovat, protože je vše zakázané a zavřené. Je to ubíjející, kór takhle v zimě, kdy možnosti jsou docela omezené počasím, tmou.... už s nedočkavostí vyhlížím jaro :-)

O tom registru vyloučených hráčů také uvažuji - myslím si, že je to pro nás dobrá věc a krok správným směrem.

S pozdravem a přáním všeho jen dobrého v roce 2021 Kamil

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

Otázkou je proč vlastně se ti absolutističtí panovníci báli židovských obchodníků, jestli to nebylo tím , že by si nenechali jako poddaná s*át na hlavu tak jako třeba na rusi ti nevolníci, jen dřeli, a bojovali za cara a nechali se odírat biřici.

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

A nejsi sportovec, ti prý mají horší jaksi snahu riskovat a bojovat jít do rizika. Ovšem také mají prý vyšší morální profil, tzn. fair play. Snahu pro čestnost, poctivost.Prostě nemaj rádi švindl ve hře ani v životě, třeba gambling, alkohol to je obchodnickej švindl. Každý ví proč se chodí do hospody, nebyla by třeba vůbec žádná reklama na alkohol, a alkohol jak dříve by vytahoval hostinskej zpod někde stola, vžyť je to jed.

Peter (Út, 29. 12. 2020 - 13:12)

Aj ja 1 deň bez

Adam (Út, 29. 12. 2020 - 20:12)

Jsem rád ze na to nebudu sám. Musíme vydržet Peter. Ja dnes úplně v pohodě. Za chvíli napíši druhý den bez

Peter (St, 30. 12. 2020 - 00:12)

Začínam druhý deň bez gemblu...

Adam (Út, 29. 12. 2020 - 01:12)

1. Den Bez

China (Út, 29. 12. 2020 - 17:12)

Doporučuju zapsat se do registru vyloučených hráčů. Funguje od 20.12.2020.Pak už si v ČR nezahraješ. Já sice čtyři roky nehraju, ale stejně do toho jdu.Nikdy nevíš...

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

To je něco asi jako brát Antabus ne? Pojistka nicméně dost důležitá pro silně nutkavé alkoholiky.

Adam (Po, 28. 12. 2020 - 22:12)

Zajímavé počtení posledního příspěvku!! Uz toho mam dost, posral jsem gamblem fakt dost. Končím. Od zítřka nehraji, ruším všechny účty u sázkovek a hotovo

Návštěvník (Po, 28. 12. 2020 - 22:12)

Ovšem co když gambler má návyk a chytne ho to a zkouší hrát za 50Kč jedno protočení válců stejným stylem?
V tom případě by si měl připravit a vydělat na desetinásobný obnos k hraní, protože automat bude žrát 10x více.
A to už bolí. Prohrát za 50 min 2000KČ a musíme připočíst dalších 2000Kč a dalších 2000Kč ve snaze vyhrát celou prohranou částku zpátky, to už je vlastně menší výplata.

Reklama

Přidat komentář