Reklama

Gamblerství

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 08:01)

Žádný papír nepřijde.A i kdyby.Celá rodina pokud se to dozví bude skákat nadšením, že ses tam dal.Neznám gemblera, který by hraní utajil před rodinou.I když lže až se mu od huby práší všichni to stejně vědí.

Peter (Ne, 3. 1. 2021 - 07:01)

Dnes 6 deň bez.....

Milan (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

Je to hrozne,ale urcite se z toho dostane a bude to vse v poradku.Taky se mi stal podobny pribeh.

Adam (Ne, 3. 1. 2021 - 00:01)

6. Den bez

Adam (So, 2. 1. 2021 - 12:01)

5. Den bez

Peter (So, 2. 1. 2021 - 15:01)

Dnes 5 deň bez.....

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 23:01)

Oportunismus dělá hodně, kdo si hraje nezlobí a gambling je z nudy. Mít koně, tak nezlobíte. Nejde chodit furt do samých míst a dloubat se v nose, to obejdete jednou, a po desáté zas hrajete. Kdo chce opravdu skončit musí být opravdu zlý! Já třeba naprosto ignoruji lidi co mi způsobovali obtíže. Typově, někdy je i vyfuckuju zlobou, prostě svedu na ně co sváděli oni na mne, hněv! Ať se třeba po.serou! Mezi lidmi je spustu k..rev a ti co dělají v hracích automatech jsou jedny z nejcinyčtější. Dokonce dle mých pozorování jde vlastně o jeden typ univerzální k..vy, která dělá v půjčkých, v dělání šmejdů na burze, v kasínech a ve vymáhání dluhů a vše vrazí do nemovitostí a pak má hospodu a penzion.

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 21:01)

Neměl si piva stopku, teď máš s piva kostku.

Adam (Pá, 1. 1. 2021 - 11:01)

4. Den bez

Peter (Pá, 1. 1. 2021 - 13:01)

Ahojte, 4 deň sa držím...

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 01:01)

A takže s tím něco děláš, já bych s tím bejt tebou výhledově úplně vyj..bal. Vykašlal bych se i jak ti tu někdo nabízí hrát kostky, to je jak pro alkoholika pralinky. Dá si pralinku, pak sežere plato a začne chlastat piva a rumy a vína ve velkém. Kdepak, obloukem stará místa, staré známé, nechodit vůbec s hotovostí, snada ani s bankovní kartou-aby nešlo vybrat víc než nějaký obnos za den. A hlavně obcházet ta místa hraní. To je jak alkoholi. Neexistuje, že dál se pohybuje tam kde vždy prohrál.Prohraje znovu. To je jak bejet žrout a nesmět na žlučník a vlézt na raut.

Návštěvník (St, 30. 12. 2020 - 18:12)

Když si chci zahrát tak si otevřu virtuální kostku a virutální počítadlo si otevřu 2x.
No a sázím vždy malé částky že padne jedno číslo kostk. Třeba sázím korunu, že padne šestka! No a když padne tak si vyplatím pět korun. Když nepadne tak přijdu o korunu.
A pak vsadím třeba dvě koruny že padne čtyřka. Když padne vyplatím si 2x5Kč=10Kč a když nepadne jdu do mínusu o 2Kč.
Je to výborné. Třeba nyní jsem vyhrál 33Kč, končím hru. A přesouvám výhru na další hrají do banku.
Jsou to jen moje virtuální peníze. Můžu vyhrát nebo prohrát, ale nesázím to a nervu to nikam. Nepočítá se, když třeba za půl hodiny hraní skončím v mínusu. A když vyhraju mám radost, ale nejsotu ro rálné peníze.
Např. teď jdu zkusit zariskovat a sázím 1332Kč na šestku! A nevyhrál jsem 6660, jaká to škoda, to je taková menší výplata.https://cs.piliapp.com/counter/...RUČNÍ POČITADLO a http://stara-skola.zolta.cz/hraci-kostka/index.html...hrací kostka

Adam (St, 30. 12. 2020 - 08:12)

2. Den bez

Kamil (St, 30. 12. 2020 - 00:12)

Adame a Petře - hodně štěstí, držím vám palce :-)

Kamil (St, 30. 12. 2020 - 00:12)

Ahoj všichni,
tak se blíží konec měsíce a jak jsem slíbil, tak píšu... S radostí oznamuji, že "můj velký den" nenastal ani se začátkem měsíce, ani s příchodem výplaty, Vánocemi a ani koncem roku. :-) Jsem moc rád, že si se anonyme mýlil :-)
----------------------------------
A jak se mám?
Nemůžu si stěžovat, můj život se brzy (ccapo těch prvních čtrnácti dnech) začal rychle vracet do normálu před recidivou. Myšlenky na hru pomalu slábly a teď už opět vůbec nejsou.
Volný čas trávím s přítelkyní, prací, procházkami a nějak ty prohrané peníze neřeším - stálou práci mám, výplata chodí pravidelně, tak stačí nehrát a peníze se mi zase vrátí. :-)
Více mě trápí současná Covid situace, protože už je opravdu únavné jak si člověk nemůže pořádně zasportovat, nějak relaxovat, protože je vše zakázané a zavřené. Je to ubíjející, kór takhle v zimě, kdy možnosti jsou docela omezené počasím, tmou.... už s nedočkavostí vyhlížím jaro :-)

O tom registru vyloučených hráčů také uvažuji - myslím si, že je to pro nás dobrá věc a krok správným směrem.

S pozdravem a přáním všeho jen dobrého v roce 2021 Kamil

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

Otázkou je proč vlastně se ti absolutističtí panovníci báli židovských obchodníků, jestli to nebylo tím , že by si nenechali jako poddaná s*át na hlavu tak jako třeba na rusi ti nevolníci, jen dřeli, a bojovali za cara a nechali se odírat biřici.

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

A nejsi sportovec, ti prý mají horší jaksi snahu riskovat a bojovat jít do rizika. Ovšem také mají prý vyšší morální profil, tzn. fair play. Snahu pro čestnost, poctivost.Prostě nemaj rádi švindl ve hře ani v životě, třeba gambling, alkohol to je obchodnickej švindl. Každý ví proč se chodí do hospody, nebyla by třeba vůbec žádná reklama na alkohol, a alkohol jak dříve by vytahoval hostinskej zpod někde stola, vžyť je to jed.

Peter (Út, 29. 12. 2020 - 13:12)

Aj ja 1 deň bez

Adam (Út, 29. 12. 2020 - 20:12)

Jsem rád ze na to nebudu sám. Musíme vydržet Peter. Ja dnes úplně v pohodě. Za chvíli napíši druhý den bez

Peter (St, 30. 12. 2020 - 00:12)

Začínam druhý deň bez gemblu...

Reklama

Přidat komentář