Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 14:01)

Moc bych si přál, aby se Pavel s Bárou sešli. A Pavel to potvrdil. Nejen, že to Pavlovi přeju, ale jak by všem pochybovačům spadla brada. Ale ti by určitě zpochybnili taky Pavlovu existenci. To už je taková nátura, nevěřit ani v Covid a že si nemocnice své pacienty vymýšlejí.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Založte si svý vlákno budete si moct povídat o čem budete chtít v klidu.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

dopoledne jsem byl celou dobu u noťasu teď se koukám na Walkera Texas Rangera. ale teď byla zrovna reklama tak jsem na chviličku odběhl

No, (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Konečně zase normální a ne zasr... diskuze. Nechcete jít Pavle a Báro na jiný vlákno o kadění? Je jich tam dost.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Nikoho nevyháněj, aspoň jsou to živí lidi a ne nudný kecy.

Klára (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Bertíku tak ti držím palce. Už máš plán, co budete dělat? Nám skončila výuka a Libor jel s majitelem k němu. On má na to přestěhování firmu ,ale Libor mu chce být nápomocen. Už máme prý od baráku klíče, on tam si nechal amcené věci v té přední části a to nahoře nebo vzadu už můžeme používat druhým vchodem nebo i prvním. Je to zvláštní pocit. Já se začetla do diskuze,Pavkole,já bych tě nechtěla, já bych tak daleko nikdy nezašla jako Bára, ale jestli si budete vyhovovat tak je to vaše dohoda. Já o tom druhým moc ani nepíšu a ani to s Liborem nedělám, a když jsem náhodou jednou musela tak se nekoukal a nechal mě to udělat v klidu samotnou. Dnes s Nikou čůráme jen na záchodě, ale půjdeme ven po obědě. Třeba se vyčůrame venku a chce jít i kámoška s námi.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

aha už vidím kterej článek si měla na mysli ok Klárko beru to na vědomí. Já mám sice bujnou fantazii ale kdyby to měla bejt věc kvůli který kamarádku nebo holku ztratím tak si to dokážu odepřít. Věříš tom, přesto co jsem za ty dva dny předvedl?

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 20:01)

Pavle dobrou noc. Nějak na tebe moc myslím. Není mi to lhostejné.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 07:01)

stejně ti moc děkuju Báro za to že si mě pochopila komplexně to víš že normálně si ve vztahu užívám normálních věcí hlazení zad dráždění bradavek hlazení prdelky a když je to holce málo nebo když to dovolí tak i doteků na tom čtvrtém místě to o čem tady píšu od začátku je jen má praštěná touha která se vzhledem k tomu čeho se týká jen těžko vyplní a když tak jen v případě čůrání nebo sprchování ty jediná si připustila kormě čůrání to druhé a ať to dopadne jakkoliv jsem rád že si se aspoň dva dny se mnou o tom bavila. že se tady s ostatními budu muset bavit jenom o tom čůrání a s tím co mi procházelo u tebe přestat mi nevadí. jen jsem zvědav jakým způsobem se pak domluvíme nebo si předáme kontakty kdybych chození sem opravdu omezil a ani email ani mobil na sebe nemáme

Bára (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

Dobré ráno Pavle. Budu zase pracovat na té seminárce a potom pojedu s bráchou na běžky. On bydlí tady kousek za Libercem .Byla jsem na záchodě asi tak jako Klára nebo Nikola a kdybys mne u toho čůrání hladil a laskal po tváři a byl něžný docel si dokážu představit,že by mě nevadilo i kdybys mne hladil tam dole jak to dělává Libor Kláře. Večer jsem si to pročítala a je to hodně inspirativní,ale do pusy ne.To bych nedokázala to už je pro mne nepředstavitelné. Hodně jsi mi vstoupil do myšlení a těším se na tebe,ten krámek je moc fajn.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

a budeš mi teda psát Báro jen večer a ráno nebo se někdy pokud nebudu v práci nebo ty někde jinde stihnem i během dne?

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 15:01)

Neboj Báro dneska to nebudu moc rozebírat abychom zase nepřišli do řečí, nebo hlavně já ale vsadil bych se že po tom pohybu na lyžích se ti bude chtít i to druhé :)

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 11:01)

tak zítra mě čeká první oficielní práce pro lidi budeme mít asi ještě zavříno ale kdyby bylo potřeba něco dokoupit anebo přivést zboží z jiné organizace tak nás tam budou potřebovat děkuju ti za všechno a jsem rád že si mě pochpila prakticky po všech stránkách akorát jsem zvědav jak spolu budeme v kontaktu když kromě toho že si píšeme na tady na sebe zatím žádný další kontakt nemáme

Ty (Út, 19. 1. 2021 - 12:01)

jsi jedinej, kdo si tady nevymýšlí nesmysly, teď sem kvůli tobě chodí víc lidí.tak proč jí sem nedáš email, aby ti mohla napsat a hned poznáš víc. Nebo míň.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 15:01)

to jako chceš říct že jsem zvýšil sledovanost? :D

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 12:01)

Jinými slovy kde mám jistotu že až tady napíšu Báro mám ten a ten email že mi na něj posléze nenapíše i nějakej chlap o kterého nestojím chci zažít hlazení líbání a když to holka (ve smyslu ženská) dovolí tak i voyeurství ale jedině s holkou (ženskou)

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 13:01)

Proto si počkej až se uvidíte a nikdo to nezneužije. Zatím stačí tato komunikace.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 13:01)

Díky za radu aspoň mě může hřát u srdce že i když jsem se choval výstředně tak že se nehnusím a neležím v žaludku úplně všem co tu jsou

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 13:01)

ale stejně si fajn že i po té co jsem teda předvedl si na mojí straně. Možná si byl(a) chytřejší v tom že neudáváš ani jméno ani přezdívku ale když si na mě byl(a) taková hodná (ý) prozradíš mi aspoň jedno? Radil mi návštěvník nebo návětěvnice :D?

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 13:01)

pardon beru tuto otázku zpět to mě mělo dojít že návštěvník slouží asi k utajení idnentity omlouvám se a ještě jednou beru tento dotaz zpět

Reklama

Přidat komentář