Reklama

Incest

David (Ne, 28. 3. 2021 - 07:03)

Já, když jsem to chtěl na matku rozbalit, tak mi vzala vítr z plachet oznámením, že má nový vztah. Nedovedeš si představit, jak mě to ranilo. Přesto jsem ji miloval a přál jí šťastný život,takže jsem ji to neřekl a dodnes toho lituji.

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 21:03)

Chtěl si ji mít jen pro sebe já tohle chápu, je to nádherné být sní i jako muž

David (Pá, 26. 3. 2021 - 18:03)

Řekni jí to na férovku.

Návštěvník (Pá, 26. 3. 2021 - 20:03)

Napad jak to udelat taktne mam,spis si rikam jestli je to normalni nejde mi jen o sex jak se tu kdekdo chlubi. Mas stim nejakou zkusenost povis prosim,dik

Návštěvník (Čt, 11. 3. 2021 - 00:03)

Také řešení , a je to v rodině .

Touzimpozrale@… (Ne, 7. 3. 2021 - 07:03)

Ahoj, touzim poznat zenu ve veku me matky. Hk a okoli.... :-)

Lucinka (Čt, 4. 3. 2021 - 13:03)

Touzila jsem po svem otci. Chodila jsem prednim porad naha a vystavovala mu mou muslicku. Musel si ho pak casto honit. Jednou kdyz jsem zas provokovala, klecela jsem a mela vyspuleni zadecek. Rukou jsem si projela po pipince a prstem si zajela do ni. Tatka si za mnou klekl a rukou mi sahal mezi nohy.Citila jsem jak mu tvrdne a pritiskl se vic na me. Byla jsem hodne vzrusena a mokra. Potom si ti trence stahl a ja ucitila jeho holi penis na me sterbince. Zespoda jsem muho uchopila a navedla na dirku. Tatka na nic necekal a prirazil. Vnikl do me a zacal prirazet. Uzivala jsem si ze je otec ve me a hlavne jeho penisu, jak mi rajcuje v pipince.Pak jsem ucitila jak se vice neme primackl. I podle vzdechu mi bylo jasne ze prave se dome udelal. Este chvilku do me prirazel a pak vyklouz ven. Vice se ke me pritulil a dal mi velikanskou pusu na rty. Dekoval mi ze to bylo moc krasne, i me se to moc libilo. Zacla jsem snim soulozit od 15 a stale to snim delam a je to uzasne.

Silva (Út, 2. 3. 2021 - 10:03)

V lednu jsem se po deseti létech rozešla s přítelem a nastěhovala se k bratrovi moji mamky tedy ke strýcovi. Mám jednu dceru sedmnáct let . Mi je třicet sedm . Mám tady byt dva plus jedena a stačí mi to .Strýc bydlí taky se synem osmnáct let a mu je čtyřicet jedna. Ale k věci minulý týden jsme si dali trošku vínka se strejdou a já jsem byla ten iniciátor a začala jsem ho hladit po noze a jela nahoru až jsem se dostala k penisu který už byl v pozoru ,vytáhla jsem mu ho ven přes nohavičku slipů a pomalu jsem mu ho honila. Do ucha jsem mu zašeptala jestli mu to nevadí ,jen řekl pokračuj a nadzvedl mě na gauči svlíkl mi rifle i s kalhotkami najednou a ruka mu v mžiku skončila v moji pičce .tam už bylo taky mokro a kluzko . Otočila jsem se a natáhla na gauč on na nic nečekal hupsnul na mě a v poloze misionářské jsme si to rozdali . Netrvalo to dlouho oba jsme se najednou udělali . Postříkal mi celé tričko břicho a pičku a přisunul mi ho k ruce a ještě jsem nu ho vyždímala .Taky on mi projel ještě pičku prsty a šli jsme se osprchovat to už každý sám. Doufám že to zůstane mezi námi a už se oba těšime na sebe dneska to snad vyjde .

David (Út, 2. 3. 2021 - 13:03)

Nezapomeň ho pořádně vykouřit..

T (St, 24. 2. 2021 - 19:02)

Už je to delší dobu kdy jsem to už nevydržel a domluvil jsem si sex po tel. se zralou prostitutkou 46 let, prsa č.4, plus černé erotické prádelko v jejím bytě. Když jsem byl u ní tak jsem se nemohl vymáčknout jak to chci ale nakonec to řekla sama. Chvíli jsme o tom spolu pokecali, byla v tom směru moc vstřícná, pak se mě zeptala jak bych to konkrétně chtěl zaplatil jsem a šli jsme na věc. Musím říct že splnila mé představy dokonale a zahrála to skvěle. Bylo to úžasné, čtyřikrát jsem se udělal a konečně jsem si užil tu svoji úchylku v reálu se sexy zralou samicí. Pak jsem jí musel navštívil ještě několikrát a pokaždé to bylo super. Postupem času jsem si ale začal uvědomovat že jsem si to vlastně jen chtěl zkusit, prožít to, a že se mi vlastně líbí holky v mém věku. Mám tím na mysli, že zkušenost takového reálného sexu s opravdovou ženou která hrála hlavní roli mých sexuálních představ a která naplnila mé dlouholeté sexuální fantazie mě přivedla až k tomu že mě takové myšlenky přestali vzrušovat.

Dan (Čt, 25. 2. 2021 - 08:02)

Také o takovém divadélku se starší kurvičkou přemýšlím.

Zdeněk (Po, 22. 2. 2021 - 03:02)

On Steve je místní blb, jinde se vydával za 14 letého a přitom mu bylo 40 let. Dělá ze sebe slušného, ale bůhví kolik mu vlastně je a jen si ho pořád nad příspěvky honí

Blanka (Ne, 21. 2. 2021 - 21:02)

Máme z toho prospěch všichni a více to rodinu stmelilo, je to výhodné, nikdo se nemusí obávat nějakého přenosu pohlavní choroby a může si užívat kdykoliv.

David (Ne, 21. 2. 2021 - 14:02)

Proč já neměl takovou matku... :)

Don (Čt, 18. 2. 2021 - 21:02)

Tvl já když jsem viděl poprvé mamky pětky na ostro tak mi praskla guma u trenýrek.

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 22:02)

Me zacala pritahovat v mejch 13 nebo 14 letech ,kdyz sem mel svuj prvni vztah ,vedel sem ze moje matka je atraktivnejsi nez moje pritelkyne , a kdykoliv sem mel nejakou dalsi znamost musel sem ji srovnavat s matkou

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 18:02)

Kdysi si mě do koupelny zavolala teta abych jí umyl záda a když si všimla jak jí koukám na prsa tak mi vzala ruku a přiložila si jí na své prso. Nakonec mi tehdy dovolila abych jí mydlil prsa objema dlaněmi. Nikdy ne to nezapomenutelnou.

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 19:02)

Kazdy sbira zkusenosti se zenami po svem,ja zase nezapomenu na to jak sem poznaval svoji matku

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 23:02)

Kde ležíš? Já byla dnes Otík ale jinak jsem normálně děsná Jarka ze Smíchova. Všichni mě tam znají až tam budeš tak se ne mě zeptej. Nevím co do mě perou ale pořád si musím olizovat a kousat bradavky. Jak jsi na tom ty? Asi tě miluji.

Návštěvník (Čt, 18. 2. 2021 - 15:02)

Rozumím.a co manžel

Reklama

Přidat komentář