Reklama

Výprask vařečkou

lucka (Po, 14. 2. 2011 - 07:02)

no upřimně nevím, kde ho vzala, dříve ale takové byly..fakt nevím..dostávala jsem prádelní vařechou, jednoho dne přišla s tímhle a řekla, že s tím budu dostávat..no bolelo to děsně..strašně to štípalo a nechávala na zadku pořádné jelita..hodně jsem vyváděla vždy...šňůrou od kaze´táku??hmm..to muselo být děsné..na holou?

iva (Ne, 13. 2. 2011 - 19:02)

a to si na tebe mamka někde koupila ten tatar? to musí hezky bolet já co jsem dostala pár krát tak šňúrou od kazeťáku a to bolelo moc

lucka (Ne, 13. 2. 2011 - 16:02)

gumový tatar není bič..je to prostě tatar, který se používá na velikonoce na děvčata, akorát není pletený s proutků, ale prostě z gumových tenkých pásků...dříve se takové tatary daly pořídit, ale vím, že hodně mých kamarádek ho poznala na zadku při výprascích doma..mamaka ho měla přehlý na půl, takže švihance na zadku ve tvaru U....

iva (Ne, 13. 2. 2011 - 13:02)

co to je ten gumový tatar to je nějaký bič ?

Dustojnik (So, 12. 2. 2011 - 21:02)

Pro Karla:A sundají si taky ponožky,jsou bosky při trestu?

TMMP (Čt, 10. 2. 2011 - 21:02)

fajn,nestačí jenom zbušit ale ještě i ponížit tím,že ten dotyčnej musí ukazovat svoje intimní partie,bezva,fakt jak v nějákým prdelistánu kde vyznávají šaríu

Lucka (Čt, 10. 2. 2011 - 13:02)

pokrač...gumovým tatarem to strašně štípalo..kroutila jsem zadkem, cukala sebou, ječela, vřískala a nevím co ještě..počet švihanců byl většinou 35 někdy i vííc. Na zadku jsem měla jelita týden. naštěstí výprasky byly tak jednou do měsíce..gumový tatar nikomu nepřeju..auky:-)

Lucka (Čt, 10. 2. 2011 - 12:02)

u nás to bylo asi tak, když jsem něco provedla, máma na mě měla prádelní vařechu..kalhoty dolů, přehnout přes kraj postele a dostala jsem 25 na holou. brečela jsem, ale dalo se to zvládnout. asi ve 14 prádelní vařechu vystřídal gumový tatar..to už bylo do jelit...

TMMP (Út, 8. 2. 2011 - 20:02)

Rodiče stejně hráblý jak ta rodina v Texaským masakru motorovou pilou

jitka (Po, 7. 2. 2011 - 19:02)

Nechápu,proč se musíš...Určitě stačilo.Ale u nás to je takhle.Kalhoty musí dolu vždy.

Zuza (Ne, 6. 2. 2011 - 15:02)

Já taky občas dostanu.A...No já čuměla. Je mi 15 a mátina si na nmě taky pořídila rákosku ! a jednou už mně s ní nařezala. Bylo to hrůza dostala jsem přes elasťáky pár švihanců tak strašnou bolest jsem nezažila moc nechybělo a skoro jsem se počůrala. Příšte že prý to bude na holou !

Chapu (So, 5. 2. 2011 - 21:02)

Nechápu,proč se musíš...Vetsinou zde jsou sadomasochisticky fantazie, ale proc se nekdy bije na holou vim: protoze to vic boli.

Nechápu (So, 5. 2. 2011 - 20:02)

Nechápu,proč se musíš svlékat,myslím že by to stačilo třeba jenom přes kalhoty nebo sukni.

jitka (Čt, 3. 2. 2011 - 23:02)

Ahoj a zaco tak...Když třeba lžu,přijdu hodně pozdě a tak.Musí toho být víc.No oprávněnené asi jo.

sss (Čt, 3. 2. 2011 - 23:02)

Já taky občas dostanu.A...Ahoj a zaco tak dostáváš???A jakým spůsobem???A myslíš je to vždy oprávěnéé??

jitka (Čt, 3. 2. 2011 - 22:02)

Mamka mi slibuje že...Moc často ne tak jednou za měsíc.Mě už je 17 a dostávám sní od 14.Brečím pokaždý ale dá se to vydržet.

Lenka (Čt, 3. 2. 2011 - 21:02)

Já taky občas dostanu.A...Mamka mi slibuje že rákoskou dostanu.No zlobím ale výprask v 16?Jitko jak často dostáváš?

jitka (Čt, 3. 2. 2011 - 20:02)

jo i já dostávam na holou a...Já taky občas dostanu.A vydržet to musím někdy přes kalhotky někdy na holou.Nikomu to nepřeju máme doma opravdovou rákosku.Naši ji koupili a mám ji v pokoji na poličce.

poradna (Čt, 3. 2. 2011 - 12:02)

Denisko,ten kluk ti očividně lhal.A to je zlé.ale nezavrhuj jo má doma výchovu,kterou si zřejmě zaslouží.Hlavní je že není týranej a jde jen o výprask.Řekni mu že o tom víš a že se mu smát nebudeš.A jestli doma tak opčas dostaneš tak mu taky řekni že dostáváš.A uvidíš jeho reakci.Jestli bude lhát dál jeto lhář a nepoučitelnej bohužel.

tak to ne! (St, 2. 2. 2011 - 19:02)

Už si to moc nepamatuju, je...s tím nesouhlasím já bych tě seřezala 2X tolik!!Já vym naštvalo tě že tě seřezala ,ale tohle!!? To už je i na mě moc!Za to kouření kdyby to bylo po prvé bych tě nezmlátila ,ale za tu facku?!!Já žasnu!!!

Reklama

Přidat komentář