Reklama

Výprask vařečkou

krakonoš (So, 3. 9. 2011 - 23:09)

taky začínám podnikat právní kroky....proti těm, co sem píšou, za to že sem píšou, dále těm, co sem nepíšou za to, že sem nepíšou, a taky proti všem co to čtou a proti těm, co to tu nečtou.
Během 14ti dnů očekávejte obsílku. Všichni

Zdeněk (So, 3. 9. 2011 - 17:09)

Dostala jsem výprask včera...Jolanko jestli si nespláchla po několikáté tak si myslím .že na zadek zasloužíš.I přesto,že si slečna.Základní návyky jsou nutné.Doufejme,že ten výprask bude pro tebe poučením.Ze svých výprasků jsem se snžil poučit i když vím jak to řemenem bolí.

Zurab (St, 31. 8. 2011 - 20:08)

Dovolovat si na děti, srabové... Je mi z nich na blití. Ale jestli tak rádi mlátíte lidi, můžeme se sejít nějákou sobotu v Českých Budějovicích ve 22:00 u garáží ul. Nádražní a budete mít příležitost

Jitka (St, 31. 8. 2011 - 17:08)

I ty,Jolanko se nenech a jdi to nahlásit na nebližší Policii nebo ve škole nebo na linku důvěry a podobně.
Jsy týrána a to je nezákonné. Vzhledem k tomu, že jsi napsala příjmení a místo, odkud jsi, zjistila jsem si ,že Jolana taková je tam jediná a proto sama začnu v této věci podnikat právní kroky, aby již tobě nebylo ubližováno

Jolana (St, 31. 8. 2011 - 06:08)

Dostala jsem výprask včera za to, že jsem špatně spláchla wc. Řemenem na holou, aby si to prý můj zadeček pamatoval. Je to hrozný, takto dostávám skoro denně. Davídková,Olomouc

Také (Út, 30. 8. 2011 - 07:08)

jsem pro trestání všech rodičů,co své děti bijí za cokoliv a vynucují si na nich poslušnost.
Mám zkušenost osobní a můj manžel to udělal jen jednou, pak jsem ho vyhodila a postarala se o to, aby v práci skončil, protože dělal s dětma.

Jakub (Po, 29. 8. 2011 - 23:08)

Nikdy jsem nemusel své děti uhpodit a jsou z nich už dospělí a úspěšní mladí lidé. Ten,kdo tady píše, že řezat, aby z nich něco bylo je člověk, co nemá žádné morální zásady a myslí si, že jen silou si udrží autoritu.
jEN DO TÉ DOBY, NEŽ ON SÁM BUDE ODSOUZEN ZA TÝRÁNÍ SVÝCH DĚTÍ

Zdena (Po, 29. 8. 2011 - 21:08)

řezat, řezat tebe, ty zmrde nevychovanej!

Škoda rány... (Pá, 26. 8. 2011 - 09:08)

Řezat, řezat, řezat. Pak z nich něco bude.

Janka (Pá, 26. 8. 2011 - 09:08)

V Karviné se podobný transparent objevil na jednom domečku nedaleko lázní. Nevím ani kdo tam bydlí a co se tam děje, ale je to asi v poslední době účinný tah, jak udělat dotyčným lidem veřejnou ostudu, protože se objevuje často na různých místech. Já bych se ale bránila ještě razantněji- okamžitě bych to řešila přes Policii a psychology.

Vlasta (Pá, 26. 8. 2011 - 08:08)

V Mikulově jsme takovýmu hovadu vyvěsili na vrata -zde žijí týrané děti , a pomohlo to!

Radka (Čt, 25. 8. 2011 - 23:08)

Naprosto souhlasím- rodiče, co mlátí své děti by měli být tvrdě trestáni. Jsou to hovada a hnusný lidský bahna.

Luboš- Brno (Čt, 25. 8. 2011 - 16:08)

Kdo bije svý děcka je prase!

Niki (Čt, 25. 8. 2011 - 16:08)

Vzpomínám si na situace v čekárně autobusu v Pardubicích, kde matka opakovaně mlátila asi tříletou holčičku jen za to, že nechtěla rovně stát vedle ní. Velký nářek ,ale lidi se jen divali.
Přistoupila jsem k ní a zařvala- vyser se na to a nebij to dítě!
Ona překvapeně zírala a pak mne poslala do prdele. To neměla dělat, jak jsem byla v ráži, vlepila jsem ji dvě pořádný facky až odletěla na stěnu čekárny,zavolali jsme policajta.Já jsem si ty dvě facky obhájila, ona ty své chování ne, řešili jsme to a ona stále opakovala,že si může svým dětem dovolit com chce, nemůže. Děti ji byly odebrány, protože již dříva za tohle byla řešena ,když se takto chovala k o dva roky staršímu synovi.

Jano (Čt, 25. 8. 2011 - 13:08)

děláš dobrou věc. Pozdravuji z Jablonce. Tady je situace také velmi závažná. Jen za posledních necelých 8 měsíců jsme společně odhalily 5 týrání dětí v rodinách a jsou i rozpracované další případy.

Luboš- Brno (Čt, 25. 8. 2011 - 13:08)

Kdo bije svý děcka je prase!

Jana (Čt, 25. 8. 2011 - 13:08)

Omlouvám se, ještě dovětek. Paní Karolínu již řešíme a na povrch vyvstávají další velmi závažné skutečnosti a to hlavně díky všímavosti lidí z okolí.

Jana (Čt, 25. 8. 2011 - 13:08)

Znáte-li někoho ve vašem okolí, kdo doma týrá a bije své děti, napište to i sem na tuto diskuzi, pokud máte strach jít to oznámit úřadům. Nebo pokud se to týká i vás přímo tak udělejte to samé.
Napište město, kde se to děje a kontakt na dotyčnou osobu, adresu apod. Ostatní prověřím já nebo moje pověření psychologičtí pracovníci.Je nutno takové jednání prokázat azamezit jeho pokračování dříve, než bude řešenou příslušnými orgány.

Karolína (Čt, 25. 8. 2011 - 11:08)

Jestliže jsi mne odhalila a nemáš k tomu zákonné povolení, tak já tě budu žalovat. Své děti si budu vychovávat, jak uznám za vhodné a ani sestra ani kdokoliv jiný mi v tom nebudou bránit.

Josef (Čt, 25. 8. 2011 - 10:08)

já jsem musel rodiče poslouchat,ale nikdy jsem nebyl trestán bitím,ale třeba jen zákazem koníčků a kamarádů. A to bylo účinný.
Karolína je cvok. Necitlivej hnusnej buzerant.

Reklama

Přidat komentář