Reklama

Výprask vařečkou

Anezka (St, 9. 3. 2011 - 11:03)

No já taky dostávala. Od mamky i od taťky. Vždycky na holou ale skoro vždycky jen rukou. Sem tak přišla ke slovu vařečka. Naposledy jsem dostala nějak loni vařečkou od táty. Teď už mě jen výstražně plácnou ale výprask jsem dlouho nedostala. Ale myslím si že když bych udělala nějakej větší průšvih tak mi klidně zase nařežou na holou. Teď je mi 15...

Gabra (Út, 8. 3. 2011 - 10:03)

Já taky dostávám...jak moc tě seřežou??a co je pro tebe horší, řemen nebo prut??nebo vařecha?

Gabra (Po, 7. 3. 2011 - 12:03)

a to ti neuteče ?ne...když má dostat, oznámím, a´t si jde nachystat zadek..výprask je vždy v jejím pokoji...sama musí sundat kalhoty a nastavit holý zadek, pak už si ji přidržím dle potřeby..

Iva (Ne, 6. 3. 2011 - 09:03)

Já taky dostávám výprasky. Nejen vařečkou, ale i řemenem nebo prutem. Většinou mamka žaluje tátovi a ten mně seřeže (ona u toho je, prý aby mně nešetřil) . Pak mě pošle s holým zadkem kleknout do kouta. Je mi 14.

Gabča (Pá, 4. 3. 2011 - 23:03)

a to ti neuteče ?

Gabra (Pá, 4. 3. 2011 - 14:03)

a kolik jí dáváš tou...no podle toho, za co dostává...většinou kolem 20 svižných přes holou..když je to velký průšvih tak mnohem víc..ale samozřejmě ne vší silou do krvavých jelit to neee!!!ale zadek mívá zlinkovaný pořádně...

Gabča (Pá, 4. 3. 2011 - 12:03)

a kolik jí dáváš tou lískovkou

Gabra (Pá, 4. 3. 2011 - 12:03)

no já mám dvě dcery 12 a...u nás to řeším velmi podobně..mám dceru 13 let..průšvihy, lhaní, odmlouvání, pozdní příchody..řeším lískovkou a je po problému...rychlé rázné sešvihání holélo zadku působí vždy...

hh (Čt, 3. 3. 2011 - 22:03)

že úzky gumový pásek

Gabča (Čt, 3. 3. 2011 - 15:03)

Byla jsem na táboře a s 2...To je jak v koncentráku já myslela že na táborech jsou tělesné tresty zakázané. Tu zrůdu jste měli žalovat u soudu zasloužila by několikanásobně krutější trest. Musí to být nějaká úchylačka. Na psychiatrii s psyhopatkou...

Krysta (St, 2. 3. 2011 - 15:03)

Mám dvě dítka, synek 10...no já mám dvě dcery 12 a 14 let a výprasky přes zadek u nás fungují a zabírají. Já sama jsem v dětsví a mládí dostávala. Máminé vařechy jsem si užila až až, ale vždy jsem dostala oprávněně..Dcery jsem vždy plácala rukou přes zadek, asi před rokem jsem si však pořídila úzký gumový pásek (na doporučení kamarádky)pěkně štípe, ale nijak neublíží..trestám je vždy na holou a 25 ran. Tanec je to vždy pořádný, ale účinek je okamžitý...:-)

Hela (St, 2. 3. 2011 - 11:03)

Taky trestám děti...Mám dvě dítka, synek 10 let a dcerka 7,5. Též jim dám na zadek, ale jen ve výjimečných případech a to jedině páskem nebo naplácám rukou na zadek. Vařečku zásadně nepoužívám z bezpečnostních důvodů, abych jim neublížila. Naplácám jim když lžou a vymlouvají se a svádí průšvih jeden na druhého. Nebo když na sebe útočí a mlátí se vzájemně ze vzteku. Většinou však trestám zákazy a to je účinnější. Zakážu jim co mají rády. To funguje. Synek je poddajnější s dcerkou je více dohadování a domlouvání. Je třeba s nimi mluvit a vysvětlit. Jinak si myslím, že mám super děti. Když mi ovšem občas tečou nervy, tak odejdu do své ložnice a tam přemýšlím, že jsem emocionálně situaci nezvládla, zklidním se a pak jejich chování řeším kázáním a otázkami prostě rozhovorem. Přeji nám všem hodně úspěchu ve výchově našich pokladů, aby z nich vyrostli slušní a charakterní a laskaví lidé. Hela

Libor (Út, 1. 3. 2011 - 17:03)

Taky trestám děti...Myslím,že by to mělo proběhnout bez křiku.Oba jak rodič tak dítě by na to měli být připraveni,nikdy nepopadnout první vařečku a dítě seřezat.Dělam to tak,že to s dcerkou nejprve probereme,třeba co provedla ve školce a že mi to mrzí ale ,že jí musím potrestat tentokrát výpraskem.Necham jí chvilku aby se s tím srovnala,chvilku vzdoruje ale nakonec si přinese vařečku,tu nejmenší.Vyplácím jí lehce a aby trochu štíplo.Po výprasku je trochu uražená ale po chvilce jsme zase nejlepší kamarádi.

Jana (Út, 1. 3. 2011 - 13:03)

Taky trestám děti vařečkou, ale mám velmi přísná pravidla - nikdy netrestám v hněvu (pokud pociťuju vztek, radši počkám nebo netrestám vůbec, hned to vycítí a naruší to náš vztah), vždycky vysvětluju, proč to dělám (co dítě udělalo, vždycky trestám za úmyslnou neposlušnost, neúctu a drzost k rodičům, za lhaní, bití sourozence) a že to nedělám proto, že se mi to líbí, ale proto, abych zastavila to nesprávné chování a motivace. Po výprasku (vždycky počítám rány, tím dál ukazuju, že se ovládám, že to není nějaká vzteklá pomsta) dítě pochovám, ujistím ho znovu, že ho mám moc ráda, že mu chci pomoct, aby se to do budoucna změnilo. Odcházíme jako přátelé, a můžu vás ujistit, že děti reagují skvěle. Znám několik dalších rodin, které to dělaly podobně, děti jsou teď v pubertě, jsou úžasné - mají rodiče fakt rády, a přitom se chovají rozumně a uctivě.

Peter (Út, 1. 3. 2011 - 08:03)

Ja som dostaval hlavne za zatajene znamky v skole, na ktore sa prislo az na rodicovskom... A obcas za neskory prichod domov, ale to az ked pol hodiny minimalne

nikol (Po, 28. 2. 2011 - 14:02)

Zaujimava otazka...
Ved...podla mna je to týranie

nikol (Po, 28. 2. 2011 - 14:02)

Nicol, ty píšeš...no vidiš,tak sa nechápeme,vieš ja som to nezažila

Peter (Po, 28. 2. 2011 - 09:02)

Zaujimava otazka...
Ved prave ulohou vyprasku je sposobit bolest. Naco by to potom bolo?

Fido (Po, 28. 2. 2011 - 01:02)

Nicol, ty píšeš (24.února) "...nechápem jednu vec!!čo preboha na tom výprasku môže bolieť". Já zas nechápu takovou otázku...

Peter (Po, 28. 2. 2011 - 00:02)

No ja som naposledy dostal varechou, ked som mal takmer 15... Remenom som nedostal nikdy. Bila ma mama a vzdy som sa musel rozplakat, vraj az vtedy to je ucinne. Nedostaval som casto, mozno tak raz za mesiac. Obcas este nejaka ta facka, ale to neratam

Reklama

Přidat komentář